توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491246
انتصابات جدید در دولت ترامپ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
دونالد ترامپ، "لیو آیزنبرگ" از حامیان مالی حزب جمهوری خواه آمریکا را به عنوان سفیر جدید در ایتالیا نامزد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیدتپرس، با این حال کاخ سفید عصر دوشنبه اعلام کرد، آیزنبرگ یکی از چند کاندیدا است. آیزنبرگ یکی از شرکای سابق بانک "گلدمن ساکس" بود و همچنین به عنوان مدیر فعالیت‌های جذب کمک‌های مالی برای کمیته ملی حزب جمهوری خواهان در کمپین انتخاباتی ترامپ فعالیت داشت.

کاخ سفید همچنین اعلام کرد، ترامپ قصد دارد "رندل کوئارلس"، مقام سابق وزارت دارایی را به عنوان معاون نظارتی هیئت ذخیره ارزی فدرال کاندیدا کند که به او نقش مهمی در هدایت تلاش‌های دولت در مقابله با آنچه ترامپ به عنوان قوانین افراطی و دست و پاگیر بانکی مورد انتقاد قرار داده است، می‌دهد.   

اگر کوئارلس 59 ساله در سنا  تایید شود جایگاه "دنیل تارولو" را که در دولت اوباما عهده دار این سمت بود خواهد گرفت؛ گرچه تارولو رسما برای این پست نامزد نشد. او درحال حاضر رییس گروه "ساینشور"، یک شرکت سرمایه‌گذاری مستقر در شهر سالت لیک سیتی (مرکز ایالت یوتا آمریکا) است.

کوئارلس همچنین در پست امورمالی وزارت دارایی در ریاست جمهوری بوش پدر و پسر خدمت می‌کرد. ترامپ هم‌چنین استفن‌کینگ را که یک تاجر است به عنوان سفیر آمریکا در جمهوری چک برگزید.

این نامزدها باید توسط سنا تایید شوند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، کاخ سفید، عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.