توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429327
کشف اسناد جدید از فساد مالی نتانیاهو
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۴
رسانه های رژیم صهیونیستی از کشف اسناد جدید درباره فساد مالی نخست وزیر این رژیم در تحقیقات محرمانه پلیس خبر می دهند.

به گزارش مهر، راشاتودی به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی آورده است که پلیس این رژیم در تحقیقات محرمانه خود درباره فساد مالی «بنیامین نتانیاهو» موفق به کشف اسنادی جدید شده به طوری که به موجب این اسناد احتمال انجام بازجوئی های گسترده از نخست وزیر رژیم صهیونیستی قوت می گیرد.

در صورت انجام بازجویی از نتانیاهو، وی در همان مسیری قرار می گیرد که پیش از این «ایهود اولمرت» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی، قرار گرفته بود و به موجب آن مجبور به کناره گیری از قدرت شد.

برهمین اساس، پلیس رژیم صهیونیستی از زمان کشف اسناد و مدارک جدید، از دادستانی این رژیم خواسته تا مجوز انجام تحقیقات گسترده تر درباره نتانیاهو را صادر کند.

در همین رابطه رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش داده اند که مقامات آماده هستند تا ظرف چند روز پرونده ای را علیه فساد مالی نتانیاهو باز کنند.

بر اساس اعلام رسانه های رژیم صهیونیستی، انجام تحقیقات محرمانه درباره فساد نتانیاهو، از ماه ژوئن آغاز شده است.

البته پیشتر و بطور ملموس تحقیقاتی درباره فساد مالی همسر نتانیاهو انجام شده بود.

یکی از عمده اتهامات نتانیاهو در این تحقیقات مربوط به ادعای دریافت یک میلیون یورو رشوه از فردی به نام «آرنائو میمران» (Arnaud Mimran) از بازرگانان معروف فرانسوی است که چندی پیش به اتهام فساد مالی به هشت سال زندان محکوم شد.

میمران در جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات خود گفته بود که وی در سال ۲۰۰۹ این پول را به نتانیاهو داده است.
 
کلمات کلیدی : فساد مالی+نتانیاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.