توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 325596
حداد عادل: ائتلاف، به معنای یکی شدن نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۴
سخنگوی ائتلاف اصولگریان گفت: اساسا ائتلاف به معنای یکی شدن و یک جور فکر کردن نیست و اصولگرایان با حفظ سلیقه ها ولی با توجه به اشتراکاتشان به میدان آمده اند.

غلامعلی حداد عادل در دیدار با دبیر کل و اعضای شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی که عصر یکشنبه برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های تشکیلاتی جمعیت پیشرفت و عدالت از لزوم تحزب برای رسیدن به اهداف انقلاب سخن گفت و افزود: برای اینکه جریان زلال آرمان های انقلاب همچون رودهای خروشان و بهم پیوسته در متن جامعه جاری شود، لازم است فعالیت های منسجم و موثری از سوی نیروهای جوان و انقلابی و با انگیزه دنبال شود.

به گزارش ایسنا سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان در ادامه با اشاره به ضرورت وحدت و همدلی همه شخصیت ها و احزاب اصولگرا گفت: امیدوارم لیست واحد اصولگرایان در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی با اقبال افکار عمومی همراه شود.

وی در ادامه در خصوص دغدغه ها و نگرانی های موجود درباره تضمین استمرار وحدت و همچنین برخی ایرادات به سازوکار فعلی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: الان وقت سخن گفتن از اختلافات نیست و اساسا ائتلاف به معنای یکی شدن و یک جور فکر کردن نیست. ما با حفظ سلیقه ها ولی با توجه به اشتراکاتی که داریم با پرچم اصولگرایی به میدان آمده ایم و در این مدت اندک همه باید تلاش کنیم که به نتیجه مطلوبی در رقابت برسیم.

حدادعادل درباره پیمان و ائتلافی که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ وجود داشت، اظهار کرد:‌ همین که بنده انصراف دادم خود گواهی بر این بود که به عهدم پایبندم ضمن اینکه در ابتدای نامه انصراف هم اشاره کرده بودم به ائتلاف سه نفره وفادارم.

وی در ادامه با اشاره به فرآیند رسیدن به فهرست نهایی سی نفره گفت: ما از تشکل های اصولگرا خواستیم که هم فهرست سی نفره پیشنهادی خود و هم شاخص های خود را ارائه کنند که دیروز این کار انجام شد.

سخنگوی ائتلاف اصولگریان افزود: همچنین از حدود ۱۸۰ نامزد اصولگرا دعوت کردیم که آنها نیز هر کدام یک فهرست سی نفره به ما ارائه بدهند. از مجموع این پیشنهادها به حدود شصت نفر خواهیم رسید که در کمیته تعیین شاخص های لیست نهایی که مسوولیت آن با حجت الاسلام تقوی است این افراد بررسی خواهند شد.

وی ادامه داد: همزمان نظرسنجی درباره میزان اقبال عمومی به این شصت نفر نیز انجام می گیرد و در نهایت در شورای اصلی ائتلاف اصولگرایان رای گیری انجام خواهد شد و فهرست نهایی اصولگرایان اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این دیدار حسین قربانزاده دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی گزارشی از روند فعالیت ها و همچنین مواضع جمعیت ارائه کرد و برخی از اعضای شورای مرکزی نیز به ارائه دیدگاه های خود درباره انتخابات مجلس و سوابق فعالیت های سیاسی مجموعه نیروهای اصولگرا پرداخت.
 
کلمات کلیدی : انتخابات+اصولگرایان+حداد عادل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.