نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485775
نامه دارابی به زیبا کلام /به کجا چنین شتابان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

به گزارش الف صادق زیباکلام  دو روز قبل در نامه‌ای سرگشاده به رئیس‌جمهور ضمن پیشنهاد اینکه از زنان و اهل سنت در کابینه جدیدش استفاده کند، پیشنهاد به کارگیری یک مشاور یهودی را هم مطرح می‌کند و می‌نویسد: این پیشنهاد را حتی خودم هم از طرحش می‌ترسم: آوردن یک معاون یا مشاور ارشد یهودی به کابینه. ما نزدیک به چهل سال است که شعار نابودی اسرائیل را می‌دهیم و پس‌فردا در راهپیمایی قدس این آرزو را با افتخار و به کوری چشم لیبرال‌ها تکرار هم خواهیم کرد. ..... ما هزینه هنگفتی از محل منافع ملی‌مان برای شعار نابودی اسراییل پرداخته‌ایم، دشمنی محافل و شخصیت‌های نیرومندی را در حاکمیت آمریکا برای خودمان رقم‌زده‌ایم بدون آنکه این شعار کوچک‌ترین محبوبیت و دستاوردی نه در میان اعراب، نه جهان اسلام و نه حتی در میان خود فلسطینی‌ها برایمان به ارمغان آورده باشد.

در پی این اظهارات علی دارابی در نامه ای به زیبا کلام از این اظهارات اظهار تعجب و افسوس کرد  متن کامل نامه  را میخوانید:

استاد محترم جناب دكتر زيبا كلام با سلام و ارادت آرزوى قبولى طاعات و عبادات شما در ماه مبارك رمضان را دارم.
 از اينكه آزادانه مواضع و نظرهاى خود را بيان مي فرماييد خيلى خوشحالم و خوشحال تر اينكه جمهورى اسلامى فضاى تضارب آراء را در اين حد فراهم كرده است.

اما از اينكه مى بينم شما تلاش داريد در خط مقدم باشيد براى بيان برخى سخنان شاذ مثل مشاور يهودى براى رييس جمهور آنهم به بهانه جلوگيرى از اسلام هراسى نمى توانم حيرت و افسوس خود را نسبت به اين قبيل مواضع از يك استاد مسلمان و داراى سابقه مبارزه ابراز نكنم.

براستى استاد زيباكلام به كجا چنين شتابان
باتواضع و ادب/دكتر على دارابى
 
کلمات کلیدی : صادق زیبا کلام+علی دارابی+مشاور یهودی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۰:۴۹:۴۶
ميشه اين آقاي دارابي رو معرفي كنيد (4438375) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۱:۱۷:۱۲
انچه ما از يهود ميدانيم انست كه انها درصدر اسلام نيز موجب اذيت وازار پيامبر گرامي اسلام شدند وبارها به سپاه اسلام خيانت كردند (4438404) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۱:۲۷:۲۲
ظاهرا ایشان بیشتر به دنبال جلب توجه اسباب رسانه هستند
در کشور تعداد زیادی اساتید بسیار محترم و با سواد در حوزه سیاست و شاخه های علوم انسانی وجود دارد بعلت عدم زدن حرف های بی خاصیت و بی معنی توده مردم جامعه تقریبا از انها بی خبرند (4438421) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۰۳:۵۴:۱۸
فرداهم می گه از داعش تو کابینش استفاده کنه
مشکل کشور ما همین تفکر تندروی اصلاخات است (4438515) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۱۲:۰۳:۴۹
تذکر بسیار به جا و لازمی است. یک عده ای که دلسوز اقای زیباکلام نیستند برای این سخنان هورا میکشند و آقای زیباکلام را جوگیر میکنند. خدا خیر دهد به کسانی که هشدار میدهند. (4438825) (alef-11)
 
مردم
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۰۳ ۱۵:۴۸:۳۸
زیباکلام نظرات خاصی داره و متاسفانه مسایل رو یکجانبه نگاه میکنه نه همه جانبه... (4442514) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.