توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423242
قتل مرموز پسرجوان در خانه مجردی با شلیک گلوله
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۳
ایران نوشت: پسر جوان که درخانه مجردی‌اش تنها زندگی می‌کرد با شلیک گلوله‌ای درآپارتمان طبقه نهم یکی ازبرج‌های شهرک قدس-غرب- به قتل رسید.

 ساعت 12:30 ظهر جمعه 19 آذرمرد جوان مغازه داری که ازدوستان قربانی جنایت بود درحالی که نگران «مازیار» شده بود با کلید یدکی وارد آپارتمان طبقه نهم برج شد اما به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد خونین پسر جوان روبه‌رو شد.او که با دیدن این صحنه شوکه شده بود سراسیمه سرایدار و مدیربرج را ازماجرا باخبرکرد.بدین ترتیب دقایقی بعد مأموران پلیس خود را به محل جنایت رساندند بعدهم موضوع به بازپرس ایلخانی-قاضی کشیک قتل- و تیم تحقیق اعلام شد. پس از حضورآنها در محل حادثه، تحقیقات جنایی برای رازگشایی ازقتل پسر جوان آغاز شد. درادامه مشخص شد ایمان،  به تنهایی در آپارتمانش زندگی می‌کرد.

این درحالی بود که در بازرسی از صحنه جنایت، یک چاشنی عمل نکرده گلوله اسلحه شاه کش کشف شد و در بررسی صورت گرفته توسط متخصص پزشکی قانونی علت مرگ، اصابت تیر اسلحه شاه کش به شقیقه پسر جوان اعلام شد. زمان دقیق قتل نیزبین ساعت 11 شب پنجشنبه 18 آذر تا 2 صبح جمعه 19 آذر اعلام شد. از سوی دیگروقتی در بازرسی از خانه اسلحه شاه کش کشف نشد فرضیه خودکشی رنگ باخت.

ازطرف دیگر پدر مقتول که به دنبال اطلاع ازکشته شدن پسرش فراخوانده شده بود به بازپرس ایلخانی گفت: پسرم از مدت‌ها قبل با من اختلاف داشت.به همین خاطرتنها درآپارتمانش زندگی می‌کرد.من هم هر چند روز یک بار به او سر می‌زدم. شب گذشته ساعت حدود 9 شب بود که برای مازیار دو پرس غذا آوردم و غذاها را به سرایدار دادم تا برای پسرم ببرد و امروزهم از قتل پسرم با خبر شدم.

در ادامه تحقیقات باتوجه به وجود وسایل پذیرایی داخل خانه مقتول، سالم بودن در ورودی، سرقت نشدن وسایل داخل خانه و سایر مدارک موجود در صحنه قتل، فرضیه جنایت از سوی فردی آشنا مطرح شد. این درحالی است که همسایه‌ها مدعی هستند افراد زیادی به خانه پسر جوان رفت و آمد داشته‌اند.

بدین ترتیب بازپرس جنایی تهران دستورتجسس‌های جنایی برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت و افشای انگیزه قتل را صادر کرد وتیمی ازکارآگاهان شعبه دهم اداره آگاهی تهران مسئول تحقیق دراین باره شدند.

 
 
کلمات کلیدی : قتل + خانه مجردی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.