توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458313
کاهش آمار جانباختگان و مجروحان در سفرهای نوروز 96
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
فرمانده ناجا از کاهش 8 درصدی آمار تلفات جاده ای در سفرهای نوروزی 1396 خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرمانده ناجا از کاهش 8 درصدی آمار تلفات جاده ای در سفرهای نوروزی 1396 خبر داد.
 
سردار حسین اشتری ضمن اشاره به بازگشت 89 درصد مسافران نوروزی به موطن خود گفت: با همکاری شهروندان و رعایت قوانین و مقررات ترافیکی از ابتدای طرح نوروزی با کاهش 8 درصدی تعداد جان باختگان و مجروحان سرصحنه حوادث ترافیکی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل مواجه هستیم.

سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید هوایی از تفرجگاهها و محورهای مواصلاتی استان تهران با تاکید بر این که در بحث تصادفات رانندگی حتی یک کشته و یا مجروح نیز دردآور است، افزود: اقدامات پلیس و همراهی مردم در کاهش حوادث فوتی و جرحی در حالی روند کاهشی را سپری کرد که در نوروز امسال افزایش سفرها، شرايط ناپايدار جوي و همچنین افزوده شدن 2 میلیون خودروی جدید به چرخه ترافیکی را شاهد بودیم.

وی با اعلام بازگشت 80 درصد مسافران نوروزی به شهرهای خود، به موضوع مدیریت سفر اشاره کرد و آن را در کاهش بار ترافیکی جاده ها و همچنین امنیت مسافران موثر دانست.

فرمانده ناجا یادآور شد: در طرح نوروزی 300 هزار مامور پلیس در قالب 26 هزار تیم گشتی خودرویی و پیاده سازماندهی و بکارگیری شده اند که این امر علاوه بر کاهش سوانح ترافیکی تاثیر مطلوبی بر کاهش جرایم و به ویژه سرقت داشته است.
 
کلمات کلیدی : تلفات جاده ای ، سفرهای نوروزی ، نوروز 96 ، آمار جانباختگان و مجروحان ، کاهش تلفات جاده ای ، سردار حسین اشتری ، فرمانده ناجا ، مسافران نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.