نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456849
سعیدی:روحانی اقتصادی بیمار را تحویل گرفت اما اکنون در مرحله بهبود است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
نماینده مردم تهران در مجلس با اظهار امیدواری از اینکه با تداوم دولت تدبیر و امید مشکلات مربوط به اشتغال کاهش یابد، گفت: مجلس هم آمادگی دارد تا در مورد مسایل مربوط به تولید و اشتغال به دولت کمک کند.

فاطمه سعیدی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان "اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال" اظهار کرد: رهبری هرساله در عناوینی که برای سال ها انتخاب می‌کنند نیازهای مردم به ویژه نیازهای اجتماعی را مد نظر دارند، در سال جدید هم اقتصاد مقاومتی با نگرش تولید و اشتغال را مطرح کرده و مورد تاکید قرار داده‌اند.

وی افزود: همان طور که می دانیم در حال حاضر از نظر اشتغال با مشکل مواجه بوده و نتوانسته‌ایم پیشرفت خاصی داشته باشیم، البته دولت تدبیر و امید با توجه به مسایل و مشکلات موجود که آن هم از دولت های قبل به ارث رسیده بود تلاش خود را در برخی محورها انجام داد.

این عضو فراکسیون امید مجلس ابراز امیدواری کرد که در سال جاری شاهد تداوم کاهش تورم و بیکاری در سطح جامعه باشیم و گفت: ان شاالله در سال جدید با پیام رهبری بر تولید و اشتغال و با تداوم دولت تدبیر و امید روز به روز این مشکلات به ویژه مساله بیکاری جوانان کاهش یابد.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: مطمئن هستم با نگاه رهبری و تدبیر دولت بعدی آقای روحانی این مسایل از جمله مشکل رکود حل شود و دولت بتواند مساله بیکاری و گرانی را مهار کند.

سعیدی با اشاره به این که دولت روحانی اقتصاد بیماری را تحویل گرفته بوده و اکنون در مرحله بهبودی قرار دارد، گفت: با توجه به ماموریت رییس مجلس به 6 کمیسیون اقتصادی، مجلس هم تلاش خواهد کرد تا در مورد معیشت و بیکاری موجود در جامعه به کمک دولت آید و این آمادگی در مجلس وجود دارد.
 
 
کلمات کلیدی : اقتصاد ایران+رکود اقتصادی+دولت یازدهم
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۴:۵۵:۰۶
کاش نشانه بهبودی اقتصادی اقای روحانی هم میگفتید با چه شاخصی میگید اقتصاد بهنر شده؟ نکنه با اعلام رشد 7 وخورده ای رشد اقتصاد که اقایان مدعی هستند؟؟ اونم که کاشف به عمل اومد 81 درصدش به خاطر نفته!! البته اگه منظورتون از رشد اقتصادی رشد اقتصادی اقایان مدیران نجومی وپاداش های انچنانی و رشد حیب دزدان و رانت خواران اقتصادی هست این حرق شما کاملا درسته که در دولت اقای روحانی اقتصاد این دسته از اقایان رشد داشته (4218365) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۵:۵۳:۳۰
دکتر فرمودند بیمار 100 روزه بهبود می یابد بخاطر این ملت بهش رای دادن. حالا بعد از 4 ساااااال بیان میکنن بیمار کمی در حال بهبودی ست!!!! اسم این بازی چیه! (4218415) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.