نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458802
آیا رییسی و روحانی باهم رقابت می‌کنند؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
اعتماد نوشت: انتخابات ٩٢ یک بازیگر اصلی داشت. از همان مناظرات انتخاباتی مشخص بود که حسن روحانی با اطلاعات به روز و جواب‌های مدونش جایی جدا از سایر کاندیداهای آن انتخابات دارد. همین هم باعث شد که اصلاح‌طلبان بر تکیه به او به عنوان تنها کاندیدای انتخابات تاکید داشته باشند.
 
 اين روزها اما در ميان همه گمانه‌زني‌هايي كه در مورد انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم مطرح مي‌شود سوال اصلي اين است كه آيا حسن روحاني و ابراهيم رييسي با يكديگر رقابت خواهند كرد؟ مرداني كه همين حالا هم در مجلس خبرگان رهبري چند صندلي با هم فاصله دارند و لنزها تصاوير بسياري از آنها را كنار هم ثبت كرده است. با اين همه رقابتي كه شايد ميان روحاني و رييسي برقرار شود يك رقابت ديدني است.

مناظره‌هاي انتخاباتي ديدني در پيش است و وزن اصولگرايان قرار است يك ماه و نيم ديگر مشخص شود. شايد حسن روحاني هم از اينكه براي انتخابات رقيبي شكست نخورده داشته باشد استقبال كند تا مناظرات انتخاباتي ماه آينده كمي رنگ و بوي جذابيت به خود بگيرد. حال بايد ديد كه آيا دو مردي كه هم حوزه را ديده‌اند و هم دانشگاه با يكديگر رقابت مي‌كنند يا خير؟
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۱۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۴:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۵:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۱:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۱۰:۱۷
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۳۳
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۴/۰۹/۰۱ ۱۳:۳۸
 
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی، انتخابات ریاست جمهوری، رئیسی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۰۹:۳۹:۰۲
روحانی اگه واقعا صداقت داره باید شکست برنامه هاش رو بپذیره و به نفع رییسی بره کنار...دیگه مردم از رکود و بیکاری و.. خسته شدن (4229608) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۰:۵۳:۲۹
به فضل الهی و پشیبانی آرای همه ایرانیان رای اقای روحانی بسیار بالاتر خواهد بود. (4229718) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته