توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504728
واعظی: یک مسئول مستقیم باید برای بخش اطلاع رسانی دولت تعیین کنیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۷
رئیس دفتر رئیس جمهور بابیان اینکه نظر رئیس جمهور بهبود وضعیت اطلاع رسانی در دولت دوازدهم است گفت: باید یک مسئول مستقیم برای بخش اطلاع رسانی بگذاریم.

به گزارش مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه نشست هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال ایجاد معاونت اطلاع رسانی اظهار کرد: آنچه نظر آقای رئیس جمهور است این است که ما در دولت دوازدهم وضعیت اطلاع رسانی را بهبود ببخشیم.

وی افزود: به همین منظور باید یک مسئول مستقیم برای بخش اطلاع رسانی بگذاریم. آن چه گفته شده مسئول است؛ حالا این مسئول می تواند مشاور یا دستیار باشد؛ این مساله در حوزه اختیارات رییس جمهور است.

واعظی درباره معاونت اقتصادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا وزرا مسئول پاسخگویی به این معاونت خواهند بود گفت: طبیعی است که بر اساس قانون، همه وزرا و مسئولان با رییس جمهور کار می کنند.

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد: معمولا در دولت برای ایجاد هماهنگی، سازوکارهای مختلفی داریم؛ لذا این موضوع مطرح نیست که چه کسی به چه کسی پاسخ دهد. در دولت به صورت تیمی و گروهی فعالیت می کنیم.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + کابینه روحانی + محمود واعظی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.