توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448415
دلیل سفر محرمانه رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان به تل آویو
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶
پایگاه صهیونیستی دبکا فاش کرد رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی، به صورت محرمانه به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پایگاه صهیونیستی دبکا فایل در گزارشی اختصاصی فاش کرد خالد بن علی الحمیدان، رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی در چند روز گذشته سفری محرمانه به تل آویو و رام الله داشته است.

این پایگاه که ارتباط نزدیکی با مراکز اطلاعاتی رژیم صهیونیستی دارد، اعلام کرد خالد الحمیدان در سفر به رام الله با شماری از سران تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرده تا به آنها در خصوص گشودن کانال های مستقیم ارتباطی با ایران هشدار دهد. این هشدار پس از آن صورت می گیرد که گزارش هایی در خصوص برگزاری نشستی در بروکسل میان هیئت فلسطینی با ایران در رسانه ها منتشر شده بود.

دبکا در ادامه در خصوص علت سفر الحمیدان به سرزمین‌های اشغالی می‌نویسد: این سفر برای بررسی پرونده های امنیتی در خصوص برگزاری نشستی منطقه ای با حمایت اسرائیل، آمریکا و کشورهای عربی آنجام شد؛ بطوری که درباره این مسأله میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن بحث و گفتگو انجام شد.

دبکا همچنین اعلام کرد سفر الحمیدان به تل آویو در سایه افزایش برد موشک های اسکاد ایران انجام شده که قادر به هدف قرار دادن اهدافی در ریاض است؛ بطوری که طبق ادعای این پایگاه صهیونیستی، در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایش ایران در خصوص این موشک ها، این مسأله سبب خواهد شد جنگ در خاورمیانه بار دیگر شعله ور شود و ممکن است به رویارویی مستقیم ایران و آمریکا منتهی شود.
 
کلمات کلیدی : عربستان، اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.