نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485711
کیفرخواست آمران حمله به علی مطهری در شیراز صادر شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
وکیل علی مطهری از صدور کیفرخواست برای آمران حمله به علی مطهری در شیراز خبر داد.

مصطفی ترک‌ همدانی در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: با قاطعیت دادستان نظامی استان فارس، آمران حمله به علی مطهری شناسایی، تفهیم اتهام و پس از اخذ تامین از متهمین، کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه نظامی ارسال شد.

وی ادامه داد: در مدت پیگیری پرونده، دفعاتی با دادستان نیروهای مسلح استان فارس ملاقات داشتم و شاهد بودم ایشان با صدور دستورات مناسب در جهت برخورد با قانون شکنان اقدام می کنند.

پیش از این ترک همدانی به ایسنا گفته بود: پس از آنکه دادسرای نظامی شیراز خود را صالح رسیدگی به پرونده متهمان آمران حمله به علی مطهری ندانست، این پرونده برای رسیدگی به دادسرای انقلاب شیراز فرستاده شد و دادسرای عمومی و انقلاب شیراز نیز با توجه به اینکه هویت تمامی متهمان نظامی بود، خود را شایسته به رسیدگی ندانست و پرونده را برای تعیین تکلیف به دیوان عالی کشور ارسال کرده بود.

وی افزود: این پرونده در شعبه یازدهم دیوان عالی کشور مطرح رسیدگی بود که قضات دیوان عالی نظرشان را اعلام کردند و نظر قضات این دیوان به صالح دانستن دادسرای نظامی شیراز در رسیدگی به پرونده حمله به علی مطهری است؛ زیرا متهمان این پرونده، همگی نظامی بودند.

ترک‌همدانی خاطرنشان کرد: در نهایت دیوان عالی کشور این پرونده را برای رسیدگی به دادسرای نظامی شیراز ارسال کرد. اخیرا مطلع شدم که شعبه چهارم بازپرسی دادسرای نظامی شیراز برای رسیدگی به این پرونده تعیین شده است.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+شیراز+حمله به علی مطهری+آمران
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۱:۲۶:۰۳
تنها مشکل کشور همین بود که رئیس جمعور هم براش بیانیه داد و حل شد.
اقای روحانی برای بیکاری بیانیه نداده؟ (4438419) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.