توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504829
مطهری: دستورالعمل رویارویی ورزشکاران ایرانی با اسرائیل تدوین شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۲
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش پیام احسان حاج صفی درباره حضور در مسابقه فوتبال یک تیم اروپایی با یک تیم باشگاهی اسرائیل را نقطه پایان این اتفاق قرار دهند، خواستار تدوین دستورالعمل رویارویی ورزشکاران ایرانی با اسرائیل شد.

علی مطهری در گفت‌وگو با ایسنا درباره پیام احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: پیام آقای احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در اذعان به ضرورت بازی نکردن در مقابل تیمی از کشور جعلی اسرائیل قابل تقدیر است.

وی افزود : روشن است که الزامات عضویت در یک تیم باشگاهی اروپایی ایشان را علی رغم تمایل قلبی مجبور به شرکت در آن بازی کرده بود ولی وی به خوبی می داند که بازی در مقابل چنین تیمی به معنی به رسمیت شناختن آن کشور جعلی و اشغالگر است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه قطعا نظر مسعود شجاعی بازیکن دیگر تیم ملی فوتبال ما نیز همین است خاطر نشان کرد: امیدوارم فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش همین پیام را نقطه پایان این اتفاق قرار دهند، البته لازم است وزارت ورزش از طریق وزارت خارجه یا شورای عالی امنیت ملی دستورالعملی در ارتباط با مسابقات ورزشکاران ما در همه رشته‌ها با این گونه تیم‌ها یا مسابقات دو و میدانی که یک شرکت کننده اسرائیلی نیز در آن حضور دارد یا موردی که داور اسرائیلی است و مانند اینها در اختیار فدراسیون‌های ورزشی قرار دهد.
 
کلمات کلیدی : احسان حاج صفی +مسعود شجاعی+علی مطهری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.