توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477630
رئیسی: مأمور به ادای وظیفه و تکلیف هستیم نه مامور به نتیجه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۰
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما مأمور به ادای وظیفه و تکلیف هستیم؛ نه مامور به نتیجه. وظیفه ما این است که با توکل به خدا مرد وظیفه و تکلیف باشیم.

به گزارش تسنیم از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی عضر امروز در جلسه تفسیر قرآن کریم در مسجد گوهرشاد در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه نیرنگ و فریبکاری به هیچ عنوان عقلانیت و خردورزی نیست اظهار داشت: انسانی عاقل‌تر است که عبدتر باشد، آنانی که نفاق، مکر و خدعه را یک امتیاز برای خود و «زرنگی» می‌دانند، در گمراهی بزرگ هستند.

رئیسی افزود: ما مأمور به ادای وظیفه و تکلیف هستیم؛ نه مامور به نتیجه. وظیفه ما این است که با توکل به خدا مرد وظیفه و تکلیف باشیم.

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: آیا احساس شما این است که امروز امام خمینی(ره) در میان ما نیستند؟ حیات امام راحل(ره) روز به روز دایره‌ وسعتش روبه افزایش است.

وی خاطرنشان کرد: بقای حضرت امام(ره) به اشاعه تفکر و انقلاب ایشان است که هر روز در حال گسترش بوده و رمز این امر نیز وجه الله بودن است.
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+تولیت آستان قدس رضوی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.