توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490687
آخرین محاکمه آرایشگر جوانی که مرد غریبه را به خاطر ارتباط با همسرش کشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
خبرآنلاین نوشت: آرایشگر جوان که با اطلاع از رابطه پنهانی همسرش، مرد غریبه را با شلیک گلوله کشته و به قصاص محکوم شده بود، با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت دیه از اعدام گریخت.

  این قتل هفدهم دی سال 91 در محله پونک تهران رخ داد و طی آن مرد جوانی به نام فرهاد- 32 ساله- ازپا درآمده است.

با وقوع جنایت، بازپرس کشیک قتل و تیم جنایی در محل موردنظر حضور یافتند و تحقیقات تخصصی برای کشف معمای جنایت مرموز در دستور کار قرارگرفت اما چند روزبعد مرد جوانی به نام ناصر- 28 ساله- به اداره پلیس مراجعه کرد و ضمن اعتراف به قتل گفت: «چند روز پیش وقتی متوجه خیانت همسرم شدم، هنگام تعقیب‌اش با اسلحه‌ای که داشتم مرد غریبه را با شلیک گلوله کشتم اما بعد از فرار دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم.»

بدین ترتیب عامل جنایت در دادگاه کیفری  به قصاص محکوم شد، اما در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت دیه از قصاص نجات یابد.

ناصر صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت و ازسوی قاضی محسن زالی -رئیس دادگاه- و با حضورابراهیم اسلامی-مستشاردادگاه- پای میز محاکمه ایستاد تا از جنبه عمومی محاکمه شود. اوضمن ابراز ندامت ازجنایتی که مرتکب شده بود، گفت: «در این پنج سال که زندانی بودم سعی کردم با آموزش آرایشگری به دیگر زندانیان اوقاتم را بگذرانم. من قبل از اینکه مرتکب این جرم شوم آرایشگر بودم و حالا پس از آزادی می‌خواهم کار کنم تا کمک‌های اطرافیانم را که دیه قتل را پرداخت کرده‌اند جبران کنم.»

قضات نیز در پایان جلسه دادگاه وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم‌شان را درباره مجازات متهم صادر کنند.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + قاتل + قصاصِ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.