نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498011
رئیسی: قضاوت‌ عادلانه اضطراب اجتماعی را کاهش می‌دهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
تولیت آستان قدس رضوی گفت: در نظام اجتماعی قضاوت‌های عادلانه اضطراب اجتماعی را کاهش می‌دهد.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی امروز ۱۱ مرداد ماه در گردهمایی مدیران کل ستادی و استانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مشهد اظهار کرد: قضات با دستورات و احکام عادلانه خود می‌توانند اضطراب اجتماعی را کاهش دهند.

وی افزود: همچنین سازمان ثبت اسناد یکی از جلوه‌های رفع اضطراب اجتماعی است، به طوری که این سازمان ساز و کاری آرامش‌بخش در خصوص تثبیت حقوق‌ افراد خواهد داشت.

رئیسی با بیان اینکه وجود سازمان ثبت اسناد باعث جلوگیری از جعل می‌شود، خاطرنشان کرد: همانطور که بنیه دفاعی کشور برای نجنگیدن و بازدارندگی از جنگ است، این سازمان هم می‌تواند کاری کند که جنگ صورت نگیرد و اموال در جایی ثبت شود که لایتغیر باشد.

تولیت آستان قدس رضوی یادآور شد: قضاوت عادلانه یکی از راهکارهای رفع اضطراب اجتماعی در جامعه است و سازمان ثبت به واسطه تثبیت املاک و اسناد مردم، یکی از عوامل رفع این اضطراب است.

وی با بیان اینکه یکی از عوامل اصلی ایجاد مشکلات در حاشیه شهر مشهد که هم اکنون آسیب‌های اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی متعددی در این منطقه به وجود آورده عدم ثبت مالکیت‌ است، خاطرنشان کرد: هم اکنون تعداد بنگاه‌های معاملات املاک در این مناطق بسیار بالاست و وجود اسناد نامعتبر این بنگاه‌ها در دست مردم مشکلات متعددی را به وجود آورده است.
 
کلمات کلیدی : رئیسی + تولیت آستان قدس رضوی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۱۷:۰۶:۰۳
الان این صحبت با توجه به اضطراب اجتماعی بالای ایران و اضطراب اجتماعی پایین اروپا و کانادا و استرالیا، دیگه چه حقیقتی را برای شما توضیح می دهد؟ (4500809) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.