نظر منتشر شده
۲۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472283
استقبال از انصراف قالیباف به نفع جبهه انقلاب؛
تصمیم قالیباف بسیار شجاعانه بود/ بدلیل تضاد شدید تمام آرای وی به سمت رئیسی خواهد رفت/ ترجیح مصالح کشور بر منافع شخصی بود
بخش سیاسی الف، 25 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
به گزارش الف؛ محمدباقر قالیباف در بیانیه‌ای از رقابت‌های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به‌نفع رئیسی کناره‌گیری کرد که این اقدام با واکنش‌های متعدد مواجه شد.

رئیسی: اقدام قالیباف انقلابی بود
حجت‌الاسلام رئیسی از کناره‌گیری قالیباف به نفع وی تشکر کرد و گفت که اقدام قالیباف انقلابی بود.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم شیراز در واکنش به شعارهای تشکر از قالیباف، گفت: من از ایشان تشکر می‌کنم، کارشان انقلابی  بود؛ وضعیت کشور را من و آقای قالیباف می‌بینیم، رکود در این کشور رکورد زده است.
 
توکلی: اقدام قالیباف نشانه عقلانیت و در خور تجلیل است
نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: این اقدام آقای قالیباف نشانه عقلانیت و هدف‌گرایی بوده و در خور تجلیل است. احمد توکلی نماینده سابق مردم تهران در مجلس، درباره مورد کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی، اظهار داشت: این اقدام آقای قالیباف نشانه عقلانیت و هدف‌گرایی است و در خور تجلیل است، امید است دولت جدیدی با انگیزه‌ها و رفتار متفاوت برای تغییر وضع موجود و به اراده مردم سر کار بیاید.
 
باهنر: تصمیم «قالیباف» با خلوص نیت بود
محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز، اظهار داشت: آقای قالیباف علی رغم اینکه موقعیت خوبی هم در کشور داشتند و حرف‌های جدی زدند اما به نفع نیروهای انقلاب و آقای رئیسی از دور انتخابات کنار رفتند تا تراکم رای نیروهای انقلابی و اصولگرایان پیرامون آقای رئیسی جمع شود.

وی با اشاره به تصمیم فداکارانه قالیباف در کنار رفتن به نفع حجت الاسلام رئیسی، افزود: آقای قالیباف خیلی زحمت کشیدند و طرفداران انبوهی را دور خودشان جمع کرده و هزینه‌های معنوی و مادی پرداختند؛ سر این گردنه‌ها است که خلوص نیت بر ملا و به نمایش گذاشته می‌شود.

باهنر با بیان اینکه آقای قالیباف اکنون احساس کردند که باید برای انسجام نیروهای انقلاب کنار بروند و تصمیم ایشان بسیار شجاعانه و مدبرانه‌ای بود، گفت: من هم به ایشان تبریک می‌گویم و امید دارم هم ایشان و هم ستاد‌هایشان به صورت منسجم، جدی و قوی از آقای رئیسی حمایت و کار را تمام کنند.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی: کناره‌گیری قالیباف اقدامی ارزشمند در تقویت جریان انقلابی است
رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی گفت: قالیباف با کناره‌گیری از انتخابات ایثارگری کرد و به تقویت جریان انقلاب پرداخت و توانست جریان انقلاب را تقویت کند که پیروزی بزرگی برای جریان انقلابی است.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین حسین جلالی امروز اظهار کرد: قالیباف ایثارگری کرد و عقلانیت به خرج داد و توانست جریان انقلاب را با این انصراف تقویت کند. وی خاطرنشان کرد:‌ قالیباف به دلیل حضور چشمگیری که در مناظره داشت توانست نظر بخشی از جامعه را به خود جلب کند.

رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی با بیان اینکه رویارویی قالیباف با جریان دولت سبب شد آرای زیادی کسب کند گفت: تقابل وی با روحانی و جهانگیری طوری آنها را رو در روی کامل قرار داد که انصراف قالیباف سبب می‌شود تقریبا تمام آرای قالیباف به سمت حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی سوق داده شود. وی ادامه داد: این آرا به طرف روحانی نمی‌رود زیرا تقابل به اندازه‌ای شدید بود که به تضاد تبدیل شده بود بنابراین دیگر این طور نیست که کسی بگوید قالیباف رفت برخی از رأی‌ها به سمت روحانی می‌رود.

زاکانی: حرکت بسیار زیبا و دقیق قالیباف حکایت از یک خودگذشتگی داشت
نماینده سابق مجلس درباره کناره گیری قالیباف گفت: حرکت بسیار زیبا و دقیق آقای دکتر قالیباف حکایت از یک خودگذشتگی داشت که ماحصل آن در یک بصیرت و دقت و تیزبینی استوار بود.

علیرضا زاکانی خاطرنشان کرد: ما امیدواریم که ان‌شاءالله در پرتو این حرکت بسیار زیبایی که صورت گرفت، شاهد این باشیم که آنچه امروز زیبنده ایران اسلامی و آنچه امروز در قِبَل مردم عزیزمان در رنج و عذاب هستند اینها از این کشور رخت ببندند و ما شاهد این باشیم که این تغییر بزرگ در انتخابات و این توجه و پیگیری برای تقویت آقای رئیسی به سرانجام برسد و ان‌شاءالله پیروز باشیم تا بتوانیم خدمت و شایستگی را جایگزین قدرت‌طلبی برخی از آقایان کنیم.

پژمانفر: اقدام قالیباف نشان داد اصولگرایی شعار نیست
نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هم، درباره این باره، گفت: رفتاری که امروز برادر عزیزمان آقای قالیباف انجام داد نشان داد که اصولگرایی شعار نیست بلکه اصولگرایی یک مرام است و امروز دیگر باید تمامی نیروهای مومن و انقلابی در جهت یک انتخابات پرشور و با آرا بالا به نفع آقای رئیسی تلاش کنند.
 
وی افزود: در فضایی که نیروهای اصولگرا، متدین و انقلابی از اینکه کشور را  به جریانی بسپرند که کشور را به مشکلات عدیده روبرو کرده‌است، احساس خطر کردند، وقوع این اتفاق در جهت خواست ملت برای عبور از دولت روحانی بسیار مفید است. خواسته مهم مردم این بود که این دولت بی کفایت است و در 29 اردیبهشت مردم پایان این دولت بی کفایت را رقم خواهند زد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: البته مطمئنا طرف مقابل با توجه به اینکه مدتی است بی تقوایی را سرلوحه کار خود کرده، ممکن است دست به رفتارهای غیرعقلانی  بزنند. انتظار ما از مردم و مسئولان این است که در مقابل این رفتارهای غیر منطقی همه را به قانونمداری دعوت کنند.

نقوی‌حسینی: قالیباف مصالح کشور را به منافع خودش ترجیح داد
سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص انصراف محمدباقر قالیباف به‌نفع رئیسی، گفت: آقای قالیباف از ابتدا گفته بود که منافع ملی کشور برایش مهم است که همه دیدیم همین‌طور هم شد.

وی قالیباف را مدیری توانمند، شایسته و در شأن و تراز ریاست‌جمهوری دانست و افزود: آقای قالیباف با اقدامی که در کناره‌گیری از رقابت‌های انتخاباتی انجام داد، منافع ملی و آینده کشور و ملت را به مسائل شخصی و فردی‌اش ترجیح داد.

نماینده مردم ورامین در مجلس کناره‌گیری قالیباف از رقابت‌‌های انتخاباتی را وحدت یک‌پارچه‌ بین تمامی نیروهای انقلابی کشور ارزیابی و تصریح کرد: قطعاً این وحدت، زمینه‌ساز موفقیت نیروهای اصولگرا در رقابت 29 اردیبهشت خواهد بود و پیوند نیروهای اصولگرا برای اولین بار، بالاخره این نوید پیروزی بزرگ را خواهد داد.

نقوی‌حسینی خاطرنشان کرد: وحدت اصولگرایان کلید اصلی پیروزی است و فکر می‌کنم که بخش عمده‌ای از آراء به‌سوی نیروهای انقلابی سرازیر خواهد شد.

آیت‌الله رجبی: اقدام قالیباف موجب وحدت بیشتر جبهه انقلاب است
همچنین آیت‌الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، درباره کناره‌گیری  قالیباف به نفع رئیسی، اظهار کرد: هر چه نامزدهای جبهه انقلاب به سمت وحدت پیش بروند مفید است و انشاءالله با توجه به اقبالی که در سطح کشور به رئیسی است و احتمال رای‌آوری وی بیش از دیگران است، این حرکت قالیباف هم موجب می‌شود که آقای رئیسی به فضل الهی منتخب مردم شوند.

وی با اشاره به اینکه هر کسی که با نیت خیرخواهی و با نیت خدمت به اسلام حرکتی را شروع کند، ارزشمند است، گفت: اقدام امروز قالیباف موجب وحدت بیشتر جبهه انقلاب می‌شود و قابل تقدیر است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه مردم در طول 4 سال مشکلات اقتصادی را لمس کردند و به‌ خوبی با آن دست و پنجه نرم کردند، گفت: مفاسد اقتصادی، حقوق‌هانی نجومی و قاچاق کالا چیزی نیست که کسی منکر باشد و دولت‌مردان هم هیچ پاسخی در طول 4 سال نداشتند. روی گردانی علما از رئیس‌جمهور موجب شد کاندیدای دیگری معرفی کنند و احساس کردند در سایه برنامه‌های نادرست دولت کشور به قهقهرا می‌رود.
 
رنجبرزاده: نیروهای انقلاب روز شنبه جشن پیروزی را برگزار می‌کنند
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه حمایت آقای قالیباف به از آقای «رئیسی» اقدامی شجاعانه، توأم با بصیرت و همراه با ایثار و فداکاری بود، گفت: نیروهای جبهه انقلاب قطعاً روز شنبه جشن پیروزی برای خدمت به مردم را برگزار خواهند کرد.

اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد اظهار داشت: حمایت آقای قالیباف به از آقای رئیسی اقدامی شجاعانه، توأم با بصیرت و همراه با ایثار و فداکاری بود. وی افزود: همه اقدامات، عملکردها و جهت‌گیری‌های آقای قالیباف در کارنامه کاری‌شان از گذشته تا به امروز نشان‌دهنده از خودگذشتگی و فداکاری ایشان بوده است.

کوشکی: کار قالیباف فداکاری بزرگی است
کارشناس مسائل سیاسی گفت: قطعا کاری که قالیباف انجام داد فداکاری بسیار بزرگی به حساب می‌آید و در روزهای آینده موجب دستپاچگی و اضطراب جریان دولت خواهد شد که در نتیجه آن تبلیغات آنها از منطق خارج شده و احساسی‌تر می‌شود.

صادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: قالیباف به دلیل ارزش‌های اعتقادی خود برای دفاع از جریان انقلابی کنار رفت و این به معنای این است که برای فرزندان انقلابی، قدرت طلبی هدف نیست و حاضر هستند برای نظام، انقلاب و مردم از بهترین موقعیت‌های خود بگذرند.

حجت الاسلام رهبر: اقدام قالیباف برای کناره‌گیری در اوج اقتدار، مورد تحسین همه مردم است
امام جمعه موقت اصفهان گفت: تصمیم آقای قالیباف در اوج اقتدار و جهت ایجاد اتحاد به نفع مردم با هدف نجات اقتصاد کشور صورت گرفته و این اقدامی تحسین‌برانگیز و انقلابی است.

حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر امروز اظهار کرد: اتحاد و همدلی همواره راهگشای مسائل مختلف بوده و خواهد بود. امام جمعه موقت اصفهان گفت: با کناره‌گیری آقای قالیباف سبد رأی این نامزد انتخاباتی و آرای نیروهای انقلابی کشور به سبد رأس حجت‌الاسلام رئیسی منتقل خواهد شد و این نتیجه‌ای خواهد شد که برای عده زیادی غیرقابل پیش‌بینی است.
 
 اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از قالیباف تقدیر کرد
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور پیامی از عملکرد محمدباقر قالیباف در عرصه انتخابات تقدیر کرد. در بخشی از این پیام آمده است: همگان مستحضرند که تغییر به‌نفع مردم تنها چیزی است که مطالبه خادمین ملت شریف ایران است و حرکت در این راستا می‌تواند سعادت را رقم بزند. لذا بر خود وظیفه دانستیم تا از حرکت جناب‌عالی در راستای ائتلاف برای ایران و تشکیل دولت مردمی کار و کرامت تقدیر و تشکر نماییم.
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+انتخابات ریاست جمهور+محمدباقر قالیباف
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۵:۱۷
برای آزادی،برای نجات اقتصاد وتولید کنندگان،برای رفاه مردم ایران،برای کمک به بانیان نجات ملت ایرن سید ابراهیم رئیسی و کاپیتان محمد باقر قالیباف فردا مصلی را سرشار از نور وشعور و شادی میکنیم. (4357034) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۶:۲۱
انصراف قالیباف تاثیری ندارد رییسی ۵ میلیون رای بیشتر ندارد در کل کشور (4357044) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۶:۴۱
پیش به سوی پیروزی رئیسی (4357048) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۷:۱۷
مطمئن باشيد روحانى با اكثريت مطلق پيروز انتخابات٩٦هست،به يارى خدا انشاالله (4357054) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۷:۲۲
درود بر رئیسی سلام بر قالیباف
وعده ما فردا مصلی تهران اجتماع بزرگ تهرانیهای طالب تغییر..فردا مصلی پرشکوه است. (4357055) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۸:۱۸
بازهم روحانی برنده اس. (4357059) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۱۹:۰۶
نه بازگشت به گذشته
نه تحمل وضع موجود
بلکه تغییر به نفع مردم... (4357062) (alef-11)
 
amin
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۱:۴۹
تحلیلگر گرامی

بشینو تماشا کن........... (4357079) (alef-11)
 
کریمی جزی / اصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۱:۵۶
آخر هفته
روحانی رفته (4357082) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۱:۵۷
ما طرفداران آقای قالیبافیم ولی به رئیسی رای نمیدهیم (4357083) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۱:۵۹
فردا تهرانیها در اجتماع بزرگ مصلی با تکمیل حرکت اصفهانیها و ان شالله مشهدیها کار را پیشاپیش تمام خواهند کرد..ایران یکپارچه پشت سر رئیسی و سرشار از حس تشکر از قالیباف بزرگ.فردا طرفداران واقعی را در مصلی تهران خواهند دید.ما مجازی نیستیم واقعی هستیم. (4357084) (alef-11)
 
املشی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۲:۲۸
روحانی !
خودت به نفع ملت کنار برو (4357086) (alef-11)
 
طه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۴:۴۵
با روحانی تا 1400 ساعت دیگه (4357099) (alef-11)
 
والی زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۶:۳۱
روحانی خداحافظ (4357112) (alef-11)
 
مردم بدبخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۷:۰۹
کار قالیباف شجاعانه بودددددد اما حالا ببین برا جهانگیری چه مطلبی میزنن (4357119) (alef-11)
 
ما 96 % ایم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۸:۵۶
همه با هم فردا ساعت 16:30 مصلی تهران به استقبال آقایان رئیسی و قالیباف خواهیم رفت (4357130) (alef-11)
 
ت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۹:۰۸
احسن قالبیاف. انقلابی یعنی این انشاا. جشن پیروزی (4357132) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۲۹:۴۴
چند روز دیگه متوجه این عقلانیت خواهید شد (4357136) (alef-11)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۱:۵۴
رای ما روحانی
معلوم شد پوششی کیست (4357153) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۳:۳۴
آقای قالیباف بسیار کار بدی کرد
باید میزاشتند مردم بین این دو تصمیم بگیرند یعنی هر کس رای بیشتر داشت برود دوره دوم با روحانی
چرا میخواهید برای مردم تصمیم سازی کنید
من به عنوان حامی سابق قالیباف ره روحانی رای میدهم تا ثابت کنم که نباید تصمیم ...برای ما بگیرید (4357162) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۵:۲۱
الان گزینه مت بین روحانی و رئیسی است یعنی گزینه 0 -1
مطمعن باشد گزینه 1 یعنی روحانی انتخاب ما خواهد بود (4357171) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۷:۳۶
خودشم میدونست رای نمیاره (4357184) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۸:۳۳
الله اکبر الله اکبر میدان امام اصفهان جایی برای سوزن انداختن نیست،رئیسی رئیسی 29هم رئیسی،آخر هفته همراه با قالیباف و رئیسی روحانی رفته (4357191) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۳۹:۴۲
ملت اجازه تکرار آن 8 سال سیاه پر از دروغ و توهم را نخواهد داد (4357198) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۳:۱۹
ملت سایت ندارد اما رای دندان شکن دارد. (4357225) (alef-11)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۴:۰۶
هوداران قایباف دیدید که ایشان چگونه شما را تنها گذاشت . حالا اشکالی ندارد به روحانی بپیوندید جا برای جاماندگان هست (4357229) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۱۹:۰۴
برای این که به روحانی رای ندهم رفتم طرف قالیباف . اون وقت بیام طرف روحانی که چی بشه؟! (4358532) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۱۲:۵۵
فقط روحاني (4360337) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۴:۰۸:۳۳
کار این اقا شجاعانه نبود ایشون ازافت رای وعدم اقبال مردم خصوصا تهران اگاه بود نخواست منتظر شکست شود ، انصراف ایشون مصداق ازنصف ضرر برگشتن منفعت است بود (4361254) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۲۹:۳۶
ما حامیان قالیباف از قول شما به دروغ متهم شدیم به لوله کردن، ما به ابراهیم رئیسی رای میدهیم، ما به اشرافی گران رانت خواران نجومی بگیران و دولت 4 درصدی رای نمی دهیم. دولت 4 درصدی نمی خوایم نمی خوایم، آخر هفته روحانی رفته (4358575) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۳۸:۳۵
دکتر محمد باقر قالیباف در بیانیه‌ای از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد و از همه هواداران و حامیانش خواست تمام ظرفیت خود را برای به بار نشستن دولت کار و کرامت به کار گیرند. متن بیانیه دکتر قالیباف بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریف ایران

روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با 4درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامی برای حل مهمترین معضلات روز اقتصادی و اجتماعی نکنند، بلکه روز به روز با ترجیح منافع خود و بی قانونی های گسترده، بر این بحران ها، به ویژه بر بحران رکود و بیکاری دامن بزنند.
همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.
لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.

در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با 4 درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این 4 درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.
آنچه که در این مقطع اهمیت دارد و حیاتی است، حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و اکنون که این آرمان بزرگ، جز با تغییر وضع موجود محقق نمی شود، باید به منظور وحدت در جبهه ی انقلاب، تصمیمی اساسی و خطیر گرفت. لذا برای حفظ این آرمان بزرگ، از همه ی حامیان مردمی خویش در سراسر کشور می خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است که این تصمیم، زمینه ساز آغاز دورانی جدید برای یک تحول اقتصادی باشد که با قطع دست 4 درصدی ها از اقتصاد، منتج به ایجاد اشتغال جوانان برومند این سرزمین و حمایت از مستضعفین و محرومان در ایران سربلندمان گردد.
مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.

به عمل کار برآید ... محمدباقر قالیباف ۴% ی حالا از ما گدایی رای میکنین ما که رای نداشتیم به قول شما ،لبیک ما سربازان به سردار قالیباف، قالیباف معاون اول رئیسی (4358613) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۰:۰۶
رای به قالیباف مبارزه با رانت خوری و اشرافی گری و نجومی بگیران بود و مبارزه با دولت چهار درصدی، و الان ارمانهایمان در دولت کار و کرامت وجود دارد،،،،پس به ندای سردار لبیک می گوییم و به سید ابراهیم رئیسی رای می دهیم. (4358666) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۲:۵۰
بدجور ترس برتون داشته ... دیگه کم کم باید با ویلاهای لواسان خداحافظی کنید...
قالیباف برای همیشه توی قلب ما جا داره و الان هم تمام قد پشت رئیسی وای میستیم نه پشت دولت ۴ درصدی :) (4358723) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۶:۱۵
از آب گلالود ماهی نگیر عزیزم. قالیباف کاری رو کرد که شما 4 سال پیش عارف رو مجبور کردید بکنه. یادتون نره چهار سال پیش (4358734) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۴:۱۳
هوادار متعصب قالیباف هستم و به شما 4 درصدی ها رای نمیدم و به ندای قالیباف لبیک می گویم. حالا هی طرفداران روحانی بیان به عنوان طرفداران قالیباف بگن ما به رئیسی رای نمیدیم این سیاست بازی ها قدیمی شده. (4358760) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۴۰:۲۵
به عمل کار برآید به سخندانی نیست، رای ما حامیان قالیباف به مواضع ایشان در مبارزه با رانت خواری اشرافی گری و نجومی بگیران بود ما دولت 4 درصدی نمی خوایم. ما به ندای دکتر قالیباف گوش میدهیم و به رئیسی رای می دهیم. حامیان روحانی در لباس حامیان قالیباف کامنت می گزارند که به رئیسی رای نمی دهیم این تخریب ها دیگه فایده ای ندارد. ودر یک سایت رئیس جمهور انتخاب نمی شود. سلام بر رئیسی درود به قالیباف (4358875) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۴:۵۵:۴۶
رای من قالیباف بود ولی الان رئیسی است.

قالیباف امد با روحانی تقابل کرد تا روحانی را به مردم بیشتر معرفی کند. تا مردم متوجه شوند که روحانی کشور را به سمت فلاکت خواهد برد.

زنده باد قالیباف زنده باد رئییسی (4359172) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۵:۴۳:۰۹
لطفا برای رای به روحانی التماس بیهوده نفرمایید.
هواداران قالی باف مردد بین او و رئیسی بودند. (4359188) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۱۲:۱۶
دکتر باید فوراً در پیامی ویدیوئی از ستادهای خود در تمام کشور بخواهد که انسجام خود را حفظ کنند و مانع سردرگمی آرایش شوند. (4359441) (alef-3)
 
دهقان زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۴:۰۷
800 متر زمین متری 3 هزار تومان ! در شهرک غرب
&
385 متر زمین متری 140 هزار تومان ! در ونک را به بیت المال بر میگردانیم . (4357231) (alef-13)
 
Hungary
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۲۴:۵۹
اون زمین با یک زمین دیگه که به شهرداری داده شده بوده در سالهای سال قبل، معاوضه شده بوده و اون متری 3 هزار تومن اختلاف قیمت اون دو تا زمین بوده. (4358557) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۴۹:۰۹
دو سوم اراى آقاى قاليباف به سمت آقاى روحانى ميرود و نيمى از يك سوم نيز راى نخواهد داد و نيمى از يك سوم هم به رييسى راى خواهد داد ، بدون شك برنده در دور اول اقاى روحانى است (4358663) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۶:۱۴
دوستان عزیز
در ان سالها سازمان زمین شهری به هرکس که درخواست می کرد زمین می داد. قیمت زمینها هم این مقدار که الان است نبود. قالیباف توضیج نداد که میانگین قیمت زمین دران سالها درتهران چقدر بود.یکی از دوستان ما در سال 68 یک اپارتمان 200متری را در گیشا به مبلغ پنج میلیون و هفتصدهزارتومان خرید. یعنی متری 2500تومان.
مشکل اینجاست که باور عمومیی برای نسل جدید سخت است که ایا واقعا قیمت زمین و اپارتمان اینقدر ارزان بود. حقوق یک کارمند با تحصیلات لیسانس دران سالها 3هزار تا چهارهزارتومان بود. کرایه خانه ها بسیار ارزات بود. این اقایان توضیح نمی دهند که چه شد الان قیمت اپارتمان درشهرک غرب متری 10 تا 15 میلیون و قیمت همان اپارتمان درگیشا الان بین متری 8 تا10 میلیون است.. (4358699) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۱:۱۰
نرخ روزش همون بوده باسواد،مجانی که نخریدن ،نرخ روز رو دادن (4358792) (alef-11)
 
دکتر نوری
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۳۷:۱۶
آخه با عقل برو ببین سال 68 قسمت اون 800 متر چند بده و سال 78 قیمت اون 400 متر چند بوده بعد فرمایش کن.

اندیشه و تدبیر بجای جمود ذهنی (4358864) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۳۱:۳۸
آفرین کار خوبی میکنید املاک نجومی را هم برگردانید (4359295) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۵۹:۱۳
متری 3000 تومان در سال 68، جناب! (4359383) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۱۷:۲۱
با املاک نجومی میخای چکار کنی؟ (4359467) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۵۴:۳۹
چه سالی؟ (4359698) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۰:۲۲:۰۰
3 هزار تومن تو سال 68 و 140 هزار تومن تو سال 78، انصافا سرشون کلاه رفته (4360090) (alef-11)
 
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۰:۴۶:۰۶
شما یادتون نمیاد، قبل از دولت اصول گرای نهم و دهم، قیمت زمین همین بود (4360198) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۵:۲۰
شجاعانه یا تکلیفی؟ (4357238) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۸:۰۷
آخر هفته روحانی رفته (4357256) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۷:۵۱
فعلا تا اين لحظه كه قاليباف رفته
فردا هم ميرسليم ميره
و آخر هفته هم رييسى ميره (4358830) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۲۸:۵۴
رفته حتما رای بده (4359280) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۵۶:۱۰
خواب دیدی .خیره (4359370) (alef-3)
 
سید امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۴۸:۰۵
به نهاد ریاست جمهوری انشا ا... (4359933) (alef-11)
 
ولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۸:۴۹
کارقالیباف فرار به جلو بود !اگر مطمانبود سوم می شود هرگز انصراف نمی داد! (4357263) (alef-11)
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۴۹:۴۵
آفرین بر بصیرت مرد روزهای سخت (4357270) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۱:۱۸
آره حتما همینطوره که شما میگید!!!!!! (4357281) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۴:۵۰
فکرمیکنید کارشناس نیستید ارزوی خودرامیگئیید اقای روحانی چنان رای بالایی کسب کند که انگشت بدهان خواهید ماند کمی صبور باشید (4357299) (alef-11)
 
96% > 4 %
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۶:۴۸
تا 4 روز دیگر کلید ، لوله خواهد شد (4357313) (alef-11)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۷:۴۰
احسنت قالباف دوستت دارم حالا که شما فرمودید رای من رییسی است (4357319) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۸:۳۵
سو استفاده از مقدسات ممنوع (4357324) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۸:۵۹:۴۱
قالیباف شجاع مرد میدان (4357333) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۱۸:۴۱
آره دیدیم. (4359258) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۰۳:۵۸
من طرفدار قاليباف هستم و تصميم داشتم به كسي جز او رأي ندهم. اما با توجه به كينه و نفرتي كه از جريان اشرافي مغرور، خود بزرگ بين، متفرعن و بي صداقت ديدم حتما در انتخابات شركت و به سيد ابراهيم رئيسي رأ ي خواهم داد (4357353) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۵:۳۹:۵۳
خوب بده (4359184) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۰۲:۳۲
اشتباه می کند، در رای دادن ملاک عقل، منطق، عملکرد و توان و مهم تر از همه اطرافیان کاندیدا را ببینید. تیم آقای احمدی نژاد کامل در ستاد رییسی تشریف دارند. (4359738) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۰۴:۱۶
کسی را می خواهیم که مردم در قلبش محترم باشد نه بر زبانش (4357355) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۰۸:۱۰
دکتر قالیباف خودش بهتر می دونه
اگه تشخیص داده باید به رئیسی رأی بدیم پس رأی ما در حمایت از نظر دکتر قالیباف بدون تردید رئیسی است
سلام بر رئیسی درود بر قالیباف (4357371) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۱۵:۱۹
ایشون که به جهانگیری میگفت چرا اومدی ؟ چی شد زودتر از او رفت ؟ (4357404) (alef-13)
 
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۹:۵۲
اصلا اقای قالیباف با اینهمه طرفدار و ارای قابل توجه قابل قیاس نیست با ارای زورکی جهانگیری.. همه میدونن جهانگیری کنار بره یا نره رای قابل توجهی نداره، شخصیتی منفک از روحانی ندارهف اقای جهانگیری حتی لقب نامزد پوششی هم براش زیاده.. ایشون تریبون دولت در ناظرات و زبان کوتاه و گنگ دولت بود.. اومده که خرابکاریای روحانی رو پوشش بده که خودشم از خرابکاری بی نصیب نموند. قیاس مع الفارق نفرمایید... قالیباف هدفش کنار زد 4 درصدی هاست.. از اولم گفت میخوام اینارو کنار بزنم حتی اگه رییس جمهور نشم.. به هدفش هم عمل کرد چه تو ساختمون پاستور چه خارج ساختمون.. (4358715) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۴:۵۹
دوست عزیز بین رفتن قالی باف و جهانگیری خیلی فرق است (4358762) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۷:۵۵
درود بر قالیباف (4358770) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۱:۵۹:۳۱
شما هرچه میخواهید بگویید!

رای ما رئیسی (4359058) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۴:۵۷:۴۶
قالیباف واقعا کاندیدا بود. و واقعا رقابت میکرد.
نه مثل جهانگیریی که با صحبت های پشت پرده و بدون ستاد و بدون برنامه اومد تا برای روحانی رای جمع کنه (4359173) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۵۱:۳۳
عزیزم ایشون هیچ وقت پوششی نبود... حرف خودش رو میزد و برنامه خودش رو داشت. در صورتی که جهانگیری بدون هیچ برنامه و ستاد و... اومده بود و فقط از روحانی حمایت میکرد.
البته اگه به اخبار توجه کنی میبینی که این نقشه از قبل طراحی شده بوده....

بعدشم پوششی بودن با ائتلاف کردن فرق داره... (4359681) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۱۹:۴۲
الف یادمه دیروز از وقت تلف شده مردم توسط جهانگیری میگفتی
فارس ثانیه ای حساب کرده بود جهانگیری میلیاردها تومن ضرر زده به صدا وسیما
واقعا چطور روتون میشه من موندم
تسنیم و کیهانتون هم همینطور
شما اصولگراها کی میخواهید درس بگیرید موندم
دیدین چطور حیله خودتون به خودتون برگشت
از ادبیات خودتون استفاده میکنم چون زیاد عادت ندارم از مقدسات سواستفاده کنم ولی ادبیات خودتونه
مکرو و مکر الله والله خیر الماکرین
امیدوارم هرچند میدونم واهی هست ولی امیدوارم کمی فکر کنید و کمی به اخرت فکر کنید کمی تلنگر بزنید به وجدانتون
سیاست و رقابت سیاسی درست و بجای خود ولی تخریب و دروغ نه که خدا بزرگتر از اونیه که بشه تصور کرد (4357424) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۵:۴۲:۴۳
چقدر شماها پررویید روتون هم کم نمیشه.
قالیباف و رئیسی پابه پای هم رقابت داشتند و هردو واقعا قصد ریاست جمهوری رو داشتند نه مثل جهانگیری که مثلا با .. سو استفاده از وقت ملت از رئیس..ش دفاع کنه (4359187) (alef-11)
 
امیر حسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۲۴:۱۸
و ایکاش دکتر قالیباف در صحنه باقی می ماند تا لااقل میزان محبوبیت ایشان نسبت به دره قبل معلوم می گشت! شخصا از اینکه یکی از رفبای اصلی دکتر روجانی کناره گیری نموده است بسیار خرسندم و مطمئن هستم با کنار رفتن دکتر قالیباف شانس پیروزی دکتر روحانی(و یا حتی دکتر جهانگیری در صورت انصراف دکتر روحانی) در همان مرحله اول به طور معناداری افزایش یافته است که از این بابت دکتر قالیباف شایسته تشکر و سپاس است. (ان شاء الله در آینده نزدیک دلیل این پیش بینی این حقیر بر همگان معلوم خواهد گشت) (4357445) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۳۳:۳۹
قالیباف تشکر (4357482) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۴۶:۴۳
میترسم که اینکار یک اشتباه باشد؛ در هر حال خیلی مردی سردار؛ به امید پیروزی انقلاب دوباره ملت ایران (4357533) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۴:۵۶
به هیچ وجه فقط ببین چه طوری ترسیدن ... انشاء الله به امید خدا پایان دولت خواب و خستگی ، اشرافی و نا امید از ظرفیت های داخلی فرا خواهد رسید (4358730) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۴۹:۵۹
متاسفانه به راحتی دروغ می گویند. مگر تا همین چند روز پیش نمی گفتند که تا آخر می مانیم؟ (4357548) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۰۲:۰۸
خب تا آخر می نونه در کنار سید ابراهیم (4359737) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۰۱:۴۴
من به خاطر تکنو کرات بودن و عملگرا بودن قالیباف و عملکردش در شهرداری می خواستم به قالیباف رای بدم . ولی چه دلیلی داره الان برم به رئیسی رای بدم. رئیسی تیمش همون تیم احمدی نزاده خودش هم جز یارانه برنامه ای نداره سابقه اجرایی هم نداره که بخوام بهش رای بدم. اشتباه کردند باید رییسی به نفع قالیباف کنار می رفت. من رایم به هیچ وجه رئیسی نیست. (4357605) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۲:۵۴
احمدی نژادی هامیگن تیم ماتوستادرییسی نیس (4357812) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۰:۳۵
چشم که دارید ببینید وزرای احمدی نژاد تو ستاد کی هستن؟ (4358104) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۳۹:۳۶
یعنی نیکزاد و بذرپاش و زاکانی و ......... احمدینژادی نیستند؟؟؟؟؟ (4358868) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۶:۳۵
قالیباف حداقل مدیریت بلد بود! رییسی توان اداره کشور را ندارد! بنابراین به روحانی رای می دهم (4357822) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۲۷:۰۶
با این همه فساد 8000 میلیارد ، کرسنت و برادرش و خونش و قراردادهای نفتی و سند 2030 و .... بازم به این فرد رای دادن واقعا نوبره (4358281) (alef-13)
 
عایرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۲۹:۰۸
فساد ها مربوط به دوره ی احمدی نژاد بود که در زمان روحانی افشا شد حالا اختلاس ها افتاد تقصیر روحانی !!؟ (4359855) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۰۳:۲۰
عزیز هموطن این ائتلاف است. یعنی هردو کنار هم هستند.

هرچند میدانم تمام طرفدارن قالیباف حامی رئیسی خواهند بود. ان شاالله.

زنده باد قالیباف

رای ما رئیسی (4359068) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۴۲:۴۲
روحانی بلده (4359325) (alef-3)
 
یارانه بدون تورم
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۰۲:۴۹
سلام دوست عزیز
شما می فرمایید که 45 هزار تومان یارانه های نقدی تورم آورد.
خوب دولت فعلی که همان مبلغ را باز هم پرداخت می کند و بعد می گوید تورم پایین آمده است!
بارانی می بارد و جایی خیس است، بعد باران ادامه می یابد و آنجا خشک است، عده ای به دروغ آمدند و گفتند باران (یارانه نقدی) عامل خیس شدن (تورم) بود برای اینکه این یارانه نقدی به دست ما نرسد و حقوق نجومی شود. الان بازهم یارانه های قطع شده را پرداخت می کنند. قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس؟
به امید کمی تفکر و جلوگیری از سوء استفاده نقاشان مار تورم (4357851) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۴۳:۰۸
استاد اقتصاد
مبنای محاسبه تورم فقط یارانه نیست. پارامترهای زیادی هست که دولت تونسته اون پارامترها رو بهبود ببخشه. شما هم بجای تفکر زیاد کمی تحقیق کنید.
اونی که کارشناس همی چی بود ۴ ساله رفته ... (4358366) (alef-13)
 
استاد چندساله اقتصاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۲۸:۱۳
سلام دوست عزیز
اول مبنای محاسبه تورم، تنها تغییرات شاخص عمومی سطح قیمت ها است نه یارانه یا هر چیز دیگر.
دوم یکی از آن پارامترها کاهش قیمت های جهانی و تورم در جهان بوده است که واقعا این دولت نقش فعالی در آن داشته است! ولی مانده ایم نقش دولت در داخل چه بوده است؟
سوم البته دولت فعلی با واردات بی رویه این کاهش تورم جهانی را به داخل ایران منتقل نموده است و این هنر دولت فعلی است (باور ندارید کاهش قیمت نفت، طلا، مس، آلومینیوم، آهن، گندم و ... در جهان را بررسی کنید).
چهارم حالا شما کمی تحقیق کن و بی خود مشابه آنها که طرفدارشان هستید بدون تحقیق نگویید یک میلیون نمی شود بعد بیایید بگویید سالی 950هزار باید بشود، نگویید یارانه نمی شود داد بعد بیایید پرداخت کنید و ... .
اونی که تولید و اشتغال کشور را فروخت دیگه می رود و برای 4 سال آینده تنها در ....می بینیمش.
کمی تفکر و تحقیق خوب است، البته نه ادعا داشتن و تهمت زدن به دیگران. (4359535) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۵:۴۷:۵۵
زمان احمدی ۴۵ تومن حدود یک دهم حقوق پایه بود، با تورم های شدید بعدی، ارزش این ۴۵ تونن کم شد و الان چنان رقمی نیست که تاثیر تورمی بزرگ داشته باشه (4359193) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۳۶:۵۴
سلام برادر عزیز.
نقش این 45000 تومن در حال حاضر نقش هشت سال قبل آن نیست. در واقع این مبلغ در حال حاضر نقش بسیار جزئی دارد ضمن اینکه تعداد قابل توجهی نیز انصراف دادند و یارانه برخی 4 درصدی ها هم قطع گردید. (4359315) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۳:۱۶
منم اولش مثل شما فکر کردم ولی وقتی عمیق شدم دیدم اتفاقا یه جورایی بهتر شد.امور اجرایی کشور با معاون اولی میفته دست قالیباف تکنوکرات وعملگرا و ریاست هیئت دولت و هدایت روابط پیچیده سیاسی میفته دست رئیسیه قاطع وحقوقدان و پاک (4357912) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۲۹:۲۴
صحبتهای آقای قالیباف رو گوش میکردم ازش پرسیدن چطور میخوای اینهمه شغل ایجاد کنی، گفت با رونق ساخت و ساز. جناب توکلی ایا این رونق کسب و کار همون «بیماری هلندی» اقتصاد نیست؟! لطفا نظر صادقانه تون رو نسبت به این شیوه بگید (4358573) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۹:۴۹
صداو سیمارو نگاه کنید چه جانی میکنه که رییسی رو پرطرفدار نشون بدن اما طرفداران روحانی در تهران و اصفهان رو سانسور میکنه.... صدا و سیمای میلی خجالت..باتمام این احوال روحانی با شصت درصد پیروز میشه (4357959) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۶:۱۵
خدا وکیلی روت میشه اینو بگی همه شاهدن که صدا و سیما امسال به صورت واضحی طرف کی بود و کیو سانسور میکرد... (4358735) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۶:۴۹
اصولگراها قطعا شکست سختی میخورن چون مردم اگاه شدن و به کسانی که باعث تحریم شدند و به دنبال درگیری با دنیا هستند رای نمیدهند (4358002) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۵:۵۲
اگر اقاى رييسى از احمدى نژاد برائت بجويد و افراد تيم او را اخراج نمايد باز هم نميتوانم به او راى دهم هرچه فكر ميكنم ميبينم او بلد نيست رييس جمهور باشد .
بهترين فرد بنظرم روحانى است حتى ميرسليم از رييسى بهتر است (4358697) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۸:۳۱
بازهم حرکت مذبوحانه جهت دهی به افکار و آرا مردم توسط تیم ممواجب بگیر فضای مجازی روحانی /////////// وقتی قالیباف عنصری کلیدی در دولت بعد باشد تمام منویاتش پیگیری میشود الف خواهش میکنم بزن (4358015) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۴۷:۴۳
داداش صالحی عراقچی و پور محممدی جزو تیم احمدی نژآد بودند کهالان توی تیم روحانی هستند. و از تیم احمدی نژاد فقط نیکزاد توی تیم رییسی هست (4358091) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۲:۲۰
تو نمی خواستی به قالیباف رای بدی این حربه ها قدیمی شده حامیان روحانی (4358678) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۵:۰۰:۱۷
انشاله قالیباف معاون اول رئیسی خواهد شد.

یه دولت قوی با هم افزایی به وجود امده.

خداحافظ روحانی (4359175) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۱۲:۲۳
آقای قالیباف کا بدی کردی با طرفدارات
وقطی علناً میگویی انصراف نمیدهی و بعد انصراف میدهی یعنی چه
من که دیگر در انتخابات شرکت نمیکنم (4357661) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۰۶:۵۵
هموطن عزیز. ایشان در کنار آقای رئیسی هستند.

این نکته را در نظر بگیرید. عدم انتخاب شما به سود جناح مقابل است.

زنده باد قالیباف
رای ما رئیسی (4359073) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۲۳:۰۲
اره خب ,,,قالی باف خیلی شجاعه که پوششی بوده ولی جهانگیری وقت مردم رو گرفته ,,!!!!! (4357703) (alef-11)
 
محمد
Austria
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۶:۵۲
کار این اقا شجاعانه نبود ایشون ازافت رای وعدم اقبال مردم خصوصا تهران اگاه بود نخواست منتظر شکست شود ، انصراف ایشون مصداق ازنصف ضرر برگشتن منفعت است بود (4357823) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۰۹:۲۲
ایران تهران نیست.

البته رئیس دولت فعلی هم ایران را درون مرزهای تهران میداند و شهرستانی ها را فاقد دانش سیاسی.

خیالی نیست. ما تهرانی ها و شهرستانی ها جمعه به میدان می آییم. ما ایرانی ها جمعه به میدان می آییم. (4359076) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۹:۰۵
جهانگیری شاید وقت گرفت ولی قالیباف هم وقت گرفت هم کلی پول خرج کرد جانم (4357832) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۰۹:۳۵
فردا یا پس فردا جهانگیر پوششی کنار میکشه. (4357895) (alef-3)
 
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۲:۳۱
تاره میشه مثل پوششی جمنا (4358110) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۲۳:۱۶
سلام بر رئیسی ، درود بر قالیباف (4357705) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۷:۵۲
سلام بر روحانی، درود بر جهانگیری (4357828) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۴۷:۲۲
دستاوردهای 4 سال: کولبری ، گور خوابی ، بیکاری ، تعطیل کارخانجات ، واردات بی رویه به ضرر تولید و طبقه متوسط ، گرانی تدریجی و بی سرو صدای زندگی ، قطع یارانه بعضی از نیازمندان ، افزایش اشرافیت و فقر و شکاف طبقاتی ، بی اعتنائی به استانهای محروم و توسعه و بازسازی زیر ساختها ، حرکات نمایشی برای تحمیق مردم ،رکود مطلق ، گماردن دوست و فامیل در منصب ها .. فقط باعث رضایتمندی طبقات مرفه و تیپ خاصی از جامعه که نماینده توده محروم نیستند ، همچنین انتصاب وزرای مسئله دار . افزایش بودجه به نفع اغنیا و نهادها و غافل ماندن از مردم در اختصاص بودجه . ... از طرفی خود راهمه کاره بداند و از سوی دیگر مسئولیت خرابی های دولتش را به گردن این و آن بیندازد !

و اینک تغییری دیگر به نفع مردم، آفرین بر مرد عمل، ایثار، گذشت.
عملگرای ایران،جاودانه خواهی بود همیشه.
پایان روخانی
علی برکت الله (4358089) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۳۰:۰۲
اصولگرایان پس از باخت 92: اگر متحد شده بودیم روحانی رای میاورد نباید چند اصولگرا با هم شرکت میکرد( حالا چطور مجموع ارای اونها از 51 درصد روحانی بالا میرفت خدا داند!)
اصولگرایان پس از باخت 96: اگر قالیباف مانده بود کار رو به دور دوم می کشاندیم نباید قالیباف انصراف میداد!!!(خب دور دوم هم مثل همون دور اول جمعه این هفته میباختید چه فرقی داشت؟)
به این دوستان میگم که همه رای هاتون رو به رئیسی بدین که بعد باخت از این بهانه ها نیارید این بهانه ها فایده نخواهد داشت (4358018) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۱۰:۵۶
چرا شما دلواپس ما شده اید؟!

ما به تکلیف عمل میکنیم. (4359078) (alef-11)
 
اصفهانی
Australia
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۲۸:۳۷
امروز اصفهان تمام قد برای فرزند زهرا قیام کرد (4357725) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۵۸:۳۹
سو استفاده از مقدسات مذهبی ممنوع (4357829) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۰۲:۱۷
درود بر روحانی که دارد برای کشور چه شیعه و سنی زحمت می کشد (4357849) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۶:۲۵
ان شاالله قالیباف میاد در قامت معاون اولی با کار شبانه روزی چندبرابر خدمت میکنه (4358000) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۵:۳۷
مهمترین دستاورد دولت یازدهم معرفی کشور جیبوتی به جهانیان.
دستاورد دیپلماسی: ماجرای فرودگاه عربستان و تفلیس، باقیماندن همه گزینه ها روی میز، تحریم های مجدد، ایجاد اشتغال برای خارجیان با واردات اجناس خارجی، خوردن پول ایران توسط امریکا، پرو شدن برخی همسایه ها از جمله ترکیه، گرجستان و ...

دستاوردهای 4 سال: کولبری ، گور خوابی ، بیکاری ، تعطیل کارخانجات ، واردات بی رویه به ضرر تولید و طبقه متوسط ، گرانی تدریجی و بی سرو صدای زندگی ، قطع یارانه بعضی از نیازمندان ، افزایش اشرافیت و فقر و شکاف طبقاتی ، بی اعتنائی به استانهای محروم و توسعه و بازسازی زیر ساختها ، حرکات نمایشی برای تحمیق مردم ،رکود مطلق ، گماردن دوست و فامیل در منصب ها .. فقط باعث رضایتمندی طبقات مرفه و تیپ خاصی از جامعه که نماینده توده محروم نیستند ، همچنین انتصاب وزرای مسئله دار . افزایش بودجه به نفع اغنیا و نهادها و غافل ماندن از مردم در اختصاص بودجه . ... از طرفی خود راهمه کاره بداند و از سوی دیگر مسئولیت خرابی های دولتش را به گردن این و آن بیندازد !

بای بای فقط 4 سال کافیست!
آفرین بر مرد عمل.
عملگرای ایران.
پایان روخانی
علی برکت الله (4358125) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۰:۲۰:۵۶
روخانی!؟ (4360083) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۳:۱۵
روحانی بای بای (4358449) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۱۲:۰۹
اما این آقای رئیسی بود که به دیدار فرماندار شهیده ی سنی رفت... به عمل کار برآید. (4359080) (alef-11)
 
m.j
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۲۵:۰۰
البته برای خود و اطرافیان 4درصدیش. (4359509) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۲:۵۱
همین هزینه های تبلیغاتش را می تونست بده به چند نفر فقیر و فقرشون را کمی کم تر کنه ولی نکرد. جهانگیری اصلا هزینه تبلیغاتی نکرد... (4357911) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۸:۳۵
کار که با اومدنش کرد و آشکار کردن بیشتر چهره اینها تاثیرش از اینی که شما میگی خیلی خیلی خیلی بیشتره. اشرافیت که صورت خودش رو پشت بهانه های واهی بزک میکرد و خورد ملت میداد رو شده برادر. (4358744) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۱۴:۲۴
آگاه کردن مردم هرچقدر هزینه بر باشد می ارزد.
شما دلواپسید؟!!!!
زنده باد قالیباف - سلام بر رئیسی (4359087) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۴۰:۴۲
در این کشور بیست میلیون فرزند زهرا س داریم. رییسی فقط یکی از این 20 میلیون هست نه بیشتر (4358072) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۰۳:۱۸
ماهم اون اتوبوس ها رو ندیدیم (4358161) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۹:۴۹
شما اتوبوس ها شهر قدس که برای روحانی میرفت ورزشگاه آزادی رو ندیدی ...

بدجور افتادین تو تله ، هرچی از بقیه انتقاد میکنید عینش رو انجام میدید . خدا آخر و عاقبت شما رو بخیر کنه . (4358746) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۵۸:۰۱
منفى (4358708) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۰۶:۵۴
روز قبلش که واسه روحانی قیام کرد ندیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (4359758) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۳۴:۰۸
الف اگر راست میگی کلیپ هلی شات استقبال انفجاری از آقای رئیسی رو بزار، تا بعضی ها متوجه بشن آخر هفته روحانی رفته (4357749) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۱:۲۸:۲۰
کلیپش رو دیدیم...نصف میدون خالی بود.... (4359004) (alef-11)
 
سیدعلی حجازی
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۳۶:۲۲
یا سلام
بعنوان کسی که برای قابلیت های آقای قالیباف مطالب نوشته ام مصرانه اعلام می نمایم که بحث ما طرفداری از فردنیست بلکه ما به محقق شدن برنامه و اقوال های گفته شده توسط فرد کاندیدا مضاف برقابلیت های ایشان اعتماد کرده ایم
برنامه های آقای قالیباف می تواند با اعلام رسمی ائتلاف که تجمیع اقوال و برنامه های این دو بزرگوار باشد توسط آقای ریسی پیش شرط ریزش تمامی رای های طرفداران آقای قالیباف در سبد آقای ریسی باشد
بحث مابحث فرد نیست
بحث ما بحث برنامه ها و قابلیت هاست
لذا کناره گیری آقای قالیباف پس از اعلام ائتلاف و اعلام رسمی آن توسط آقای ریسی راه وروش و نرخ گذاری درستی است برای آینده گان و احترام به وزن اجتماع فرد کاندید شده ولا غیر
اینگونه می شود زحمت ها, آرزو ها و خواسته های افراد زیادی که در مدت اعلام کاندیداتوری قای قالبیباف صادقانه از ایشان دفاع کرده اند توجیه گردد
اینکه ما بگوییم آقای قالیباف خوب کرد و جهادی است و .....گرچه درست است اما به شخص ایشان برمی گردد اما اعلام ائتلاف و تایید تاکید برمحوریت آقای قالیباف در دولت آقای ریسی که تشمین محقق شدن درصدی از اقوال و برنامه های آقای قالیباف به افراد واجتماع اسا اصل است
ما منتطریم فردا در مصلا این امر مهم بعنوان بک قاعده قانون وعرف جهانی که مکمل نبود اتحاد حزبی و پارلمانی است برآورده شود (4357757) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۳:۵۳
آخه اين چه قابليتى هست عزيز من كه آقاى قاليباف مياد تراكم درست مى كنه در تهران و از طرفى اون حادثه پلاسكو پيش مياد؟مگه اين مسايل اثربخشى مديريت اجرايى اين آقا رو نشون ميدن؟
مگه آقاى رييسى سوابق مديريت اجرايى داره و از مكانيزم قوانين اطلاعى داره كه مياد ميگه مثلا يارانه را بيشترش مى كنيم؟از كدام منابع درامدى مى خواد يارانه ي بيشترى بده؟معلومه كه برنامه نداره اين اقا (4358757) (alef-11)
 
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۳۶:۳۱
جنس سبد آرای مردمی قالیباف ازجنس طرفداران ریسی نیست و به گمان من بیشتر رای هایش به سبد روحانی خواهد رفت و در همان مرحله اول کار بنفع روحانی تمام خواهدشد (4357758) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۴:۳۰
از خواب بیدار شود عزیز
روحانی بای بای (4358455) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۱:۰۲
فکر کن یک درصد... قالیباف بیشترین تضاد رو با روحانی داشت هیچ کاندیدایی مثل قالیباف اینقدر مستقیم روبرو اینها نایستاد. (4358749) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۴۳:۱۹
میدونست رای نمیاره (4357776) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۴۴:۲۲
من قصد شركت در انتخابات را نداشتم ولي با اين كارآقاي قاليباف به روحاني راي ميدهم (4357781) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۷:۱۱
ناقلا تو هنوز 18 ساله ات نشده که صحبت از شرکت در انتخابات میکنی !
بذار 4 سال دیگه شرکت کن (4358132) (alef-13)
 
من من
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۲۲:۵۴
من نظر دهنده اول نیستم ولی می تونم بفهمم چی می گه..
راستش منم قصد شرکت در انتخابات رو نداشتم و ندارم...
ولی خب الان امکان اومدن رییسی با تیم احمدی نژاد هست. یعنی رسما برگشت به گذشته..من از روحانی خوشم نمیاد ولی اون وضعیت قبلی فاجعه بود...
نمی دونم شاید رفتم رای دادم به روحانی...

رسما نیکزادی که قیمت مسکن تو وزارتش سه برابر شد ریس ستاد رییسیه.. همین دو هفته پیش نیکزاد برگشت گفت ساخت مسکن با تورم و .. بهتر از این قبرستون (رکوده) .. هنوز نیومده از تورم میگه ...

نمی دونم خلاصه ممکنه نظر دهنده اول هم مثل من الان برای اینکه تیم احمدی نژاد برنگرده بره رای بده روحانی... ولی به این معنی نیست که روحانیو قبول داشته باشم! (4358259) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۰۸:۲۶
این نیکزاد فقط دوست داره آجر رو آجر بذاره حالا کجا چه مقدار با چه معماری برای کدوم مصرف کننده مهمتر از همه به چه قیمتی براش مهم نیست آقا چته خوب دوست داره بسازه دیگه (4358743) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۸:۰۸
یک رقابت نفسگیر روحانی - رییسی تازه می شود گفت مردم چنان هشیار شدند که جناح ها را مجبور کردند با تک مهره آس خود وارد شوند تا وزن کشی شوند این نشان از بلوغ سیاسی ملت می باشد (4358772) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۶:۴۶
فاجعه الان رخ داده که داره 4 ساله میشه (4358820) (alef-11)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۹:۰۱
تو که 18 سالت شده یه کم فکر کن و ادب داشته باش. من هم میخواستم به دکتر قالیباف که فردی عملگراست رأی بدم ولی یا رأی نمیدم یا به روحانی رأی میدم هنوز درگیر و دار انتخاب هستم ولی قطعاً به رئیسی یا میرسلیم رأی نمیدم (4358777) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۱۹:۲۰
هموطن هر رای حق الناسی است بر گردن ما.
کاش با دقت انتخاب کنید.
جسارت مرا ببخشید. (4359097) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۴۴:۳۷
روحانی و جهانگیری حدود سی میلیون رای دارند .حال آنکه رئیسی و قالیباف در بهترین حالت ده میلیون رای هم نخواهند داشت (4357784) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۲:۲۴
تو بدترین سناریو ممکن بیست میلیون رای دارند بعد این ائتلاف (4358751) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۱:۳۱:۰۷
این اعداد را از کجا میاری (4359012) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۴۲:۵۵
آقای قالیباف دور پیش 11 میلیون رای داشت لطفا طوری بنویس که حداقل به خودت توهین نکرده باشی مهندس (4359635) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۶:۳۱:۴۷
شش ميليون راى داشت،چرا دوبرابر مى كنى؟ (4362005) (alef-3)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۸:۴۹:۰۰
دور پیش قالیباف ۶ میلیون و دویست هزار رای آورد. با جلیلی میشد ده و نیم میلیون. (4362552) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۴۹:۳۳
این نبود که به جهانگیری می گفت پوششی بودن عدم صداقته؟ (4357798) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۰۲:۰۸
قطعا روحانی رئیس جمهوره .اصولگرایان با قالیباف برنده بودند نه با رئیسی این دو تفکر با هم جمع نمیشوند. طیف حاج منصور ارضی ها حامی رئیسی بودند نه قالیباف .من قصد داشتم به قالیباف رای بدم که با کنار رفتنش به رئیسی رای نمیدم , رئیسی یعنی شریعتمداری , جلیلی ....ضمنا طیف خاکستری هم بخاطر اینکه رئیسی نشه بمیدان میان و به روحانی رای میدن از نظر اونها رئیسی یعنی لولو . متاسفم (4357847) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۰۴:۰۶
قیام؟؟؟؟ (4357862) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۶:۲۴
حداکثر 40 درصد سبد آرای قالیباف به سمت رییسی خواهد رفت. (4357933) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۲۴:۳۶
ان شاالله 100 درصد.

ما متحدیم. (4359103) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۷:۳۹
قرار بود اقای قالیباف کنتور اشتغال نصب کند.چه شد؟ (4357941) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۲۵:۰۴
ایشون میدونستند میخواد انصراف بده گفت کنتور که نداره بذار وعده بدهم درامد کشوررودو ونیم برابر میکنم .پنج میلیون هم شغل ایجاد میکنم. (4358560) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۷:۳۵
با رئیسی به عنوان معاون اول نصب می کند. (4358829) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۱۹:۱۲
سبد رای قالیباف حداکثر ۳۰ درصدش به سمت ریسی خواهد رفت. بقیه یا رای نمیدن یا به روحانی رای میدن. اصولا خواستگاه رای ریسی و قالیباف متفاوت است. اگر ریسی انصراف میداد حدود ۹۵ درصد آرایش به سمت قالیباف می رفت. چرا که رای ایدئولوژیک ریسی به هیچ عنوان به سمت روحانی نمی رفت‌. اشتباه استراتژیک اصولگرایان معادله را به نفع روحانی و اصلاح طلبان به هم زد. (4357953) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۱۵:۰۳
اتفاقا رای رئیسی هم خیلی ایدولوژیک نیست مردم عادی به خاطر وعده ها درست انتخاباتی دارن بهش رای میدن. برای اینکه صادق با مردم و دلسوز.

و از روحانی بریدن چون خودش علنا میگه مشکلات نمیتونم تا ۴۰ بعضا ۱۰۰ سال حل کنم. برای اینکه پول برای حقوق نجومی داره ولی وقتی بحث اشتغال زایی و ریشه کنی فقر میشه کمبود منابع میاره. برای اینکه هزینه جاری دولتش سه برابر میشه اما تورم رو تک رقمی اعلام میکنه. (4358763) (alef-11)
 
محمد
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۰:۵۷
انشاالله روحانی برنده میشه با قاطعیت، تا بتونه مسیر پیشرفت کشور رو به خوبی ادامه بده. منتظر برجام دوم هستیم. باقی تحریم ها هم انشاالله با دولت تدبیر و امید برداشته خواهند شد. (4357969) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۱:۲۳
شبکه 3 در برنامه غیرخبری و وسط سریال بطور مدام داره انصراف قالیباف را زیرنویس میکند و از مردم میخواهد به رییسی رای بدهند.
واقعا شرم اوره (4357972) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۶:۵۲
جالبه قالیباف انصراف داده تلویزیون هنوز داره تبلیغات قالیباف را نشان میده. واقعا جای تاسف داره. شبکه اول و شبکه خبر دادن تبلیغات قالیباف را نشان می دهند (4358003) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۲۷:۴۴
تعجب میکنم از تحلیل گرانی که میگویند رای قالیباف بسوی رئیسی سرازیر خواهد شد رای رئیسی همان رای همیشگی اصول گرایان خواهد یود (رای سعید جلیلی ) حال آنکه رای قالیباف کسانی بودند که دولت روحانی را به بی عملی متهم میکردند و در قالیباف چهره مدیری عملگرا میدیدند مسلم بدانید که این جماعت میانه خوشی با اطرافیان دولت احمدی نژاد ندارند . (4358008) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۳۱:۵۹
منفی (4359110) (alef-11)
 
امید
Sweden
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۳۱:۰۵
1) ای آنهایی که به جهانگیری ایراد می گرفتید، حالا چطور شده کار قالیباف شده شجاعت؟ جواب بدید لطفا؟
2 ) ای آنهایی که در بوق و کرنا می دمید که باید کشور را از دست دولت فعلی نجات بدهیم، بهتره اول بیایید و به خاطر حمایت از احمدی نژاد و همکاری در به قهقرا بردن کشور توضیح دهید و حتی محاکمه پس بدهید.
3 ) ای آنهایی که تا دیروز اسمتان اصول گرا بود حالا چطور شده که تغییر نام داده اید و اسمتان جریان انقلابی شده؟
4) ای آقای توکلی که دیروز از احمدی نژاد حمایت کردی و بعد فهمیدی اشتباه کرده ای امروز از کجا میدانی که اشتباه نمی کنی و فردا پشیمان نخواهی شد؟
5 ) ای سایت الف یعنی از من شهروند هم می ترسی که هیچ کدام از پیغامهای مرا منتشر نمی کنی؟ (4358025) (alef-13)
 
کامبیز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۴۷:۳۵
سایت الف این چند روز هیچکدام از پیامهای من را منتشر نکرده است. با روحانی1400. (4359661) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۳۵:۴۹
لطفا یک نظرسنجی در رابطه با رییسی و روحانی بگذارید (4358055) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۰:۴۰
واقعا نیاز به نظر سنجی داره
رئیسی هیچ شانسی در برابر روحانی نداره (4358438) (alef-11)
 
تلوس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۲:۳۵:۵۸
معلومه که رئیسی هیچ شانسی در برابر آقای روحانی ندارد (4360738) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۲:۳۹
صدا و سیما الان که قالیباف کناره گیری کرده بیشتر داره از ازش مطالب پخش میکنه
لابد قراره که کناره گیری کنه و روز پنج شنبه و جمعه هم هی باهاش مصاحبه کنند
بعد هم بگند که اون که کاندید نیست ما که بی طرفیم!!!!!!!!!!!!!!! (4358446) (alef-11)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۴۷:۱۵
قرار بود 5میلیون شغل ایجاد کند با مجموع شغل هایی که به نفع ان کاندیدا کناره گیری کرده مجموعا ده میلیون شغل در طول 4سال مبارک مردم ایران باشد. بیکاری ریشه کن شد.نشان از بازی با احساسات پاک این جوانان عزیز ودر صدد رسیدن به قدرت . (4358087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۴۸:۰۴
5 میلیون مال هر دو بود حالا با دو ظرفیت در یک دولت قطعا 5 میلیون شغل ایجاد می شود. (4358659) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۱:۵۶
٥ ميليون شغل زودبازده كه ارزش افزوده اى ندارن و مصرفى هستن. اين كارو همه بلدن و مهم اينه كه شغل بلند مدت و سرمايه ساز ايجاد بشه با ديد و تفكر بلند مدت (4358796) (alef-11)
 
علی عسک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۴۹:۴۰
چطور این سردار که از کاندیدای پوششی انتقاد میکرد خودش زودتر پوششی شد!!!!!! (4358100) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۴۶:۴۶
من حامی قالیباف شما را می شناسم، از یه طرف می خواهید بهتون رای بدیم بعد اینطور می زنیدش،،، لبیک به قالیباف پس رای مان رئیسی (4358657) (alef-11)
 
مصطفی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۱:۴۰
حال میده جهانگیری نره کنار اول با روحانی بوند دور دوم (4358108) (alef-13)
 
جواد
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۱:۵۵:۱۵
آقای قالیباف اگر قصد انصراف داشت در مناظره اول نباید به آقای جهانگیری می گفت که دستاویز سیاسی شده ای -
با مردم صادق بودن مهم است و مردم هم صداقت را بیشتر از فریب و پنهان کاری میپسندند . من کاری به بد و یا خوب بودن قالیباف ندارم ولیکن اخلاق اسلامی ایجاب میکند در هر شرایطی انسان صداقت داشته باشه
رطب خورده نتواند منع رطب کند (4358124) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۰۰:۳۱
کاندیدای مورد حمایت صدا و سیما نمی خواهیم. قانون بی طرفی ظاهرا برای مراکزی غیر صدا و سیما است (4358145) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۰۷:۴۲
کاملا واضح است که این کار به نفع روحانی است. من نمی دانم چه کسانی این تصمیم نابخردانه را گرفته اند. تمام کسانی که به رییسی رای میدهند در صورت کناره گیری او به قالیباف رای میدادند اما قالیباف قابل توجهی در سبد رای خود داشت که حاضر نیستند به رییسی رای بدهند. روحانی متاسفانه در دور اول پیروز می شود. (4358186) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۲:۳۹:۰۸
نگران نباشید. آقای قالیباف در کنار آقای رئیسی هستند. با هم و متحد.

کافی است ما هم با هم متحد باشیم که هستیم.

زنده باد قالیباف
رای ما رئیسی (4359116) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۳۴:۳۱
وقتی که حمایت یک طرفه سیمای میلی را از رئیسی میبینم مصمم میشوم در انتخابات شرکت نموده وبه روحانی رای بدهم (4358330) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۴:۴۹:۰۰
دمت گرم (4361448) (alef-3)
 
reza
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۲:۴۴:۰۰
بعضی ها میگن رای قالیباف به روحانی خواهد رفت , واقعا رو چه حساب این حرف رو میزنند ,
الان فساد دولت روحانی برای همه اثبات شده که برای مردم کاری نمیکنه ,
حالا چرا این آدم فقیر بدبخت دوباره بیاد به روحانی رای بده؟ (4358370) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۲۲:۵۷
بخاطر اینکه مردم شاید فقیر باشند، اما بدبخت نیستند، حداقل تا زمانی که کسانی که فکر میکنند تنها خودشون نیروهای انقلابی هستند . (4359264) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۸:۲۰
رای من قالیباف (4358476) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۳:۰۸:۳۶
رای من رییسی (4358479) (alef-11)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۰:۳۶
ارای قالیباف با روحانی قالب قیاس نیست (4358790) (alef-11)
 
حمید
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۲۴:۴۱
دولت روحانی=رکود تورم بیکاری =گدا پروری
اکثر مردم شدن دست فروش باقلا اش کارده فروش (4358809) (alef-11)
 
محمد
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۰:۵۷:۲۷
ستاد انتخاباتی وزارت کشور اعلام کرده که قالیباف کتبا انصراف خود را ارائه نداده بنابراین انصراف وی رسمی نمی باشد و تنها رسانه ای است (4358931) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۱:۳۹:۱۱
ای کاش قالیباف میموند و رئیسی انصراف میداد.
در تمام نظرسنجی هایی که من این چند روز دیدم.تقابل روحانی قالیباف نزدیکتر از تقابل روحانی رئیسی بود.

حتی کشیده شدن انتخابات به دور دوم هم سیلی محکمی به فساد دولتی بود. و به چپ ها این پیام را میداد که تا ابد با ایجاد دوقطبی کاذب تحدید آزادی و جنگ نمیشه با بی تقوایی حکومت کرد و مردم به فساد حساسند و بیخود پیامک های تحسین پاکدستی ژاپنی ها و آلمانها دست به دست نمیگرده. (4359028) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۴:۱۶:۴۰
من طرفدار قالي باف بودم ولي نبايد اين كار را ميكرد چون اگر كنار نمي رفت انتخابات به دور دوم كشيده ميشد. احتمالا دور اول روحاني پيروز مي شود. اشتباه استراتژيك قاليباف كار را خراب كرد. متاسفانه تو شهر ما خيلي از افرادي كه طرفدار قاليباف بودند ؛ به سمت روحاني گرايش پيدا كردند (4359156) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۲۲:۵۱
قالیباف نشان داد که ظرفیت از خود گذشتگی ومدیریت جهادی رادارد. (4359263) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۴۳:۲۸
برای مبارزه با انحصارگرایی و افراطی گری به روحانی رای میدهم . (4359327) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۷:۴۷:۴۲
متاسفانه جریان اصولگرا یک اشتباه استراتژیک کرد. با این شرایط روحانی با 60 تا 65 درصد آرا دور اول برنده می شه (4359340) (alef-3)
 
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۲۴:۲۰
آقا دیروز تو اصفهان 45 دقیقه منتظر اتوبوس واحد بودیم که بیاد اونم کجای شهر دروازه شیراز؟؟؟؟؟؟؟ (4359504) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۲۷:۳۸
سایت کار و مسکن قالیباف چی میشه ؟؟
ایشان به عنوان یک شهروند عادی به چه اجازه ایی سایت کار و مسکن ساخته اند و اطلاعات مردم را جمع آوری کردند ؟ الان هم که کلا انصراف دادند (4359529) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۸:۵۶:۳۵
قالیباف زیر دو میلیون رای داشت (4359710) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۰۹:۴۱:۵۶
از اول هم معلوم بود پوششی هستی ! وقت ملت رو تلف کردی (4359908) (alef-11)
 
دخترِروستا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۳۸:۰۴
کناره گیری و وحدت نامزدها امری طبیعی است و کاملا متناسب با شرایط انتخابات اتخاذ می شود. چه بسا ممکن بود آقای رئیسی کناره گیری کند. اما نامزد پوششی اصلا برای رقابت نیامده است. نقش ضربه گیر را بازی می کند نه نامزد انتخاباتی...
حق طلب باشید (4360472) (alef-11)
 
چکیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۱:۳۱:۲۴
مطمئنا قالی باف رای کمی داشت وبااین مناظرات ازشهرداری هم باید برود مردم ازتندروی و درشت گویی خسته شده اند (4360429) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۲:۵۶:۱۷
فقط روحانی (4360849) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.