توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412234
تجاوز اسرائیل به خاک سوریه تلفاتی نداشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۰
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اعلام کرد که تجاوز جنگنده های رژیم صهیونیستی به منطقه ای در استان قنیطره تلفات و خسارت جانی در بر نداشت.
 
به گزارش ایرنا، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) اعلام کرد که این تجاوز ظهر چهارشنبه به منظور پشتیبانی مستقیم از تروریست های تکفیری جبهه النصره و به اطراف تل الشعار در شمال قنیطره انجام شد.
جنگنده های رژیم صهیونیستی ظهر امروز /چهارشنبه/ همزمان به هجوم گسترده تروریست ها به روستای حضر در شمال قنیطره، به منطقه ای در تل الشعار حمله کردند.
یگان های ارتش سوریه امروز با تروریست هایی که به مواضع ارتش در اطراف روستای حضر در شمال قنیطره یورش برده بودند، درگیر شد و حمله آن ها را دفع کرد.
در این یورش ناموفق ده ها تروریست تکفیری کشته شدند و چند خودرو مجهز به تیربارهای سنگین آن ها منهدم شد.
جنگنده های رژیم صهیونیستی روز 23 شهریور ماه نیز یکی از مقرهای ارتش سوریه را در حاشیه اتوبان دمشق به قنیطره هدف قراردادند.
ارتش سوریه همان روز اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش یه جنگنده و یک پهپاد متجاوز را در غرب شهرک سعسع سرنگون کرده اند.
رژیم صهیونیستی از تروریست های جبهه النصره در مناطق مرزی فلسطین اشغالی با سوریه پشتیبانی مستقیم می کند و تروریست های زخمی برای درمان به بیمارستان های سرزمین های اشغالی منتقل می شوند.
استان قنیطره در جنوب سوریه در مرز فلسطین اشغالی قرار دارد و فاصله شهر قنیطره مرکز آن با دمشق70 کیلومتر است.
تپه های جولان بخشی از این استان است و تا پیش از بحران سوریه حدود 100 هزار نفر جمعیت داشت.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته