نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437857
جهانگیری فردا به چابهار می‌رود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۵
معاون اول رئیس‌جمهور فردا به منطقه آزاد چابهار می‌رود.

به گزارش تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور فردا صبح (دوشنبه) به منظور شرکت و سخنرانی در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران به منطقه آزاد چابهار سفر خواهد کرد.

این همایش طی روزهای 4 و 5 بهمن در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود و معرفی سواحل مکران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه، ارائه و بررسی برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه منطقه، آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی با ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه و پیگیری سیاست‌ها و اهداف کلان جمهوری اسلامی ایران در توسعه سواحل مکران از جمله اهداف برگزاری این همایش است.
 
کلمات کلیدی : جهانگیری+چابهار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۹:۳۷:۳۷
بندرگاه چابهار رونق نمی گیرد مگر اینکه با قطار سریع السیر یا هایپرلوپ به سرخس خراسان وصل شود. کشورهای آسیای میانه (قزاقستان، ازبکستان، سوریه و ...) کشورهای محصور در خشکی هستند و همیشه آرزوی تزار روس آن بوده است که بندرگاهی در کنار ساحل دریای عمان داشته باشد.
با یک حمل و نقل سریع که شمال شرق را به جنوب شرق ایران وصل می کند چابهار-سرخس، ما می توانیم بندرگاه چابهار را به شمال ایران منتقل کنیم و به این ترتیب شکوفایی اقتصادی از ایجاد کردن یک بندر برای کشورهای آسیای میانه به دست بیارویم (4131375) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.