نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371574
پور ابراهیمی: رئیس جمهور با دقت تعهدات مالی ایران به AFTF را بررسی کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: اگر تعهدات مالی ایران به AFTF موجب زیان برای کشور شود برای ما قابل قبول نیست و از رئیس جمهور می‌خواهیم با دقت موضوع تعهدات ایران به AFTF را بررسی کند.

به گزارش فارس، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۲۲ تیرماه) در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: براساس توافقی که در تعهدات مالی مربوط به انگلیسی FATF که اخیرا به عنوان ذیل مجموعه گروه G۷ انجام شده است قرار است ایران درباره بحث پولشویی و تامین مالی تروریسم تعهداتی انجام دهد.

وی با اشاره به جلسه فردای کمیسیون اقتصادی با مسئولین بانک مرکزی و وزارت اقتصاد خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: درخواست ما این است تعهدات کشور باید براساس مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران باید صورت گیرد و اگر قرار است در آنجا موضوع بحث تعهداتمان براساس کار گروه ویژه اقدام مالی موجب زیان برای کشور شود از نظر ما قابل قبول نیست و این اکشن پلن آن را سریعا مجلس باید ارائه کند تا براساس محتویات و ریز اطلاعات تعهدات جمهوری اسلامی مشخص می‌کند تصمیم گیری کنیم.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: لذا درخواست ما از آقای رئیس جمهور این است که با دقت و ظرافت خاصی موضوع بحث تعهدات ما را به FATF به صورت ویژه بررسی کند.
 
کلمات کلیدی : FATF ، اف ای تی اف، تروریسم، بانک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۳:۱۴:۱۲
این اقا میگه ما باید پولشویی کنیم و به بلبشوی مالی که 800 میلیارد دلار را نیست و نابود کرد ادامه دهیم. (3819095) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.