توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454922
مسافران جاده های گیلان بخوانند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
 رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش سفرها در تعطیلات نوروزی و بمنظور تسهیل در عبور و مرور و ارتقاء ضریب ایمنی، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای استان اعمال می شود.

سرهنگ حسین محمدپور روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر این اساس؛ عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها ، بزرگراه ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می شود، اضافه کرد: تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای بیست و هفتم ، بیست و هشتم ، بیست و نهم و سی ام اسفندماه جاری و نیز چهارم ، دهم، یازدهم ، دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه سال آینده از سمت قزوین به رشت و بالعکس ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: همچنین تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 8 تا 24 روزهای بیست و هفتم، بیست و هشتم ، بیست و نهم و سی ام اسفندماه جاری و نیز یازدهم ، دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه 96 در محور اردبیل - آستارا و بالعکس ممنوع می باشد.

وی با اشاره به آغاز ممنوعیت برای تردد خودروهای ترانزیت حامل مواد سوختی در محورهای استان از روز گذشته بیان کرد: ورود و تردد تمامی خودروهای ترانزیت مواد سوختی در داخل کشور تا ساعت 7 روز یکشنبه ششم فروردین ماه سال96 و همچنین از ساعت 7 یازدهم فروردین ماه آینده تا ساعت 24 چهاردهم فروردین ممنوع می باشد.

سرهنگ محمدپور گفت: همچنین به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسائط نقلیه در صورت نیاز محدودیت های پیش بینی نشده بصورت مقطعی و نقطه ای با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی اعمال می شود.
 
کلمات کلیدی : نوروز ۹۶+سفرهای نوروزی+جاده های گیلان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.