توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448667
نتانیاهو: بلندی های جولان را هرگز پس نمی دهیم
تاریخ انتشار : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از روز چهارشنبه در استرالیا به سر می برد،‌ شامگاه پنجشنبه در خصوص بلندی های جولان سوریه که رژیم صهیونیستی از سال 1967 اشغال کرده است،گفت:‌ جولان هرگز به سوریه برنخواهد گشت.

به گزارش شبکه 2 رژیم صهیونیستی، نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مالکوم ترنبول» همتای استرالیایی خود افزود: در میدان عمل این گفته که جولان به سوریه باز نخواهد گشت،‌ اثبات خواهد شد.

نتانیاهو همچنین بار دیگر تاکید کرد: فلسطینی ها باید اسرائیل را به عنوان یک کشور یهودی و به عنوان مسئول ارشد امنیتی بر همه اراضی فلسطین به رسمیت بشناسند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعایی سخیف افزود: می خواهم که همه آزادی ها برای فلسطینی ها فراهم باشد،‌ اما آزادی آن نیست که اسرائیل را تخریب کرد.

اسرائیل در سال 1967 و جنگ هفت روزه اعراب و اسرائیل، بلندی های جولان را اشغال کرد.

کنیست رژیم صهیونیستی 14 سال بعد و در 1981 میلادی حاکمیت اسرائیل را بر این منطقه و الحاق جولان به خاک اسرائیل را به تصویب رساند.

'نتانیاهو' در حالی به عنوان نخستین نخست وزیر رژیم صهیونیستی به سیدنی سفر کرده است که 'باب هائوک' و 'کوین راد' دو نخست وزیر پیشین استرالیا، از دولت این کشور خواسته اند دولت مستقل فلسطین را به رسمیت بشناسد.

'نتانیاهو' روز چهارشنبه «روز گذشته » پس از اینکه اندونزی به وی اجازه پرواز از آسمان این کشور را نداد، پس از یک پرواز 11 ساعته از سنگاپور به استرالیا رفت و فردا جمعه نیز به سفر خود پایان می دهد.

نتانیاهو در دیدار 27 بهمن ماه خود با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در واشینگتن، از وی خواسته بود که آمریکا حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان را به رسمیت بشناسد، اما وی تاکنون واکنش ترامپ را در این مورد بیان نکرده است.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته