نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433193
تصادف های ساختگی دزدان مسلح برای سرقت خودروهای گرانقیمت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۵
ایران نوشت: پنجشنبه گذشته، مأموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران درپی تماسی از بیمارستانی واقع در شمال تهران، از انتقال دختر جوانی به بیمارستان با خبرشدند که با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود.

 دختر جوان که از ناحیه پا و دست بشدت مجروح شده بود به پلیس گفت: «دکتر داروساز هستم که ساعتی قبل از محل کارم راهی خانه بودم که در بزرگراه حقانی یک خودروی مگان مشکی از پشت به ماشین کیااسپورتیج من کوبید.وقتی خواستم برای بررسی خسارت از ماشین پیاده شوم ناگهان یکی از سرنشینان خودروی مگان با سرعت روی صندلی عقب خودروام نشست و نفر دوم هم مرا با زور و تهدید به سمت صندلی کناری‌ام کشاند. بعدهم خودش پشت فرمان خودروام نشست. مرد جوان که پشت فرمان بود با چاقویی که دردست داشت چند ضربه به پاهایم زد وبا تهدید از من خواست کارت عابر بانک و رمزش را بدهم.اما من که تازه ماشین خریده بودم پول زیادی نداشتم. بعد هم با التماس ازآنها خواستم رهایم کنند.ولی مرد دیگر که در صندلی عقب نشسته بود لوله اسلحه‌ای که در دست داشت را روی شقیقه‌ام گذاشت و از من خواست با دوستش همکاری کنم.درحالی که بشدت ترسیده بودم فقط فریاد می‌زدم. اما مرد جوان کناردستم، با چاقو ضربه‌ای به بازویم زد. من جیغ بلندی کشیدم و مردان خشن بی‌توجه به شیون هایم به راه افتادند. اما در یک لحظه در خودرو را باز کردم و خودم را به پایین انداختم. چرا که با خودم گفتم اگر زیر چرخ‌های ماشین‌ها جان بدهم بهتر است در دام این شیطان صفت‌ها گرفتار شوم.

با شکایت خانم دکتر جوان تحقیقات کارآگاهان به دستوربازپرس عموزاد از شعبه چهارم دادسرای ویژه سرقت؛کلید خورد. تا اینکه در ادامه تحقیقات مشخص شد اعضای باند به غیر از سرقت خودروهای مدل بالا و لوازم داخل خودرو، از چندین جایگاه سوخت و سوپرمارکت و مغازه نیز سرقت مسلحانه انجام داده‌اند. در یکی از سرقت‌های این باند خشن، آنها به همین روش خودروی سانتافه‌ای که دو دختر جوان سوار بر آن بودند را سرقت کرده و یکی از دختران را مجروح کرده بودند.

در ادامه تحقیقات، دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت و اطراف بررسی شد و چهره متهمان به‌دست آمد. با تطبیق تصویر به‌دست آمده از متهمان و آلبوم متهمان سابقه دار اداره آگاهی، هویت متهمان به‌دست آمد و مشخص شد سه مرد جوان که اعتیاد به شیشه دارند چند باری بازداشت شده و پس از تحمل حبس آزاد شده‌اند.سرانجام نیز مخفیگاه آنها در اطراف تهران شناسایی شد و کارآگاهان درعملیات ویژه‌ای موفق به دستگیری تبهکاران مسلح شدند.

آنها درنخستین بازجویی‌ها به چندین فقره سرقت خودروهای گرانقیمت به همین شکل وسرقت‌های دیگراعتراف کرده‌اند.درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازآنها ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : دزدی+سرقت + سرقت خودرو
 
قلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۰:۲۷:۲۷
حالا که این زدان خشن به خشونت علاقه داشتن باید به روش خشونت بازی اعدام بشن تا بفهمن چاقو خوردن زدن به دیگران یعنی چی ... (4108140) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۵ ۱۲:۳۶:۰۹
چه دزدهای پول داری که مگان دارند
امنیت صفر (4173466) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.