توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402793
با مصوبه امروز «مینو خالقی» به مجلس دهم راه پیدا نمی‌کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه قانون عطف به ماسبق نمی‌شود، گفت: با مصوبه امروز مجلس خانم خالقی به مجلس راه پیدا نمی‌کند.حسین مقصودی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به مصوبه امروز (یکشنبه 25مهر) پارلمان درباره استفساریه قانون انتخابات مجلس، گفت: این قانون در صورت تائید شورای نگهبان عطف به ما سبق نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در صورت تائید و اجرای این مصوبه مجلس، خانم مینو خالقی به مجلس راه پیدا نمی‌کند، ادامه داد: در زمان بررسی استفساریه اصلاح بندی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مصوب شد که این اصلاح برای دوره‌های آتی انتخابات پارلمان است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آنچه در جلسه علنی مجلس تصویب شد، برای روشن شدن زمانبندی نظارت شورای نگهبان در انتخابات است، تصریح کرد: در جلسه امروز پارلمان قانونی که پیش از این تصویب شده بود و به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز رسیده بود، شفاف‌سازی شد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: برخی اظهارنظرها درباره اینکه خانم مینو خالقی به مجلس راه پیدا می‌کند، نادرست است چراکه استفساریه‌ای که در مجلس به تصویب نمایندگان رسید، عطف به ماسبق نمی‌شود.
 
کلمات کلیدی : مینو خالقی+استفساریه قانون انتخابات مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.