توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 309201
وکیل‌مطهری:دادگستری‌فارس روسفید شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۱
وکیل علی مطهری نماینده مجلس با اشاره به احضار ۸ حمله کننده به آقای مطهری و ۳ دعوت کننده از ایشان برای سخنرانی به دادگاه گفت: دادگستری استان فارس در پرونده مطهری روسفید شد.

مصطفی ترک همدانی وکیل علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی که در شیراز مورد حمله شماری از افراد قرار گرفته بود در گفت‌وگو با فارس گفت: ۴ جلسه رسیدگی برای پرونده حمله به خودروی آقای مطهری برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این دادگاه ۸ نفر از کسانی که به آقای مطهری حمله و توهین کرده بودند و ۳ نفر از مسئولان دانشگاه که ایشان را دعوت کرده بودند احضار شدند.

همدانی درخصوص علت احضار رئیس، معاون و دبیر انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه شیراز به دادگاه گفت: اتهام این ۳ نفر بی‌توجهی به مصوبه شورای تامین استان بوده است چرا که شورای تأمین استان مدعی بود که مصوبه‌ای را مبنی بر لغو برگزاری سخنرانی آقای مطهری در دانشگاه شیراز گذرانده است و باید دعوت از آقای مطهری لغو می‌شد.

وکیل مطهری افزود: شورای تأمین استان اعلام کرده است که دانشگاه نباید آقای مطهری را برای سخنرانی دعوت می‌کرد یا به نوعی تمهیدات سخنرانی ایشان را آماده می‌کرد اما دانشگاه اعلام می‌کند تمام ضوابط قانونی برای این سخنرانی رعایت شده است و چنین مصوبه‌ای در شورای تامین گذرانده نشده است.

ترک همدانی در رابطه با زمان صدور حکم دادگاه گفت: پس از ارائه لوایح تکمیلی از طرف من و وکیل متهمین امیدوارم حکم ظرف یک ماه آینده صادر شود.

وی گفت: دادگستری استان فارس در موضوع این پرونده روسفید شد چرا که اگر پیگیری دادستان شیراز و دادگستری استان فارس نبود این پرونده به نتیجه نمی‌رسید.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+شیراز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.