توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478104
اعتصاب، سوخت صدها جایگاه بنزین فرانسه را قطع کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵
صدها جایگاه سوخت در فرانسه به علت اعتصاب رانندگان مخازن سوخت رسانی با قطع بنزین روبرو شدند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حالی که اعتصاب رانندگان تانکرهای سوخت رسانی امروز چهارشنبه وارد ششمین روز متوالی شده است، صدها جایگاه سوخت در فرانسه با قطع بنزین روبرو شده اند.

این گزارش افزود: حدود 400 ایستگاه سوخت رسانی که بیشتر در منطقه پاریس واقع شده اند، با قطع کامل بنزین روبرو هستند و حدود 800 ایستگاه سوخت رسانی دیگر نیز با کاهش شدید ذخایر مواجه شده اند.

در سراسر فرانسه حدود 11 هزار ایستگاه سوخت رسانی وجود دارد. مقام های رسمی اعلام کرده اند که فعالیت هیچ یک از ذخایر و انبارهای سوخت متوقف نشده ولی برخی از انبارها با ظرفیت پایین تری مشغول به فعالیت هستند.

اعتصاب رانندگان تانکر فرانسه در شرایطی تاثیرات منفی خود را بر تعداد بیشتری از جایگاه های سوخت رسانی نشان داده است که رانندگان برای پر کردن خودروهای خود در آستانه تعطیلات آخر هفته عجله می کنند.یک سال قبل هم کارگران در اعتراض به اصلاح قوانین بازار کار اعتصاب کردند و این مساله دسترسی به انبارهای سوخت در این کشور را با اختلالات زیادی روبرو کرد. این مساله دولت فرانسه را مجبور کرد تا با توجه به کمبود سوخت در آستانه مسابقات فوتبال یورو 2016، از ذخایر نفتی این کشور استفاده کند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۱۷:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۲۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۲۱:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۰۸:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۷ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۳ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۰۴ ۱۶:۱۲
 
۱۳۹۴/۰۱/۱۹ ۲۲:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : اعتصاب+جایگاه سوخت+فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.