توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458343
منابع نزدیک به تولیت آستان قدس:رئیسی روز هجدهم فروردین تصمیم خود برای کاندیداتوری را اعلام می کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸
منابع رسانه ای نزدیک به حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی از اعلام نظر او در مورد نامزدی در انتخابات در روز هجدهم فروردین خبر دادند.

به گزارش انتخاب؛ براساس گفته ی منابع نزدیک به تولیت آستان قدس رضوی، رئیسی روز هجدهم فروردین تصمیم خود را برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اعلام خواهد کرد.

براساس این گزارش، روز هفدهم فروردین، «جمنا» طی نشستی، پنج کاندیدای نهایی خود را اعلام خواهد کرد. به نظر می رسد، تصمیم گیری رئیسی در مورد انتخابات به نتایج این نشست بستگی دارد.

لازم به ذکر است که طیف جبهه پایداری و آیت الله مصباح یزدی، رئیسی را گزینه ی «اصلح» برای انتخابات می دانند و سعی دارند او بعنوان کاندیدای نهایی اصولگرایان معرفی شود.  

در این راستا، حاجی دلیگانی عضو جبهه پایداری اخیرا در گفتگو با «انتخاب» از تمایل ایت الله مصباح به کاندیداتوری رئیسی خبر داد و گفت که رهبر معنوی این جریان از اعضای این جبهه خواسته است که سراغ رئیسی بروند.
 
کلمات کلیدی : آیت الله رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.