توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428722
پرچم اسرائیل بر لباس کودکان عربستانی + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
پرچم رژیم صهیونیستی بر روی لباس‌هایی که در بازار پایتخت عربستان به فروش می‌رسد، خودنمایی می‌کند.

به گزارش تسنیم، یک شهروند عربستانی، با دیدن پرچم "اسرائیل" که در کنار پرچم چند کشور دیگر بر روی یک لباس بچگانه چاپ شده، شگفت‌زده شد.

"سعید قحطانی" پس از خرید یک لباس بچگانه از بازار موسوم به "التعمیری" در ریاض عربستان، پرچم رژیم اشغالگر را بر روی آن مشاهده کرد.

وی در ادامه با وزارت بازرگانی عربستان تماس گرفت تا این موضوع را اطلاع دهد، اما کارکنان این وزارتخانه از وی خواستند که از طریق سایت مربوطه این کار را انجام دهد و در نهایت، وی موفق به انجام این کار نشد.

به گزارش العالم، این شهروند سعودی در گفتگو با سایت وطن تاکید کرد که فروش چنین لباس‌هایی در بازار عربستان رو به افزایش است و فروشندگان سودجو و یا دستگاه‌های نظارتی هیچ اقدامی در جلوگیری از آن صورت نمی‌دهند.

نکته قابل توجه در تصویر منتشرشده از این لباس آن است که پرچم رژیم صهیونیستی، بر روی این لباس، دست کم در 6 قسمت به چاپ رسیده، در حالی که پرچم دیگر کشورها کمتر از این تعداد چاپ شده است.
 
 
کلمات کلیدی : عربستان + اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.