توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 304668
تنها ملی‌پوشی که ویزای گوام ندارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰
مقدمات سفر کاروان ایران به گوام با پرواز چارتر در حایل فراهم شده است که تنها یک بازیکن هنوز ویزای سفر به این کشور را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم ملی ایران در بازگشت از هند اقامت ۲۴ ساعته ای در دبی داشتند تا با حضور در سفارت آمریکا ویزای سفر به گوام را دریافت کنند که از جمع ملی پوشان تنها احسان حاج صفی به خاطر بازگشت زودهنگام به آلمان این مراحل را طی نکرد تا تنها ملی پوش ایران باشد که هنوز ویزای سفر به گوام را دریافت نکرده است. با رایزنی های صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال مدیربرنامه های حاج صفی قول داده مشکل ویزای این بازیکن برای حضور در کنار تیم ملی را تا پایان هفته از طریق سفارت این کشور در آلمان حل و فصل کند اما با این حال کارلوس کروش شدیدا نسبت به این اتفاق دلخور است و نگرانی هایی در ارتباط با غیبت احتمالی حاج صفی در سفر به گوام دارد. با توجه به این که احسان در حال حاضر ویزای آلمان را در اختیار دارد بعید است او در روزهای اتی برای دریافت ویزای گوام دچار مشکل شود مگر این که پشت پرده اتفاقات دیگری رخ بدهد و اجازه همراهی تیم ملی را از این بازیکن چپ پا و کلیدی بگیرد.
 
کلمات کلیدی : گوام+احسان حاج صفی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته