توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425483
قتل زن سابقه‌دار در خانه مجردی‌اش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵
جوان افغان که پس از درگیری با همسرش به خانه زن تنها رفته بود در یک درگیری شبانه دست به قتل زن سابقه دار زد و به ترکیه فرار کرد.

به گزارش رکنا، عقربه ها ساعت 2 ظهر 20 شهریور ما سال گذشته را نشان می داد که ماموران کلانتری 160 خزانه در جریان ماجرای جنایتی در خیابان شهید همدانی منطقه علی آباد تهران قرار گرفتند.
در ادامه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران در قتلگاه زن جوان حاضر شدند.
کارآگاهان با حضور در صحنه جرم با جسد زن 41 ساله ای به نام شهلا روبرو شدند که با ضربات چاقو از پای در آمده بود.
در ادامه مشخص شد که پسر 9 ساله قربانی جنایت زمانیکه از خواب بیدار شده در برابر جسد غرق خون مادرش قرار گرفته که با جیغ و فریاد از اهالی محل درخواست کمک کرده است.
کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که 2 جوان افغان شب گذشته در جلوی ساختمان شهلا دیده شده و ماموران با فرضیه اینکه آنها عاملان این جنایت بودند تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و خیلی زود این 2 جوان افغان دستگیر شدند اما در تحقیقات از آنها مشخص شد که در این جنایت نقشی نداشته اند.
در ادامه ماموران پی پردند جوانی افغان از مدت ها پیش به خانه شهلا رفت و آمد داشته تا جاییکه باعث اعتراض اهالی ساختمان شده اما شهلا به این اعتراض ها بی تفاوت بوده است.
کارآگاهان در این مرحله پی بردند که شهلا 2 بار به خاطر نگهداری مواد مخدر به زندان رفته است.

قتل زن تنها
تحقیقات فنی و پلیسی ادامه داشت تا اینکه مشخص شد جوان افغان که به خانه شهلا رفت و آمد داشته غلام 23 ساله است که وی نیز در کار خرید و فروش مواد سابقه زندان دارد و در این مرحله ماموران متوجه شدند که غلام از زمان قتل شهلا پا به فرار گذاشته و به صورت غیرقانونی به ترکیه سفر کرده است.
تجسس های پلیسی ادامه اشت تا اینکه پس از 10 ماه ماموران پی بردند که غلام به تهران بازگشته و فعالیتش را در کار خرید و فروش مواد شروع کرده است.
همین کافی بود تا ماموران با شناسایی مخفیگاه غلام در منطقه خانی آباد، او را روز 4 تیرماه دستگیر کنند.
غلام 23 ساله ابتدا خود را بی گناه می دانست اما وقتی در برابر مدارک و شواهد پلیسی قرار گرفت لب به اعتراف گشود.
[قتل زن سابقه‌دار در خانه مجردی‌اش]
 
غلام گفت: چندی پیش از طریق یکی از دوستانم با شهلا آشنا شدم و چون جایی برای نگهداری مواد نداشتم تصمیم گرفتم مواد را داخل خانه شهلا نگهداری کنم و از فروش مواد به او سهمی پرداخت می کردم.

وی افزود: شب جنایت با همسرم درگیر شده بودم و جایی برای ماندن نداشتم به همین خاطر تنها جایی که سراغ داشتم خانه شهلا بود که به خانه اش رفتم و و چون می دانستم شهلا یک پسر 9 ساله دارد در خیابان منتظر ماندم تا پسرش بخوابد و پس از آن با شهلا هماهنگ کردم و وارد خانه اش شدم.
عامل جنایت ادامه داد: داخل خانه در حال تماشای تلویزیون بودیم که از شهلا خواستم تا صدای تلویزیون را کم کند تا استراحت کنم که همین موضوع با عث درگیری ما شد که ناگهان شهلا ضربه ای به صورتم زد و من نیز در جواب با دست به صورتش زدم که ناگهان شهلا به آشپزخانه رفت و با برداشتن چاقو به سمت حمله کرد.

شوکه شده بودم و توانستم چاقو را از دستش بگیرم و چند ضربه شکم شهلا زدم و پا به فرار گذاشتم.

پس از اعترافات غلام به قتل، بارپرس ایلخانی دستور بازسازی صحنه جنایت را صادر کرد و غلام در برابر ماموران و در قتلگاه زن جوان صحنه جنایت را بازسازی کرد.

بنا به این گزارش، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران کیفرخواست پرونده قتل را صادر کرد و متهم به زودی برای صدور حکم نهایی در برابر قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : قتل+خانه مجردی+مواد مخدر+جوان افغان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.