نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 288801
کوثری: خیانت سران فتنه با اعترافات «لدین» آشکارتر شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعترافات اخیر مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا تاکید کرد:‌ درخواست سران فتنه برای تحریم بیشتر ایران خیانت آنان را به ملت ایران آشکارتر کرد.

به گزارش فارس، اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص اعترافات مایکل لدین (مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا) پیرامون ارتباط سران فتنه با آمریکا، اظهار داشت: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی همیشه بدنبال یک جنگ روانی هستند تا بتوانند افکار عمومی دنیا را برای فشار بیشتر به ایران به دست گیرند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این درحالی است که ایران نه تنها به دنبال بمب اتم نیست، بلکه طبق حکم مقام معظم رهبری سلاح های کشتار جمعی از جمله بمب اتم به هیچ وجه مورد قبول ما نیست.

کوثری با بیان اینکه خیانت سران فتنه به ملت با پیشنهاد تحریم بیشتر ایران به آمریکا آشکارتر شده است، گفت: طبق اعتراف مایکل لدین درخصوص نامه سران فتنه به آمریکا، این فتنه‌گران با این ادعا که ایران به دنبال بمب اتم است از آمریکا خواستند تحریم‌های بیشتری علیه کشورمان اعمال کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه‌های امنیتی و قوه قضائیه باید به این مسائل ورود کنند و با افرادی که چنین مطالبی را به دشمن انتقال می‌دادند، برخورد قانونی کنند.
 
کلمات کلیدی : کوثری+فتنه
 
پویان
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۰۰:۵۸:۳۸
خیانت آقایان موسوی و کروبی 6سال پیش آشکار شده بود
الان دیگه جایی واسه طرفداری ازشون نمونده! (3114399) (alef-3)
 
شاهد
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۰۰:۵۹:۰۱
واقعا که جای تاسفه!
مرگ بر سران فتنه... (3114400) (alef-3)