نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447038
رستم قاسمی و حاجی‌بابایی کاندیدای نهایی جبهه یکتا برای انتخابات ۹۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
سخنگوی جبهه یکتا از معرفی رستم قاسمی و حمیدرضا حاجی بابایی به عنوان کاندیدای این جبهه به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات ۹۶ شدند.

سید محمد حسینی عضو هیئت مؤسس و سخنگوی جبهه یکتا در گفت‌وگو با تسنیم درباره کاندیدای این جبهه برای انتخابات سال آینده ریاست‌جمهوری، گفت: شورای مرکزی جبهه یکتا، رستم قاسمی و حمیدرضا حاجی بابایی را به عنوان کاندیدای این جبهه به «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» معرفی کردند.
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۸:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۴:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۲:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۲:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۲۱:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۹:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۵ ۱۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۷:۳۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۹ ۲۳:۰۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۰:۳۳
 
 
کلمات کلیدی : رستم قاسمی + حاجی‌بابایی + جبهه یکتا + انتخابات ۹۶
 
فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۱۵:۵۲:۰۴
کاش حاجی بابایی بیاد (4168706) (alef-3)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۱۸:۱۳:۰۷
انشاء الله مبارک است
یادم هست وقتی جناب ایشان (سردار رستم قاسمی) وزیر نفت بودند وتازه شائبه های تحریم نفتی ایران از سوی ابرقدرت ها مطرح شده بود ایشان آمدند و فرمودند " اگر نفت مارا تحریم کنند، قیمت نفت به بشکه ای 250 دلار خواهد رسید" بعبارتی نظرشان اینبود که تحریمی در کار نخواهد بود.
ولی مع الاسف پیش بینی جناب ایشان درست از آب در نیامد، هم تحریم شدیم هم قیمت نفت به بشکه ای 250 دلار نرسید و هم چند سال بعدش قیمت نفت به بشکه ای زیر چهل دلار رسید و هم نفتی را که "آن نفر" برد و خارج از سیستم تحریم فروخت، دو میلیارد دلارش را نیاورد به جناب ایشان پس بدهد.
حالا قرار است جناب ایشان کاندید فلان جبهه بشود، انشاء الله که مبارک است. (4168899) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.