توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480589
کیفرخواست عامل قتل های روستای حسین آباد دهدار جیرفت صادر شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
دادستان جیرفت از صدور کیفرخواست عامل قتل های روستای حسین آباد دهدار از توابع شهرستان جیرفت خبر داد وافزود: صبح امروز پرونده برای صدور حکم به دادگاه ارسال شده است.

به گزارش مهر، مجید رستمی اظهار داشت: (ه. الف) متهم به اخلال در نظم عمومی از طریق تیراندازی، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز جنگی از نوع کلاشینکف، قدرت نمایی با سلاح جنگی و ارتکاب سه فقره قتل عمدی است.

دادستان جیرفت علت و انگیزه اصلی این جنایت را انتقام جویی شخصی اعلام کرد و افزود: طبق نظریه کمیسیون پزشکی قانونی، در خصوص وضعیت روحی و روانی متهم در حین ارتکاب جرم فاقد اختلال روانی تشخیص داده شده است.

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در ساعت سه بامداد هشتم فروردین سال جاری طی گزارش پاسگاه انتظامی خاتون آباد مبنی بر وقوع سه فقره قتل در روستای حسین آباد دهدار، بلافاصله بازپرس شعبه دوم دادسرای جیرفت به همراه کارگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر می شوند.

رستمی ادامه داد: پس از بازدید میدانی قاضی پرونده از صحنه وقوع جرم مشخص شد جوانی 27 ساله به نام (ه. الف) عامل تیراندازی و قتل های اخیر است و پس از ارتکاب جنایت متواری شده است.

وی عنوان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه تلاش های ماموران انتظامی و امنیتی برای دستگیری قاتل آغاز و پس از 23 روز متهم در محل مخفیگاهش در استان یزد دستگیر و در اولین بازجویی به ارتکاب بزه اقرار کرده است.
 
کلمات کلیدی : قتل + جنایت + قاتل + قصاصِ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.