نظر منتشر شده
۴۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488107
برگزاری کنفرانس سالانه منافقین در پاریس/ لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/ جان بولتون: ترامپ بطور واقعی با ایران دشمن است و بارها این احساس قلبی خود را به زبان آورده است
بخش خبری الف، 10 تیر 96
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۸
کنفرانس سالانه منافقین با شرکت برخی سیاست مداران آمریکایی و معارضان سوری خارج نشین در پاریس با طرح ادعاهای پوچ و تکراری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ها، علاوه بر منافقین، برخی نمایندگان از دو حزب جمهوریخواه و دموکرات کنگره آمریکا، نمایندگانی از اتحادیه اروپا، مسولان برخی کشورهای عربی از جمله سعودی ها و سران گروهک های تروریستی از جمله معاندان سوریه در این نشست یک روزه حضور دارند.

دراین گردهمایی رودی جولیانی شهردارسابق نیویورک، جورج تنت نماینده کنگره آمریکا، میشل دوپولور نماینده مجلس ملی فرانسه، لیندا چاوز مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید و ترکی فیصل رئیس پیشین دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی و نصرالحریری عضو هیأت مخالفان سوریه از جمله شرکت کنندگان بودند.

سال گذشته روزنامه واشنگتن تایمز در گزارشی از دریافت پول در ازای شرکت آمریکایی‌ها و دیگران در نشست های منافقین در پاریس خبر داده بود.

طبق بیانیه ادعایی گروهک منافقین این کنفرانس دو رسالت بر عهده دارد؛ نخست تغییر نظام ایران (!) و دوم لزوم توافق همه کشورها برای برقراری صلح و آرامش منطقه ای و بین المللی.

جان بولتون در گردهمایی سالانه گروهک منافقین در پاریس گفت که اولویت دولت آمریکا باید تغییر نظام ایران باشد. نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد افزود: ایران فقط یک تهدید تروریستی محسوب نمی شود بلکه یک تهدید اتمی است و همواره به دنبال این سلاح بوده است. خوشبختانه اکنون در آمریکا رئیس جمهوری بر سر کار است که بطور صددرصدی با نظام حاکم بر ایران مخالف است.

وی گفت: باید تا دیر نشده هر چه زودتر به تهدیدهای و اقدامات سرکوبگرانه ایران پایان داد و یکی از مهمترین این اقدامات، اعمال تحریم های بیشتر علیه این کشور است که خوشبختانه در سنا در جریان است.

وی افزود: هشت سال پیاپی هست که در این کنفرانس شرکت می کنم. خوشبختانه امسال برای نخستین بار است که می توانم بگویم اکنون رئیس جمهوری در آمریکا و در کاخ سفید حضور دارد که صددرصد با  ایران مخالف است. ترامپ بطور واقعی با ایران دشمن است و بارها این احساس قلبی خود را به زبان آورده است.

نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد خاطرنشان کرد:  کنگره با سرعت اعمال تحریم های جدید را پیگیری می کند و تا نتیجه مطلوب آن را ادامه خواهد داد. بولتون گفت: زمانی که رئیس جمهور فعلی ایران رئیس مذاکره کنندگان هسته ای بود، به او هیچ اعتمادی نداشتم، اکنون نیز به وی به عنوان یک رئیس جمهور میانه رو هیچ اعتمادی نیست.

نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل مدعی شد: ایران هر روز موجب بروز کشمکشی جدید در منطقه می شود. این کشوراز حزب الله، حماس وبشار اسد حمایت می کند. باید تا دیر نشده جلوی این اقدامات خرابکارانه را گرفت. رفتار این نظام تغییر نخواهد کرد و تنها راه‌ حل، تغییر آن است.
 
لیندا چاوز مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید نیز در این نشست مدعی شد: بهترین راه‌حل در ایران جایگزین کردن نظام حاکم است و  منافقین می‌توانند تفکر اسلامی را را ریشه کن کنند.

 رابرت جوزف معاون سابق وزارت خارجه آمریکا در نشست منافقین در پاریس گفت: ما باید از داخل به دنبال تغییر نظام ایران باشیم و از آن حمایت کنیم نه از خارج.

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک، در سخنانی گستاخانه در کنفرانس سالانه منافقین در پاریس، گفت: زمان تغییر رسیده است. همانطور که رجوی گفت زمان آن فرا رسیده است تا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشکیلاتی تروریستی بخوانیم.

شبکه العربیه نیز با آغاز سخنرانی ترکی الفیصل به پوشش خبری زنده این کنفرانس پرداخت. ترکی الفیصل در سخنانی مداخله‌جویانه گفت : تلاش برای براندازی نظام ایران تلاشی مشروع است. وی افزود: افتخار میکنم که برای دومین بار در این اجلاس شرکت میکنم.
لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/بولتون: ترامپ صد در صد مخالف جمهوری اسلامی ایران است
حضور مقامات آمریکایی، اروپایی و سعودی در اجلاس ۲۰۱۷ منافقین در پاریس
لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/بولتون: ترامپ صد در صد مخالف جمهوری اسلامی ایران است 
سخنرانی ترکی الفیصل در کنفرانس سالانه منافقین در پاریس
لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/بولتون: ترامپ صد در صد مخالف جمهوری اسلامی ایران است
آلن نری از اعضای مجلس سنای فرانسه، در کنفرانس سالانه منافقین در پاریس، حمایت خود را از این گروهک تروریستی اعلام کرد
لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/بولتون: ترامپ صد در صد مخالف جمهوری اسلامی ایران است
نوت گینگریچ، رئیس اسبق مجلس نمایندگان آمریکا، در کنفرانس سالانه منافقین در پاریس، پایتخت فرانسه
لفاظی ترکی‌الفیصل: تلاش برای براندازی در ایران تلاشی مشروع است/بولتون: ترامپ صد در صد مخالف جمهوری اسلامی ایران است
جو لیبرمن، سناتور سابق آمریکایی، در کنفرانس منافقین در پاریس

واکنش ظریف به نشست منافقین در پاریس
وزیر امور خارجه کشورمان پیش از بازگشت به تهران در واکنش به نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس، حضور و فعالیت منافقین در فرانسه را نقطه ابهام در روابط ایران و فرانسه عنوان کرد.

 ظریف در فرودگاه شارل دوگل در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره نشست امروز منافقین در پاریس و اینکه با تحریک این گروهک برخی نمایندگان پارلمان اروپا در بیانیه ای حقوق بشر در ایران را زیر سوال برده اند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست سیاه قرار داده اند، گفت: سابقه تروریستی این گروه برای کسی پوشیده نیست؛ همه دولت های منطقه و دولت های اروپایی نسبت به سوابق این گروه آگاه هستند.
 
وی با ابراز تاسف از دادن مجوز فعالیت به گروهک تروریستی منافقین در فرانسه، افزود: ما در گفت و گوهایمان با مسئولان فرانسه این موضوع را به عنوان یک نقطه ابهام در روابط مطرح کردیم و آنها هم همواره تاکید کردند که ارتباطی با این گروه ندارند.
 
وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد: اجازه دادن به فعالیت گروهی که نزد مردم ایران منفور است، سوابق تروریستی دارد، همکاری با رژیم صدام در سابقه خیانت آمیزش نسبت به مردم ایران وجود دارد و همچنین در هفته ها و ماههای اخیر شاهد حملات تروریستی آنها و تلاش هایشان برای حمله تروریستی در کشور بودیم، تنها لکه سیاهی است بر سابقه کشورهایی که با این گروه ها همکاری می کنند.

«ظریف» ابراز تاسف کرد: رژیم های مرتجع منطقه یکبار دیگر روی این گروه سرمایه گذاری می کنند همانطور که در گذشته هم سرمایه گذاری کردند.
 
وی گفت: ما از سوابق زمان جنگ اطلاع داریم که رژیم سعودی با این گروه فعالیت و همکاری می کرده و کمک های مالی به آنها می داده است؛ در سال گذشته و امسال تصمیم گرفته اند که با علنی کردن این همکاری، در جلسه آنها شرکت کنند.
 
ظریف که ساعتی پس از دیدار با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در الیزه این مصاحبه را انجام داد، افزود: اینها همه نشان دهنده میزان و درجه استیصال معاندین جمهوری اسلامی ایران است که مجبور شدن برای نیات شوم شان به گروه هایی پناه ببرند که هیچ پایگاهی در بین مردم ایران ندارند و نتیجه ای هم جز نفرت مردم ایران برای اینگونه اقدامات نخواهند داشت.

موضوعات دشواری در روابط دو کشور وجود دارد
وزیر امور خارجه فرانسه نیز طی اظهاراتی ایران را کشوری بزرگ و محترم خواند و اجرای بسیار دقیق و موشکافانه تعهدات تهران در زمینه عدم اشاعه هسته‌ای را نخستین و مهمترین خواسته پاریس از تهران ارزیابی کرد.
 
ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه با نشریه فرانسوی «La Matinale du Monde» با اشاره به لفاظی‌های «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران در جریان سخنرانی وی در ریاض که ایران را منبع بی‌ثباتی و تروریسم خوانده بود، در خصوص موضع کشورش در قبال جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: «ما از ایران خواسته‌هایی داریم که نخستین آن‌ها اجرای بسیار دقیق تعهدات آن در زمینه عدم اشاعه هسته‌ای است و این چیزیست که ما هم‌اکنون آن را می‌خواهیم.»
 
وی افزود: «در مورد خواسته دوم نیز باید بگویم که ما به شدت نگران آزمایش‌های موشکی بالستیکی ایران هستیم و اینها نقاط سخت و دشوار رابطه ما هستند، اما در باقی موارد باید گفت که ایران کشور بزرگیست که باید مورد احترام قرار گیرد و در مقابل به شیوه‌ای سازنده در منطقه رفتار کند.»
 
وزیر خارجه فرانسه در ادامه گفت: «ایران باید به تمامیت و حاکمیت ارضی کامل همسایگانش احترام بگذارد. در خصوص تروریسم نیز ایران باید با تروریسم از هر منبعی در همه‌جا مبارزه کند.»
 
کلمات کلیدی : منافقین ، آل سعود، فرانسه، رجوی، جان بولتون، ترامپ، ترکی الفیصل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۰:۳۱
انسان وقتی دشمنی شیطان بزرگ و رژیم‌ صهیونیستی را می‌بیند ناخودآگاه یاد این جمله می‌افتد که، منافقین از کفار بدترند! (4454302) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۲:۵۹:۵۴
جالبه چند روز پیش ظریف تور اروپایی داشت و به فرانسه هم رفت؛ ولی نتیجه اش چی بود: هم فهرست تحریمهای اروپا به روز رسانی شد و هم منافقین در فرانسه گردهمایی سالانه انجام دادند!!
ایول به این دیپلماسی و آفرین به کارایی تعامل سازنده با جهان (قدرت‌های بزرگ غربی).
الف لطفا این نظر را هم منتشر کن؛ (4454407) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۱:۱۷:۳۸
اوج بی تدبیری وزارت خارجه بود که سفر ظریف به فرانسه رو در این زمان برنامه ریزی کرده بودن (4454544) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۹:۴۷:۲۹
قابل توجه دیپلماسی لبخند؟؟!! (4454772) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۱:۴۰
امیدواریم کسانی که در گرماگرم تبلیغات انتخاباتی به منافقین یعنی جلادهای دهه 60 انقلاب چراغ سبز نشان دادند با حادثه تروریستی اخیر در تهران سر عقل آمده باشند و بابت اشتباه خود توبه کنند. (4454304) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۹:۲۹:۲۱
امیدوارم سربازان امام زمان اینبار حساب همه این مزدوران خائن رو برسند و قلب ملت ابران را شاد کنند انشاا... (4454751) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۲:۱۵
چرا با فرانسه این همه تبادلات تجاری در زمینه خودروسازی، هواپیما و نفت داریم. باید در ارتباط با این موضوعات دولت منتخب قاطع تر مقابله و برخورد کند. (4454306) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۱۹:۲۴
متاسفانه این حرف درست است؛ وزیر خارجه باید در اعتراض به این سفر یک واکنش واقعی نشان میداد!!!
این دیگر جای دیپلماسی و گفتگو نیست؛ قاطعیت می خواهد. (4454434) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۵۶:۳۶
اینطور که شما می فرمایید باید با همه کشورهای اروپایی قطع رابطه کنیم که این یعنی در زمین حریف بازی کردن
پس باید با دیپلماسی موفق سعی کنیم کشور های زیادتری را بسوی خود جذب کنیم و دشمنان را منزوی کنیم
کاری که دکتر ظریف میکند بسیار دقیق و حساب شده است که هم منافقین و دیگر گروه های معاند را به انزوا می کشاند و هم وجهه ایران را بهتر میکند (4454479) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۹:۴۵:۰۷
حاضرم دارو ندارم را از دست بدم ولی منافقین از صحنه روزگار نابود بشن جنایاتی که اونها انجام دادن هیچ گروهی انجام نداده اونها از داعشم بدترند به چهرشون ماسک زدن ماها که سنمون قد میده میدونیم اونها چه خائنین جنایتکاری هستند امیدوارم اگاهی و بیداری لازم به جوونها داده بشه
من طرفدار تحریم و بعضی تند رویها نیستم نه اصلاح طلبم نه اصولگرا یه وطن پرست واقعی هستم که رهبرم را عاشقنه دوست دارم ولی در اینخصوص حاضرم سالها تحریم بشیم ولی نسل اونها نابود بشه (4454770) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۲:۳۱:۱۱
در میان کشورهای اروپایی، فرانسه و انگلستان در حمایت از منافقین، تابلواند. لازم نیست با همه قطع رابطه کرد بلکه حداقل حدود عزت و امنیت را رعایت کرد. (4454976) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۵۹:۲۰
اینا نمی دونن که که منافقین بدترین گروهی است که می تونن به انها بپیوندن چون .. اینها هیچ پایگاهی ندارن (4454484) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۲:۲۹
حمایت آمریکا از تروریست‌ها نفرت‌انگیز است و از آن نفرت‌انگیزتر حمایت تلویحی بعضی از افراد در قدرت از منافقین تروریست بعد از 38 سال در خلال انتخابات اخیر با وجود 17 هزار شهید ترور بود. (4454307) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۳:۱۰
به بقیه کاری ندارم و ضمنا شخصا به بسیار از کارها و رفتارهای جمهوری اسلامی هم معترضم ، ولی مریم رجوی تو هم مثل مسعود ، ارزوی حکمرانی بر ایران و به گور میبری . (4454309) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۱:۵۹:۵۸
همه شکست خوردگان سیاسی جمع اند دور شیرینی. به در و دیوار کوفتن و خودکشی آخربن اقدام آنها می باشد. (4454319) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۶:۰۴:۰۳
البته سیانور و جلیقه انفجاری را هم فراموش نکنن آخه رسمشونه (4454604) (alef-3)
 
ایران زاد
Italy
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۲:۰۱:۴۸
این آمریکایی ها و اذنابشون ببینین چقدر بدبخت و بیچاره هستن که به یک جسد متعفن و گندیده و پوسیده ای به نام منافقین که فقط اسکلتش - آن هم درب و داغون- متوسل شده اند. ای خاک دو عالم توی سرتون... (4454321) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۲۱:۰۳
شرمنده، این یعنی آمریکایی ها برای تطهیر منافقین خرج خواهند کرد؛ برنامه خواهند ساخت و ...
ان وقت ما و دلتمردان مان ترور 17000 انسان بیگناه در ایران را از یاد می بریم... (4454437) (alef-11)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۴۴:۱۸
احسنت. عجب تحلیل جالب، مفید و مختصری. من از این زاویه به قضیه نگاه نکرده بودم. واقعاً اینجاست که بدبختی وف فلاکت قلدرهای عالم مشخص میشه. (4454458) (alef-3)
 
فرمایشات آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۲:۳۰:۴۶
ترامپ از ایران متنفر نیست ترامپ از هیچی متنفر نیست ترامپ فقط از یک چیز خوشش میاید """گاو شیرده""" یا همان پول یامفت حال اعراب باشند یا هر گاو دیگر. (4454359) (alef-3)
 
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۲:۳۵:۱۶
خاک بر سر اون ابله هایی که بخاطر دشمنی با ایران به کسانی روی اوردن که دست به کشتار هموطن خودش زد.مردم به اندازه سر سوزنی برای گروهک منافقین ارزشی قائل نیستن ، حتی سرسخت ترین منتقدان و مخالفان حکومت فعلی ایران (4454367) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۰۵:۴۲
تعامل با دنیا یعنی منافقین را بپذیریم؟!!!

این آخر تمدن غرب است. حمایت از خشونت وترور برای مقابله با ایران. (4454415) (alef-3)
 
بچه ی شوش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۱۳:۴۶
منافقین کوردل با ترور های دهه ی ۶۰ دست به انتحار زدند، خیانت به کشور و همدستی با صدام در جنگ سنگ‌لحد آن ها بود. منافقین مرده اند و فقط به خواب اربابان مستکبر خود می آیند. هیچ ملتی، از خیانت در جنگ خیانتکاران هرگز نخواهد گذشت، کودکان ۶ ساله هم این را می دانند. پس چنین اقدامات مدبوحانه ای از جانب امریکایی ها و غربی ها فقط یک مانور مسخره می باشد. چیزی مثل تونل وحشت که همه چیز مجازی و غیر واقعی است. (4454427) (alef-11)
 
محمد
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۱۶:۲۸
تا وقتی که رهبر فرزانه مدیر و مدبر و شجاع داریم منافقین و حامیانشون هیچ غلطی نمیتوانند بکنند ... واقعا به رهبر عزیز افتخار میکنیم که همیشه گفتند امریکا شیطان بزرگ است و ما با امریکای جنایتکار رابطه نخواهیم داشت . الان چند نفر امریکایی خود فروش دارند با منافقین جلاد همدست میشن ... ای رهبر آزاده آماده ایم آماده (4454430) (alef-11)
 
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۳۳:۰۸
منافقین کوردل هزاران بار از داعشی های سفاک ...دریده تر و بی دین ترند. لعنت خدا بر همه انسانهایی که دستشان به خون بی گناهان آلوده است. (4454450) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۴۳:۲۰
اینهامردگانی متحرک هستندکه سرسوزنی دربین ملت شریف ایران جاندارندپس خواهشااخباراین نجسهای جنایتکارروکه هیچ ارزشی دربین مردم ایران ندارندراپخش وبزرگ نکنید ویقین بدانید این مردگان متحرک آرزویشان رامثل رجوی ملعون بخاک سیاه خواهند برد،ان شاا... (4454457) (alef-11)
 
و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۵۱:۳۷
قیافه هاشونر نگاه کنید ترا بخدا
همه شون فسیلهای بلاهت و حماقت و شرارت و نجاست و نحاست
غیر از این می توانید در قیافه شان پیدا کنید ؟؟
راست که گفته اند دشمنان اسلام از ابلهان جهانند

اینقدر عقلشان نمی رسد که همه جریانات و گروه های داخل ایران تنها موجوداتی را که نمی توانند تحمل کنند همین خفاشان خون آشام دست آموز آمریکا و صهیونیستها یعنی منافقین هست
آنوقت این ابلهان اروپا و آمریکا چطور می خواهند این گروه پلید و بی پایه و منفور را بر مردم ایران تحمیل کنند تا آنها سرنوشت این کشور را بدست بگیرند؟
مثل تحمیل داعش بر مردم منطقه ؟

واقعا احمقند این غربی ها ،آنهم چه احمقای پر اصراری که بر حماقتشان سخت پافشاری می کنند (4454473) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۲۳:۵۸:۰۲
یعنی این توهم حکومت برا یران ول کن رجوی نیست اخه طرفدار میلیونی پیشکش شما 100 هزار طرفدار از 80 میلیون ایرانی رو اگه نتونستی به طرفداری از خودت بیاری تو خیابون بعد بگو نماینده مردم ایران هستی (4454482) (alef-11)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۰:۰۶:۴۴
یه سری از عکس جنایت‌ها و بمبگذاری‌های این حرامیان برای این سیاست مدار‌ها و رسانه‌های احمق خارجی‌ بفرستین شاید بفهمن سنگ کیا رو دارن به سینه میزنن! من متوجه نمیشم چرا ایران با رسانه‌های غربی رابطه بهتری برقرار نمیکنه تا این ایران هراسی رو نقش به آب کنه. نتیجه این بی‌عملی همین می‌شه که منافقین زبون در آوردن. ببینید عربستان چقدر پول داره خرج ایران هراسی در غرب میکنه. (4454486) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۰:۱۸:۰۸
هنوز جناب ظریف مسافرتشو کامل نکرده که جواب و نتیجه سفرش زودتر به گوش ملت رسید (4454501) (alef-11)
 
حسینی
Europe
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۰:۳۴:۴۲
منافقین درنزد ملت ایران ازداعش هم منفورترندجنایات بیشمارآنهاوهمچنین همدستی شان باصدام علیه مردم ایران تنها بخشی ازکارنامه کثیف آنهاست که هیچگاه ازخاطرملت پاک نمیشود این عناصر خودفروخته وخائن جمهوری اسلامی رابه نقض حقوق بشرمتهم می کنندوبه خیال خام خود درفکرتغییرحکومت درایران هستندغافل ازاینکه اگرمردم دستشان به آنهابرسد آنها رابه سزای اعماشان خواهندرساند (4454511) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۱:۲۴:۳۷
ارزش پوشش خبری نداشت؛ منابع امنیتی شاید نیم نگاهی داشته باشند ولی برای ما وقت تلف کردن هست خواندن اخبار این آشغالها. (4454546) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۴:۵۱:۰۸
در کنار همه نکات منفی نکته مثبت این است که به درک واصل شدن مسعود رجوی قطعی است چون در کنفرانس حضور ندارد. خیمه شب بازی بیش نیست. اما برای ایران و مردم ما از این که دشمنان خود را به صورت علنی یک جا جمع میبینند مهم است. متاسفانه فرانسه هم موضع خود را تغییر نداده است. از آمریکا و عربستان انتظار بیش از این نیست.دخالت مستقیم در امور ایران میکنند و بعد از ایران میخواهند درامر دیگر کشورها مداخله نکند!!!. خدا راشکر که دشمنان ما را از ابلهان قرار دا ه ای. در داخل ایران همه مردم از غرب گرا و غرب ستیز دشمنی و عناد با منافقین است. این را آمریکا و عربستان نمی فهمد؟ (4454596) (alef-11)
 
موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۵:۲۶:۳۲
جای ابوبکر البغدادی و عادل الجبیر خالی است. (4454600) (alef-3)
 
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۶:۲۱:۰۳
جناب ظریف فرانسه موقعیتی را فراهم آورده که اتاق جنگ علیه ایران برپا میکنند انموقع شما با زبان تشکر از فرانسه انتقاد کنید باید سر آنها فریاد کشید و مقابل آنها ایستاد و اراده مردم را به آنها نشان داد (4454614) (alef-3)
 
على
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۷:۳۲:۴۱
اين آشغال ها و چهار سياستمدار گنديده اروپايي را اينقدر بزرگ نكنيد، سال ها است كه منافقين براى ايرانيان مرده اند. (4454653) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۷:۴۸:۰۲
بهشون بگید ما هر اختلاف داخلی داشته باشیم که داریم ولی اگه بخواهید چپ به این سرزمین نگاه کنید چشم تون را کور می کنیم. از مادر زاده نشد...... (4454660) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۸:۱۳:۴۶
چه خل وچل هایی بودند کسانی که به دنبال این زن ومرد خیال پرداز فریبکار قدرت طلبکثیف رفتند ننگ ونفرین بر همه تان باد (4454677) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۸:۱۳:۵۳
در این عکس اکثریت خارجی هستند و منافقین اندک ان شا الله این اندک افراد نیز به مانند رهبرشان مسعود به زودی به زباله دادن تاریخ فرو خواهند رفت (4454678) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۸:۴۸:۵۰
این ها همه برای شرکت در چنین مجالسی پول می گیرند و دستمزدشان را نیز در درامد های مالیاتی در کشور های خودشان مجبور هستند اعلام نمایند! بیچاره اشخاص ایرانی که فریب این سازمان را می خورند. خیانت و دشمن ستیزی این سازمان به مملکت و مردم بر هیچ کس پوشیده نیست (4454708) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۹:۳۲:۳۶
آقای ظریف کی میخواهیدازاین خوش خیالی وسرکارگذاشتن ملت دست بردارد؟ (4454757) (alef-3)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۰۹:۳۹:۲۰
آقای ظریف با این واکنشش واقعا طوفان بپا کرد!اگر از این واکنش دلش خنک نشده یک فشار ایمیلی هم وارد کند ویا به آقای عراقچی بگوئید خودکار به طرفشان پرتاب کند. (4454763) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۰:۱۸:۵۱
به نظر من اين که يک جماعتي (هر چند سخيف) بتونن تو يک کشور حضور داشته باشن و کنفرانس برگزار کنند مشکلي نداره. واقعيت اينه که اين منافقين توهم دارند که در ايران پايگاه مردمي دارند ولي کمتر کسي رو ميشناسم که موافقشون باشه. حتي اکثر کساني که الان معترض به وضعيت جاري و مخالف اون هستند هم دهها برابر بيشتر مخالف منافقين هستند.
مساله اي که جاي ابهام حضور سياست مداران و ... کشورهاي ديگر در اين مجمع است. اين است که جا داره وزارت امور خارجه بهش اعتراض کنه و .... (4454813) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۱:۰۲:۲۹
من واقعن مانده ام چرا نهادهای امنیتی فکری برای معدوم کردن سران مجاهدین نمی کنند. لازم است. (4454856) (alef-3)
 
تئومان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۱:۳۵:۰۷
از مسئولان هیچ انتظاری نداشته باشیم خودمان محصولات فرانسوی را تحریم کنیم باور کنید اگر بخشی از مردم هم محصولات فرانسه را تحریم کنند حتی در مورد ان صحبت کنند اینها به غلط کردن می افتند -خط قرمز اینها مادیات است والسلام (4454895) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۲:۴۳:۴۴
فقط میدونم همه ایرانی ها چه نظام جمهوری اسلامی قبول داشته باشند چه قبول نداشته باشند از منافقین بیزارند اینها ی مشت بازنده منفور در دید ملت ایران هستند که خیلی وقت پیش تاریخ مصرفشون گذشته (4455003) (alef-11)
 
آرمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۵:۳۱:۲۵
مهم اینه که گرچه مریم رجوی و دور و بریاش پیرپاتال شدن و دیگه کاری ازشون برنمیاد ولی دشمنان ما هر روز دارن زیادتر میشن و این وحدت بیشتر جریاناهای سیاسی و مردم را میطلبه (4455302) (alef-11)
 
ف.خ
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۱ ۱۶:۱۸:۰۸
این ها هنوز هم دست برنداشته اند؟ مزدم سال های ترور و آدمکشی های این گروه در دهه 60 را فراموش نکرده اند. (4455389) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۲ ۱۴:۲۹:۲۵
عملیات انتحاری را این منافقین ابداع کردند و القاعده و داعش شاگرد اینها بودند (4456780) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.