توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 335852
آسیب‌شناسی حدادعادل از شکست اصولگرایان در تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۶
سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: بحث مسائل سیاسی شبیه مسائل ورزشی است، همان طور که در یک شهرآورد ورزشی همیشه یک تیم برنده نیست.

به گزارش ایسنا، غلامعلی حداد عادل امروز ۱۱ اسفندماه در حاشیه عیادت از آیت الله طبسی در جمع خبرنگاران در خصوص شکست اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران گفت: شرایط اجتماعی تهران شرایط خاصی است، قشربندی‌های اجتماعی خاصی در این شهر هستند و به همین دلیل همیشه یک نتیجه واحد از این شهر حاصل نمی شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بحث مسائل سیاسی شبیه مسائل ورزشی است، همان طور که در یک شهرآورد ورزشی همیشه یک تیم برنده نیست، در سیاست نیز یک جناح نمی‌تواند همیشه پیروز میدان باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره آخرین وضعیت پزشکی آیت الله طبسی با بیان اینکه طبق اعلام تیم پزشکی ایشان در یک اغمای عمیق هستند، عنوان کرد: همه باید دعا کنیم تا تلاش‌های تیم پزشکی جواب داده و حال ایشان بهتر شود.

وی ادامه داد: کسالت ایشان موجب نگرانی تمامی علاقه مندان به انقلاب شده است، آیت‌الله طبسی در خراسان رضوی و در ایران یکی از چهره‌های شناخته شده انقلاب و یاران امام و از دوستان نزدیک رهبر معظم انقلاب هستند.

حدادعادل با اشاره به خدمات ایشان به مردم تصریح کرد: تاثیر معنوی که آستان قدس رضوی در ایران گذاشته به دلیل مدیریت ایشان بوده است، آیت الله طبسی در اداره این دستگاه بزرگ نقش مهمی را دارد و چهار دهه با پاکی و پاکدستی این دستگاه را اداره کرده است، امیدواریم سلامتی ایشان برگردد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات مجلس دهم، حداد عادل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.