توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463147
سرقت خودروی شاسی بلند برای عروسی خاله
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
پسر جوان برای این‌که در جشن عروسی خاله‌اش خود را فردی پولدار نشان دهد، با ربودن زن جوان، خودروی شاسی بلند او را سرقت کرد. سارق جوان هنگام مزاحمت برای دختران دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، شامگاه 21 فروردین امسال، زنی جوان با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از مردی آدم‌ربا شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی وسیله ایرد موسی گفت: بعد از خارج شدن از مطب پزشکی در تهرانپارس به سمت خودروی توسان خود رفتم. وقتی سوار ماشین شدم، مردی با چاقو سوار شد و تهدید کرد، جایم را با او عوض کنم. بعد هم پشت فرمان نشست و مرا با خودرو ربود. مرد آدم‌ربا مرا به مرگ تهدید می‌کرد. مرا به اطراف جاجرود برد. در آنجا گردنبند و دستبند طلایم را سرقت کرد و مرا از ماشین بیرون انداخت. متهم از صحنه سرقت و کتک زدن من عکس گرفت و تهدید کرد اگر از او شکایت کنم، این عکس را در تلگرام منتشر کرده و مرا به دردسر می‌اندازد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات برای دستگیری آدم‌ربای سارق در دستور کار ماموران اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. ماموران مشخصات خودروی سرقتی و تصویر چهره‌نگاری شده متهم فراری را در اختیار گشت‌های انتظامی قرار دادند و جست‌وجو برای شناسایی و بازداشت او آغاز شد.

جست‌وجو‌ها دراین باره ادامه داشت تا این‌که ماموران شامگاه 26 فروردین امسال هنگام گشتزنی در محله سعادت‌آباد متوجه دو سرنشین خودروی توسان شدند که مزاحم سرنشینان خودروی پژو 206 شده بودند.

ماموران با اخطار به راننده مزاحم از او خواستند خودرو را متوقف کند که او توجهی به اخطارهای پلیسی نکرد و به فرارش ادامه داد. ماموران به تعقیب خودرو پرداختند و سرانجام آن را متوقف کردند. با دستگیری دو سرنشین خودرو، آنها اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کردند تا این‌که ماموران با استعلام پلاک خودرو متوجه شدند این خودروسرقتی است.

متهمان برای تحقیقات به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران منتقل شدند. مرد آدم‌ربا به ربودن زن جوان و سرقت خودرویش اعتراف کرد و به افسر تحقیق گفت: اوایل اردیبهشت مراسم عروسی خاله‌ام است. دایی‌هایم مرا جدی نمی‌گرفتند. می‌خواستم به آنها نشان دهم آدم درستی هستم و خودروی مدل بالایی دارم و با آن به مراسم جشن ازدواج خاله‌ام بروم. شب سرقت در محله تهرانپارس متوجه زنی شدم که می‌خواست سوارخودروی توسان خود شود که همان موقع وسوسه شدم خودروی او را سرقت کنم. به همین خاطر با تهدید سوار خودرویش شده و آن را سرقت کردم. شب دستگیری‌ام نیز با دوستم مزاحم دو دختر شدیم که ماموران ما را دستگیر کردند.

دوستش هم مدعی شد، از سرقتی بودن خودرو اطلاعی نداشته است.

دو پسر جوان با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شدند.
 
کلمات کلیدی : دزدی + سرقت + سرقت خودرو + خودروهای سرقتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.