توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391400
با این ترفندها ؛
چگونه دکمه "Mute " را در مرورگر کروم قطع کنیم؟
بخش‌دانش و فن‌آوری الف،23 شهریور95
برخی از وب سایت ها یا وبلاگ ها دارای پخش خودکار موسیقی هستند که بلافاصله پس از اینکه وارد آن وب سایت شوید، موسیقی قرار داده شده در صفحه به صورت خودکار شروع به پخش می کند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
 در صورتی که به یک وب سایت مراجعه کردید و درون آن صفحه پخش خودکار موسیقی وجود داشت می توانید با به کار گیری ترفندی که در ادامه برای شما قرار داده ایم پخش خودکار موسیقی را غیر فعال کنید.

نحوه غیر فعال کردن پخش خودکار موسیقی در مرورگر فایرفاکس:                                                                                فعالسازی دکمه Mute برای قطع و وصل کردن صدا در مرورگر کروم


در سمت راست تب مورد نظر سایت یک اسپیکر کوچک ظاهر می شود که به شما میگوید که این صفحه داری پخش خودکار موسیقی است. در مرورگر فایرفاکس اگر بر روی آیکون اسپیکر موجود در تب کلیک کنید، صدای مزاحم به حالت بی صدا در می آید اما این قابلیت در مرورگر کروم غیرفعال است.

نحوه غیر فعال کردن پخش خودکار موسیقی در مرورگر کروم:                                                                                       فعالسازی دکمه Mute برای قطع و وصل کردن صدا در مرورگر کروم

مرحله اول: مرورگر Chrome را اجرا کنید.

مرحله دوم: در نوار آدرس دستور "chrome://flags/#enable-tab-audio-muting"را وارد کرده و Enter کنید.
 
مرحله سوم: گزینه Tab audio muting UI control که با رنگ زرد هایلایت شده است را پیدا کرده و بر روی گزینه Enable کلیک کنید.
 
مرحله چهارم: پس از ظاهر شدن گزینه RELAUNCH NOW از پایین صفحه، مجددا مرورگر کروم را راه اندازی کنید.
 
حال اگر مانند تصویر نشان داده شده بر روی آیکون استیکر کلیک کنید، صدای موسیقی پخش شده از صفحه مورد نظر قطع خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+مرورگر کروم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.