توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498670
قابلیت مسدود کردن تبلیغات در مرورگر کروم
بخش دانش و فناوری الف،13 مرداد96
شرکت گوگل اعلام کرد در حال آزمایش قابلیت مسدود کردن تبلیغات برای مرورگر خود است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ گوگل قصد دارد در سال آینده به مرورگر گوگل کروم  قابلیتی بیافزاید که به وسیله آن بتوان تبلیغات مزاحم سایت ها را حذف کرد. شرکت گوگل پیش از این اعلام کرده بود که می‌خواهد این قابلیت را به مرورگر خود اضافه کند اما تاریخ دقیقی برای آن در نظر نگرفته بود.

اما اخیرا اعلام شده است که گوگل نسخه آزمایشی این افزونه را با نام «Chrome Canary» برای مرورگر خود در سیستم عامل اندروید ارئه داده و این افزونه برای کاربران اندروید در دسترس خواهد بود.

همواره افزونه های حذف تبلیغات مزاحم دارای نواقصی هستند و هیچگاه به شکل کامل این تبلیغات را حذف نمی‌کنند به همین خاطر است که شرکت گوگل خود وارد عمل شده و دست به ساخت این افزونه زده است.

همچنین طی آزمایش‌هایی که برخی از سایت های معتبر خبری روی نسخه آزمایشی افزونه «Ad-Blocker» گوگل روی سیستم عامل اندروید انجام داده اند، هیچگونه مشکلی نداشته است و هیچ تبلیغی از دید این نرم‌افزار در امان نمانده است. شرکت گوگل هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این نرم افزار اعلام نکرده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ مرورگر کروم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.