نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491604
اعتراف قاتل آتنا اصلانی به دومین قتل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
قاتل آتنا دختر معصوم ۷ ساله پارس‌آبادی به دومین قتل خود قبل از ماجرای آتنا اعتراف کرد.

به گزارش میزان، دادستان عمومی وانقلاب پارس آباد با اعلام این خبر گفت: جسد خانمی که دوسال پیش درکنار روستای مجید آباد پیدا شده بود توسط همین شخص به قتل رسیده بوده که درجریان بازجویی به آن اعتراف کرد.

سید عبدالله طباطبایی افزود: با اعتراف قاتل آتنا احتمال، اینکه وی به قتلهای سریالی مرتکب شده یا دست داشته باشد بیشتر است لذا تحقیقات و بازجویی از قاتل ادامه دارد و خبرهای تکمیلی به محض روشن شدن جریانات به اطلاع مردم خواهد رسید.

طباطبایی با تاکید براینکه به پرونده آتنا اصلانی خارج از نوبت رسیدگی میشود ،ضمن تشکر از احساسات انساندوستانه اهالی پارس‌آباد اطمینان داد در سریعترین زمان ممکن قاتل به سزای عمل خود خواهد رسید لاکن برای حفظ آرامش عمومی اجازه دهند پرونده مسیر قانونی خود را طی کند

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پارس‌اباد با اشاره به اینکه از زمان مفقود شدن آتنا نیروهای انتظامی، پلیس آگاهی دادستانی و بازپرسی به صورت شبانه روز پیگیر ماجرا بودند تصریح کرد با اعتراف قاتل به قتل آتنا موضوع مفقودی و قتل آتنا پایان یافت اما بررسی قتلهای احتمالی سریالی توسط قاتل همچنان ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۰:۵۴:۲۳
قتل اتنا اصلانی یاد قتل دختر شش ساله افغانی در خیر آباد ورامین بنام ستایش قریشی رازنده کرد (4471544) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۰:۴۹:۵۰
اين قاتل سابقه دارد چرا در شهر رها بوده؟؟
چرا زودتر شناسايي و بازجويي نشده؟ بايد 22 روز بگذرد و ... (4471895) (alef-11)
 
یک هموطن
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۳ ۱۰:۰۳:۴۳
چرا وقتی سابقه تجاوز به عنف داشته راحت تو شهر آزاد بوده این افراد مریضند با توبه وغلط کردم درست نمیشن مردم بیچاره چه گناهی دارند؟ (4473174) (alef-11)
 
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۵:۳۱:۱۲
چقدر زشته و دردناکه که برای قصاص مردی که زنی را به قتل رسانده باید به او دیه هم پرداخت شود بگذریم که حالا می گویند چون تجاوز هم بوده حکمش اعدام بدون پرداخت دیه است ولی اگر فقط قتل بود خانواده دختر بیچاره باید کل زندگیشان را میفروختند تا به قاتل دخترشان دیه بدهند!!!!! مثل بسیاری پرونده های دیگر شبیه به این!!!!!! (4476353) (alef-11)
 
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۱:۵۱:۴۸
با سلام اگر اینگونه جنایتهارا بدون دیه اعدام اجرا می شد کسی از این غلطها نمی کرد ولی متاسفانه یه منبع درآمدی شده که یکی از اعضای خانواده خودش را فدای کل خانواده می کند ترا خدا دیه از خانواده ی مقتول نگیریم اونو اول ضجرکش کنید وبعد اعدامش کنید واگر خانواده ها دراین موضوعات واسید پاشی گذشت نمی کردند کسی به خودش جرات این کارها را نمی داد (4477249) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.