توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458766
افشای مجدد هراس مقامات رژیم صهیونیستی از قدرت ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۵
مقام ارشد دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی از ترس تل آویو از آنچه که ایجاد «هلال ایران» در منطقه خاورمیانه نامید، پرده برداشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از میدل ایست آنلاین، «چاگای زوریل» سرپرست وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی از ترس تل‌آویو از مواردی که شکل ‌گیری هلال ایران در خاورمیانه، نفوذ در سوریه و ارتباط با گروه‌های شیعه منطقه نامید، خبر داد.

زوریل گفت: فکر می ‌کنم که اسرائیل می ‌پندارد حضور طولانی مدت ایران در سوریه ، منبع برخورد و تنش با اکثریت سنی‌های سوریه، کشورهای دیگر و اقلیت سنی منطقه خواهد بود.

وی افزود: معتقدم این تازه بخشی از این مشکل است. ما اینجا درباره ایجاد هلال ایرانی صحبت می‌کنیم.

این مقام صهیونیستی همچنین از تکمیل «پل زمینی» ایران از طریق عراق، سوریه و لبنان به مدیترانه اشاره کرد.

«زِوی هایفتزلمان» سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه نیز چند روز قبل مدعی شد ایران به توافق هسته‌ای پایبند نخواهد بود و تلاش دارد که در سوریه پایگاه‌های نظامی ایجاد کند.

وی با ادعای اینکه ایران قصد دارد در سوریه پایگاه نظامی دریایی ایجاد کند، گفت: پایگاه‌های دریایی ایران در سوریه هم برای اسرائیل و هم برای روسیه زیان‌آور است.

این مقام صهیونیست در گفتگو با خبرگزاری «اینترفکس» مدعی شد از نظر رژیم صهیونیستی، ایران در اجرای توافق هسته‌ای غیرقابل اعتماد است.
 
 
کلمات کلیدی : هراس مقامات رژیم صهیونیستی ، قدرت ایران ، خاورمیانه ، چاگای زوریل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.