نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360133
آیا مینو خالقی به دولت می‌رود؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
حواشی ماجرای مینو خالقی البته به همین موراد ختم نشد و پس از این ماجرا نیز مککرا بحث ابطال آرء وی موضوعی برای فضاسازی رسانه ای از سوی دولت و جریان اصلاح طلب بود، دعوت از وی در اولین نشست فراکسیون امید و سپس ضیافت شام در نهاد ریاست جمهوری از جمله همین موارد بود.

خبرگزاری نسیم در گزارشی نوشت؛ ماجرای ابطال آرای مینو خالقی منتخب سوم مردم اصفهان در انتخابات دوره دهم مجلس شرای اسلامی، همچنان در بعضی محافل و مجالس مطرح می‌شود. ماجرایی که از یک سو با پیگیری های دولت ، شخص حسن روحانی و رحمانی فضلی کش دار شد و دنباله پیدا کرد و از سوی دیگر فعالین سیاسی اصلاح طلب یک نفر از اعضای خود در مجلس آینده را از دست رفته می دیدند تلاش این را داشتند که یا وی را به مجلس بازگردانند .

پس از این ماجرا نیز مکرا بحث ابطال آرء وی موضوعی برای فضاسازی رسانه ای از سوی دولت و جریان اصلاح طلب بود، دعوت از وی در اولین نشست فراکسیون امید و سپس ضیافت شام در نهاد ریاست جمهوری از جمله همین موارد بود.

این ماجرا که البته با اعلام نظر نهایی شورای حل اختلاف قوا و تایید نظر شورای نگهبان، پرونده آن مختومه اعلام شد، به نظر می رسد این روزها با اخباری که از دولت به گوش می رسد دوباره به جریان افتاده و با شکل و فرم جدیدی در حال پیگیری است، چنانکه برخی رسانه‌ها در فضای مجازی از احتمال انتصاب مینو خالقی در یکی از بخش های دولتی در دولت یازدهم خبر می دهند.
 
کلمات کلیدی : مینو خالقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۳:۴۹:۱۴
معاون رئیس جمهور بشه!!! (3745630) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۴:۰۵:۰۸
این کار اگر دولت قبل اتفاق می افتاد میشد قانون شکنی و بلافاصله رسانه ها انتقاد و مجلس ورود می کرد و وزیر مربوطه استیضاح
نگید نه که حداقل 3بار این اتفاق افتاد
نمیدانم چرا در این دولت به این کارها می گن تدبیر!! (3745666) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۴:۲۲:۳۳
یک سوال دارم: چرا هرچی‌ ابطال رای هست مربوط به اصلاح طلبان است؟ شورای نگهبان اینهمه اصلاح طلب را با بازشماری آرا از ورود به مجلس باز داشته. چرا یک مورد برای اصولگرایان اتفاق نیفتاده؟ (3745708) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۹:۲۳:۲۹
با سلام و احترام

..... فرموده اید چرا یک نفر از اصولگرایان نمی باشد ؟؟.... به اطلاع شما دوست گرامی یک مطلب را مطرح و یادآوری نمایم : ... به خاطر دارید در تهران 30نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که اصولگرا بودند مردم به صدها دلیل دوست نداشتند به آنها رای بدهند و این کار را کردند آیا آن 30 نفر و اصولگرایان تهران را به آتش کشیدند و مقایسه بفرمایید با سال 1388 و قتنه آن سال که هنوز رای ها شمارش نشده بود ، فرمودند ما پیروز هستیم و ان غایله را ایجاد کردند و حتی یک اطلاعیه ندادند که ما این غایله را قبول نداریم و آنهایی که از ما هستند به خانه های خودشان برگردند ..... ضمنا اگر در تهران همه 30نفر اصلاح طلبان رای نمی آوردند شما آن موقع چگونه تحلیل می کردید ؟؟؟.... با تشکر - گار س چی (3746233) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.