توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498616
پلیس رژیم صهیونیستی اتهامات مالی نتانیاهو را تأیید کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶
پلیس رژیم صهیونیستی با تأیید اتهامات فساد مالی نخست وزیر،این رژیم خواستار سکوت خبری در این باره شد.

به گزارش فارس، پلیس رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه تایید کرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر در دو پرونده قضایی، متهم به دریافت رشوه، کلاهبرداری، فساد مالی و خیانت در امانت است.

پلیس همچنین از دیوان عالی خواست تمام روند تحقیقات، بازجویی‌ها و جلسات شهادت دادن در سکوت خبری طی شود. دیوان عالی نیز با پذیرفتن این درخواست، حکم سکوت خبری را صادر کرد که تا 17 سپتامبر (26 شهریور) ادامه خواهد داشت.

به نوشته روزنامه «هاآرتص» دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن بی‌پایه خواندن تمام ادعاها علیه نتانیاهو، گفت این‌ها همه اقداماتی برای تغییر دولت اوست.

«آری هارو» رئیس دفتر پیشین نتانیاهو قرار است بعنوان شاهد دولتی در دادگاه حاضر شده و علیه نتانیاهو شهادت دهد.

«آیلت شاکد» وزیر دادگستری کابینه نتانیاهو اما می‌گوید حتی در صورت محکوم شدن وی در دادگاه، لازم نیست نتانیاهو از سمت نخست وزیری استعفا دهد.

پلیس رژیم صهیونیستی مدتی است مشغول بررسی چندین پرونده حول فساد مالی نتانیاهو و همچنین احتمال پنهان‌کاری و لابی‌گری «دیوید شیمرون» مشاور، دستیار و وکیل شخصی وی برای سود بردن از قرارداد چندین میلیون دلاری خرید زیردریایی و کشتی‌های جنگی است.

 
 
کلمات کلیدی : رژیم صهیونیستی+ فساد مالی نتانیاهو+نتانیاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.