توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504625
اکرمی : دولت باید به فکر ایجاد اشتغال، افزایش تولید و رفع بیکاری باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۷
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دولت باید موضوع اشتغال، افزایش تولید و رفع بیکاری را دراولویت قرار دهد و نقدینگی سرگردان را در جامعه به سمت بخش تولید و حمل و نقل ببرد.

سید رضا اکرمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به انتظارات موجود از دولت دوازدهم و کابینه جدید حسن روحانی اظهار کرد: ما نیمه اول سال 96 را پشت سر گذاشته‌ایم و تنها 6 ماه از سالی که نامش اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید است باقی مانده و در عین حال ما سند چشم انداز 20 ساله را داریم که چند سالی از پایان یافتن آن بیشتر باقی نمانده است که طی آن باید کشور ما به کشور شماره یک منطقه بدل شود.

وی ادامه داد: بنابراین اگر کسی نیازهای جامعه را ارزیابی کند به این جمع بندی می‌رسد که باید به اشتغال ، تولید و رفع بیکاری فکر کنیم و آن را در اولویت قرار دهیم.

وی افزود: نقدینیگی سرگردانی که هر ساله بیشتر هم می‌شود باید به سمت بخش تولید برود یا در حمل و نقل سرمایه گذاری شود.

اکرمی در پایان با بیان این که باید صرفه جویی و کنترل در مصرف را نیز داشته باشیم اظهار کرد:این موضوع سبب می‌شود فاصله طبقاتی کاهش پیدا کند و همچنین منابع کشور به خوبی صرف شود و به اسراف و تبذیل منجر نشود.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + کابینه روحانی + سید رضا اکرمی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.