توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464445
پس از عدم تحقق وعده مالیاتی وزیر اقتصاد/مدیر طرح جامع مالیاتی تغییر کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
فارس نوشت: وزیر اقتصاد وعده داده بود اواخر سال 95 طرح جامع مالیاتی را به نتیجه رسانده و از آن رونمایی کند که پس از عدم تحقق آن اکنون مدیر این طرح تغییر کرد.

نادر آریا که پیش از این به عنوان مدیر طرح جامع مالیاتی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات طی 8 سال اخیر این سمت را برعهده داشت جای خود را به هادی خانی داد.

اواخر سال گذشته وزیر اقتصاد و مسئولان سازمان مالیاتی وعده دادند تکمیل شدن طرح جامع مالیاتی را که پیشتر برای چند بار توسط مسئولان دولت قبل رونمایی شده بود این با کلید آن را به نام دولت یازدهم بزنند که نه تنها این وعده محقق نشد بلکه مسئول مستقیم طرح نیز تغییر کرد.

براساس شنیده‌ها، نادر آریا به عنوان مشاور عالی رئیس کل سازمان مالیاتی منصوب شده و رئیس جدید مرکز فناوری اطلاعات و مدیر طرح جامع مالیاتی، پیش از این، مشاور وزیر دادگستری در بخش مبارزه با فساد، مشاور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و دبیر کارگروه ارزیابی سامانه های ملی شورای اجرایی فناوری اطلاعات بوده که در رابطه با طرح جامع مالیاتی اشراف و اطلاعات کاملی دارد.

طی سال‌های اخیر سازمان بازرسی نامه نگاری ‌های متعددی از حیث مباحث امنیتی، مالی و پدافند غیرعامل در رابطه با نرم‌افزار فرانسوی شرکت بول تحت عنوان سامانه یکپارچه مالیاتی داشته است.
 
کلمات کلیدی : وزارت اقتصاد+طرح جامع مالیاتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته