نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496718
بازداشت ۲۴دختر و پسر در پارتی شبانه در شیراز
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴
مسئول روابط عمومی سپاه محمد رسول‌ الله(ص) شهرستان شیراز تاکید کرد: در پی تبلیغات گسترده در سطح فضای مجازی و گزارش‌های مردمی ۲۴ دختر و پسر در مراسم مختلط پارتی شبانه در شیراز دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، ستوان یکم پاسدار حسن شفیعی اظهار داشت: در پی تبلیغات گسترده در سطح فضای مجازی و گزارش‌های مردمی، ۲۴ دختر و پسر در مراسم مختلط پارتی شبانه در شیراز دستگیر شدند.  

او ادامه داد: فردی با نام مستعار امید در فضای مجازی برگزاری پارتی شبانه را تبلیغ کرده و با گرفتن مبلغ دو میلیون ریال هزینه ورود از آقایان و برای خانم‌ها رایگان آنان را دعوت به حضور در مراسم پارتی شبانه شیراز کرده بود. 

شفیعی افزود: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته توسط ریاست محترم سازمان اطلاعات سپاه، مقام محترم قضائی دادسرای ناحیه دو شیراز و همکاری موثر پلیس امنیت اخلاقی شیراز، ساعت ۰۱:۰۰ بامداد شش مرداد ماه در باغی در اطراف شیراز ۲۴ نفرمرد و زن در وضعیت بسیار نامناسب دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند. 

او تصریح کرد: در این مراسم پارتی مقادیری مشروبات الکلی خارجی، مواد مخدر از نوع توهم‌زا توسط ماموران کشف و ضبط شد. 

مسئول روابط عمومی سپاه محمد رسول‌الله(ص) شهرستان شیراز تاکید کرد: دستگاه قضائی، پلیس امنیت اخلاقی استان فارس و سازمان اطلاعات سپاه با هرگونه هنجارشکنی اجتماعی و مراسمات شبانه در قالب مراسم‌های مختلط یا هرگونه تخلف مرتبط دیگر به صورت قاطع و جدی با افراد و برپاکنندگان این مراسم برخورد می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : پارتی شبانه+دستگیری در پارتی+شیراز+پارتی مختلط
 
Austria
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۳:۵۶:۳۹
تکلیف ملک خصوصی مردم چی میشه؟! (4494301) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۰:۳۹:۰۶
دست نيروى انتظامى درد نكنه ولى كاش مقدارى از توان خود رانيز به مبارزه با كودك ربايى در روز روشن اختصاص مى داد (4494339) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۰۷:۵۷:۴۸
ایول
وقت کردین سارقین بچه دزد رو زود دستگیر کنید ممنون میشم (4494488) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.