توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 371680
هشدار اشتاین مایر درباره جنگ سرد جدید با روسیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲
"فرانک والتر اشتاین مایر"، وزیر امور خارجه آلمان درباره یک جنگ سرد جدید و مسابقه تسلیحاتی با روسیه هشدار داد.

به گزارش تسنیم، وزیر امور خارجه آلمان درباره جنگ سرد جدید و مسابقه تسلیحاتی با روسیه هشدار داد.

به گزارش روزنامه "فرانکفورتر روند شای"، "فرانک والتر اشتاین مایر"، وزیر امور خارجه آلمان درباره یک جنگ سرد جدید و مسابقه تسلیحاتی با روسیه هشدار داد.

وی قبل از نشست شورای ناتو- روسیه درباره این خطر هشدار داده و گفت: ما بر سر تعهدات و مسئولیت های خود در ناتو هستیم اما خواهان هیچ گونه مسابقه تسلیحاتی و جنگ سرد جدیدی نیستیم.

اشتاین مایر که در گفتگو با روزنامه "نوین اوزنابروکر سایتونگ" سخن می گفت همچنین جلسه هیئت مشورتی ناتو و روسیه که روز چهار شنبه در بروکسل برگزار می شود را به عنوان یک سیگنال مهم ارزیابی کرده و گفت: من امیدوارم که ما به یک گفتگوی دائمی و مستمر با روسیه وارد شویم.

به دلیل بحران اوکراین روابط بین روسیه و ناتو مدت هاست که متشنج شده است. کی یف و غربی ها این انتقاد را به مسکو وارد می کنند که جدایی طلبان طرفدار روسیه در شرق اوکراین را در مبارزات خود علیه نیروهای دولتی با نیرو و سلاح حمایت می کند و این مسئله ای است که مسکو آن را انکار می کند.
 
کلمات کلیدی : جنگ سرد+روسیه+اشتاین مایر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته