نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366165
برخورد با مقر اصلی مرگ سربازان ارتش/ پروانه تعاونی میهن نور کرمان لغو شد
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از لغو یکساله مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی مقصر در تصادف اتوبوس حامل سربازان در نی‌ریز فارس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ قاسمیان با اشاره به تشکیل کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات رانندگی حمل و نقل بار و مسافر گفت: بر این اساس اعضای کمیسیون شرکت تعاونی میهن نور کرمان را به دلیل دستکاری در سیستم اصلی خودرو و نصب باک اضافه، عدم بازدید مدیر فنی از اتوبوس یاد شده، عدم ممهور بودن صورت وضعیت مسافری به مهر شرکت، حمل کالای غیرمجاز، حمل مسافر اضافه بر ظرفیت و عدم دریافت مجوز حرکت کاروانی از پلیس‌راه برای ۱۵ دستگاه اتوبوس در اختیار این شرکت که مسافران خاص از جمله سربازان پادگان ۰۵ را حمل می‌کرد، متخلف تشخیص دادند.

وی افزود: بر این اساس پروانه فعالیت شرکت تعاونی اتوبوسرانی میهن نور کرمان به استناد تبصره یک ماده ۳ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و ماده ۱۲ آیین نامه اجرایی این قانون به مدت یکسال به حالت تعلیق در آمد.
 
کلمات کلیدی : حادثه اتوبوس سربازان+تصادفات جاده ای+سربازان وظیفه
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۰۰:۵۱
چرا يك سال؟؟ تخلفي مانده كه نكرده باشند؟ يك سال وقتي است كه تخلف يكي دوبار باشد نه تخلف متعدد منجر به فوت تعداد كثيري از هم وطنان. ترحم بر پلنگ تيز دندان. ستمكاري بود بر گوسفندان (3783923) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۲۳:۴۸:۰۹
نقش فرهنگ رانندگي وجاده رو ناديده نگيريد (3783971) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۱:۲۲:۲۰
چرا سب این مسافرت انجاشد وهمیسه برای انتقال سر بازان از شرکت ها ی درجه پائین استفاده میشود نکند خدای نا کرده حق (3784109) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۲:۳۳:۱۷
مساله الان برخورد با مقصر نیست
مساله اینه که باید فکری به حال کیفیت سربازی کرد
فکری به حال ایمنی بعد از این سربازان کرد
آینده مهم است..... (3784154) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۴:۲۸:۲۱
واقعا یک شرکت حمل و نقل می تواند این همه خلاف داشته باشد. (3784221) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۸:۲۶:۵۱
بله مقصر واقعی پیداشد!!!! فرماندهی که بیش از ظرفیت مجاز سرباز سوار اتوبوس اسقاطی کرده اصلا مقصر نیست!!!! (3784331) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۸:۲۹:۴۴
برای جلوگیری از این نوع اتفاقات باید ریشه ای عمل بشه .کار یک روز دو روز هم نیست ممکنه چند سال طول بکشه. همیشه بعد از چنین حوادثی بجای اینکه اصل ماجرا رو درست کنن یک عده رو قربانی میکنن تا قائله تموم بشه. و بعد از چند وقت دوباره شاهد چنین حوادثی خواهیم بود. با باطل کردن پروانه میهن نور دردی دوا نمیشه . بقیه شرکتها رو میخوان چیکار کنن؟!!! (3784334) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۹:۳۴:۵۹
مقصر کسی است که از بین این همه شرکت مسافربری این اتوبوس بی کیفیت را انتخاب کرد. شما مردم را چی فرض کردید؟!!! (3784423) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۱:۱۲:۲۲
اگر اين شركت تخلف داشته چرا ارتش با يك شركت متخلف قرارداد داشته واتوبوس ميگرفته (3784683) (alef-11)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۱:۲۲:۳۳
روان اون گل های به بارنشستۀ پژمرده و پرپر شده شاد باد و خداوند ببازماندگان تا ابد جگر-سوخته شون صبر و شکیبائی و بردباری و تحمل ارزانی فرماید ؛
ولی واقعیتش اینه که چون اصلا "حکم نمیشه که مست گیرند" !!!! بدشانس و بیچاره اون کسی هست که ارتکاب مستی !!!! اش توی بوق و کرنا میشه و همۀ کاسه-کوزه ها هم بر سرش خراب !!!! ؛
اونهمه اتوبوس آتش گرفت ، اونهمه آدم سوختند ، اونهمه قاچاق لو رفت و لو میره از کالا و مواد گرفته تا افغانی و ...، ولی چون توی بوق و کرنا نشد ، هیچ پروانه ای هم باطل نشد و .... !!!! ؛
شاید اینهمه سر و صدا به دلیل آمار های اولیه ای بود که همۀ قربانی های داخل اتوبوس رو سرباز اعلام میکرد وگرنه تا حالا هم خیلی از سرباز ها توی تصادفات کشته و مجروح شده اند ولی این گوش به اون گوش خبردار نشده ، چه برسه به بازدید های وی آی پی بیمارستانی و .... !!!! ؛ (3784714) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.