نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495404
روایت وزیر بهداشت از مشکل جدی کشور با معاینه چشم دو سیاستمدار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۵
وزیر بهداشت با اشاره به معاینه چشم محمدرضا عارف و غلامعلی حدادعادل به نکته جالبی درباره جریانات سیاسی چپ و راست اشاره کرد.

 دکتر سیدحسن هاشمی در مطلبی با عنوان "کاش چپ و راست نمی‌شدیم" در کانال تلگرامی خود آورده است:«‌ چند روز پیش خبرنگاری از من پرسید: شما اصلاح طلب هستید یا اصول‌گرا و یا طرفدار اعتدال؟ در پاسخ گفتم: هیچ کدام؛ من علاقه‌مندم همان جوان اوایل انقلاب باشم؛ زمانی که این جناح بندی‌ها و چپ و راست‌ها نبود و همه همدل و همزبان برای کشور عزیزمان ایران و تحقق آرزوهای شهیدان صادقانه کار می‌کردیم.
http://cdn.isna.ir/d/2017/07/25/3/57526496.jpg
این آرزوی قلبی من بوده و هست که همه ما ایرانیان با هم و در کنار هم باشیم؛ در وزارت بهداشت نیز سعی کردم همین‌گونه عمل کنم. ای کاش هیچ‌گاه درگیر مرزبندی‌های جناحی که گاهی موجب بی‌اخلاقی هم می‌شود، نمی‌شدیم و ای کاش دوباره به روزها و سال‌های اول انقلاب بازگردیم؛ روزهایی که همه چیز رنگ اخلاص و جلوه‌ای خدایی داشت.

طی روزهای اخیر رخداد جالب توجهی برایم پیش آمد و آن اینکه چشم‌های دو دوست قدیمی و از نام‌آوران عرصه سیاست، دکتر عارف و دکتر حداد عادل را همزمان معاینه کردم؛ مشخص شد چشم راست دکتر عارف و چشم چپ دکتر حداد تار می‌بیند و هر دو به جراحی نیاز دارند. به طنز به آن دو بزرگوار گفتم، مشکل جدی کشور در معاینه چشم پزشکی شما بروز و ظهور کرده است! و توضیح دادم که جریانات سیاسی، به‌واقع خود و کشور را از نعمت بینایی متوازن محروم کرده‌اند.

تجربه سی و هشت سال گذشته نشان داده برای پیشرفت، نیاز به همه امکانات و سرمایه‌های کشور داریم؛ چپ و راست و میانه باید دست به دست هم دهند تا مشکلات حل شود و در شرایط امروز جهان و منطقه، این نیاز بیش از همیشه محسوس است.

امیدوارم با روشن شدن چشم راست جناب عارف و چشم چپ جناب حدادعادل، چپی‌ها و راستی‌ها بیش‌تر به افق‌های دور توجه نمایند؛ دوستان و دشمنان کشور را دقیق‌تر رصد کنند؛ زیبایی‌ها را بیشتر ببینند و به‌جای فرصت‌های کوتاه مدت جناحی به منافع بلند مدت ملی و آرمان‌های بلندی بیندیشند که برای تحقق آنها خون‌های عزیزی ریخته و جان‌های شیرینی تقدیم شده است.

در پایان از دکتر عارف و دکتر حدادعادل سپاسگزارم که اجازه دادند برای این مطلب از عکس‌هایشان استفاده کنم.»
 
کلمات کلیدی : قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، حداد عادل، عارف
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۴:۰۳:۵۵
آقای وزیر خوب حرف می زند اما بد عمل می کند زیرا :
1- بین پزشکان و کادر درمانی و اصناف مختلف کشور بواسطه پرداخت های عجیب فاصله و چند دستگی ایجاد کرده است.
2- بین مدارس و اولیاء دانش آموزان اختلاف ایجادکرده است و کشور را بواسطه حقوق بالای پزشکان و مسدولیت کمتر نسبت به دیگر رشته ها به سمت علوم تجربی سوق داده است.

3-تعرفه های پزشکی را به شدت بالا برده و بین غنی و فقیر فاصله را چندین برابر کرده است.

متاسفانه عملکرد شما از راست و چپ فراتر رفت و به " بالا و پایین " تغییر داد (4487964) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.