نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366541
مرغ کیلویی ۷۹۰۰ تومان شد/کاهش جوجه‌ریزی مرغ را گران کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۲
رئیس اتحادیه پرونده و ماهی گفت: اثرات کاهش جوجه‌ریزی مرغداران در فروردین و اردیبهشت ماه برای جلوگیری از ضرر و زیان منجر به افزایش قیمت مرغ شده است.

مهدی یوسف‌خانی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه مرغداران در یک سال گذشته به دلیل پایین بودن قیمت مرغ، ضرر و زیان کرده‌اند، گفت: همین موضوع منجر به کاهش جوجه‌ریزی در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت گوشت مرغ را عرضه و تقاضا تعیین می‌کند، افزود: اثرات کاهش جوجه‌ریزی در فروردین و اردیبهشت با افزایش قیمت گوشت مرغ در چند روز اخیر مشاهده می‌شود.

یوسف‌خانی با بیان اینکه قیمت هر کیلو گوشت مرغ امروز در بازار به ۷۹۰۰ تومان رسیده است، بیان داشت: این شرایط تا ۱۰ روز آینده ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه از اواسط تیرماه با ورود مرغ‌های حاصل از جوجه‌ریزی خرداد‌ماه قیمت گوشت مرغ کاهشی می‌شود، گفت: احتمالا قیمت گوشت مرغ به ۶۳۰۰ تومان هم برسد.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی به دلیل دیگر کاهش جوجه‌ریزی اشاره کرد و گفت: تعداد دیگری از مرغداران با توجه به روال هر ساله کاهش تقاضای گوشت مرغ و کاهش قیمت آن در ایام ماه مبارک رمضان برای جلوگیری از ضرر و زیان، امسال جوجه‌ریزی نکردند که این موضوع هم منجر به افزایش قیمت شده است.

رئیس اتحادیه پرونده و ماهی با بیان اینکه قیمت جوجه و دان در یک سال گذشته نوسان جزئی داشته است، گفت: این نوسان طبیعی بوده، اما افزایش نداشته است.

یوسف‌خانی با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام به مقدار فراوان در بازار مرغ منجمد عرضه کرده است، تصریح کرد: در حال حاضر هر کیلو مرغ منجمد در بازار به قیمت ۵۱۰۰ تومان عرضه می‌‌شود.

وی با بیان اینکه مصرف گوشت مرغ منجمد فرهنگ‌سازی نشده است، گفت: این مرغ‌ها کیفیت خوبی دارد، اما مردم چندان از آن استقبال نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه پرونده و ماهی تصریح کرد: استقبال مردم از مصرف گوشت مرغ منجمد در کاهش قیمت مرغ گرم و تعادل بخشی به آن مؤثر است.
 
کلمات کلیدی : قیمت مرغ+گرانی
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۴:۱۰:۵۶
این هم تشویق مردم به روزه داری وقتی نمیتوانید مدیریت کنید حقوقتان حرام است یک بچه میداند در ماه رمضان مردم مجبورند مرغ هم مصرف کنند تا بتوانند روزه بگیرند پس مصرف بالا میرود وبرنامه ریزی میکند تولیذ را هم بالا میبرد مدیریت ندارید یا قصد خیانت وگرانفروشی دارید (3785133) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۲۱:۲۱:۴۸
مرغ در خارج ارزانتر از ایران هست مرغ 1 کیلویی بسته بندی سینه بدون و پوست و استخوان بدون هیچ گونه آشغال و خون مردگی به پول ایران به قیمت 12000 تومان در صورتی که 900 گرمی ایرانی که بعد از پاک کردن چربی و خود مردگی و گاهی اسخوان کوچک بعد از تمیز کردن که حدود 100 گرم آشغال هستدر واقع 800 گرم آن به 17000 تومان رسیده ! (3785747) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۲۳:۳۴:۴۲
خب یه بار مرغ منجمد بخری قیمت با کله میاد پایین
برای خوراک مرغ سحری یا افطاری که حتما نباید مرغ گرم استفاده کرد (3785882) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۲:۰۶:۱۲
ای بابا همین دیروز گفتید که تورم داره منفی میشه و سود سپرده های مردم بدبخت را کم کردید. حالا این حرفتان را قبول کنیم یا گرانی سرسام آور همین یک قلم جنس را. کاش لااقل در این ماه عزیز فقط کمی از خدا میترسید و از امام مظلومان که جان مبارکش را فدای عدالت و راستی کرد شرم میکردید. (3785995) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.