نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432042
کانال تلگرامی KHAMENEI.IR منتشر کرد؛
رهبر معظم انقلاب: بر سر یکدیگر کمتر فریاد بکشید
بخش سیاسی الف، 16 دی 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
کانال تلگرامی KHAMENEI.IR فیلم بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص اشتباه نگرفتن «دشمن اصلی» با «دوستان» منتشر کرد.

 حضرت آیت الله خامنه ای در این سخنان که در تاریخ۹۴/٨/١٢ ایراد شده می گویند:

 اینکه امام (رضوان‌الله‌علیه) مکرّر تکرار می کردند که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، به‌خاطر این است؛ بر سر یکدیگر کمتر فریاد بکشید. نمیگویم انتقاد نکنیم؛ نه، بالاخره جامعه، جامعه‌ی آزادی است، افکار آزادند، حقّ انتقاد وجود دارد، انتقاد هم مایه‌ی پیشرفت است امّا دشمن اصلی را با دشمنان درجه‌ی دو و با دوستانی که با آنها اختلافنظر داریم  و دشمن هم حتّی نیستند، اشتباه نگیریم؛ دشمن اصلی جای دیگر است. 
 
 
 
کلمات کلیدی : اختلاف سران قوا+آملی لاریجانی+روحانی
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۸:۳۴:۴۶
قابل توجه مسئولین بخصوص قوه قضائیه که هر روز رئیس و معاونش به سوی دولت فریاد می زنند در صورتی که حق انتقاد از همه در مقابل انها بسته است و هر کس انتقاد کند به نشر اکاذیب متهم می شوند مثلا صحبتهای اقای اژه ای را اگر هر کسی دیگر زده بود به نشر اکاذیب متهم می شد (4102542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۰:۰۸:۱۶
ظاهرا یادت رفت به ریئس جمهور محترم هم بگویی که دائما علیه قوه قضاییه حرف نزند و بیشتر به فکر مشکلات مردم باشد (4102980) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۶ ۱۹:۰۵:۴۲
مسله این است که فساد دارد مانند موریانه نظام را میخورد به قول دکتر توکلی نظام را جنگ ها نمی تواند از پا درداورد ولی فساد اینکار را می تواند بکند (4102578) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته