توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456911
دلیل حضور منصوریان در آلمان مشخص شد
باشگاه استقلال مدعی شد حضور منصوریان در آلمان به دلیل مسائل فنی مربوط به این تیم بوده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱
به گزارش ایسنا، بعد از غیبت علیرضا منصوریان در تمرینات استقلال، این باشگاه دلایل این سفر را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده:
علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال با استفاده از تعطیلات لیگ برتر به مناسبت آغاز سال جدید برای آشنایی با علم روز دنیا و روش های جدید تمرینی راهی کشور آلمان شد تا در تعطیلات کوتاه مدت لیگ در سمپوزیم ها و دوره های آموزشی مختلفی در کشور آلمان حاضر شود.

علیرضا منصوریان در مدت زمان حضور در کشور آلمان جلساتی با پروفسور کلاوس میشل برائمن رئیس کمیته پزشکی ورزش آلمان و یحیی کیانمرز از اعضای پیشین فدراسیون بدنسازی ایران برگزار کرد تا درباره ی شرایط تمرینی استقلال و برنامه های آبی پوشان در گذشته و آینده به بحث و تبادل نظر بپردازد. سرمربی استقلال در این جلسه برنامه تمرینات استقلال را تشریح کرد تا بتواند ضمن ترمیم نقاط ضعف این برنامه، در راستای علمی و بهینه شدن برنامه های آبی پوشان گام بردارد.

بازدید از بیمارستان هامبورگ برنامه بعدی منصوریان در آلمان بود. سرمربی استقلال به همراه مجید معصوم بیگی فرزند یکی از بازیکنان پیشین اکباتان و سایپا که از دوستان نزدیک او بود از این بیمارستان و بخش ویژه ی توانبخشی و فیزیوتراپی آن بازدید کرد. معصوم بیگی در آلمان در رشته ی علم ورزش تحصیل می کند و در مقطع ارشد نیز بدنسازی فوتبال را آموزش دیده تا بتواند در سالهای آینده به فوتبال ایران خدمت کند. در این بخش با توجه به حضور و نظارت چندین پزشک متخصص، تلاش می شود تا فاصله میان عمل جراحی و بازگشت به تمرینات بازیکنان کاهش یابد. سرمربی استقلال با استقبال از همکاری با این مجموعه مانند باشگاه هایی بزرگ اروپایی ابراز امیدواری کرد تا در بازگشت با ایران شرایط همکاری با این مجموعه فراهم شود.

حضور در سمپوزیم پزشکی ورزشی در هامبورگ، بخش پایانی برنامه ی سفر منصوریان به کشور آلمان بود. در این سمپوزیم که بدنساز باشگاه رم ایتالیا، یکی از اعضای کمیته پزشکی فدارسیون فوتبال آلمان در کنار رئیس بیمارستان هامبورگ به سخنرانی پرداختند، دوره های آموزشی نیز برگزار شد و حاضران در این دوره با آخرین متدهای جلوگیری از آسیب، استفاده از ابزارهای جدید دنیا در زمینه علم ورزش، روشهای استفاده بهینه از اطلاعات جی پی اس و غیره آشنا شدند.

سرمربی استقلال تلاش کرد تا با استفاده از فرصت تعطیلات لیگ برای آینده ی استقلال و علمی تر شدن تمرینات و مسیر این تیم گام هایی مهم بردارد که قطعا تاثیر افزایش وزن علمی کادرفنی استقلال در هفته ها، ماه ها و سال های آینده ملموس خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : علیرضا منصوریان+تیم فوتبال استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.